uniwersalne perfumy - warto?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
regina_94
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2023, 3:02

uniwersalne perfumy - warto?

Post autor: regina_94 »

Cześć wszystkim!
Jakie są wasze odpowiedzi na pytanie, czy warto kupować perfumy unisex? Jestem bardzo ciekawa waszych opinii na ten temat. :P
Z tego, co wiem, uniwersalne perfumy są świetnym wyborem dla osób, które lubią zmieniać zapachy i nie chcą trzymać się jednego zapachu. Czy to prawda? Czy są jakieś inne zalety, o których nie wiem?
Bardzo chętnie usłyszę Wasze opinie na ten temat!
adria

Re: uniwersalne perfumy - warto?

Post autor: adria »

Mi osobiście perfumy typu unisex bardzo odpowiadają. Nie są zazwyczaj przesłodzone ani infantylne w przeciwieństwie do wielu typowo damskich . Generalnie preferuję świeże, orzeźwiające aromaty, Zachwycona jestem np. uniwersalną, energetyczną kompozycją Xerjoff Erba Pura , do zakupu której zachęcił mnie opis zamieszczony na stronie https://encyklopediaperfum.pl/perfumy/xerjoff-erba-pura . Mimo luksusowego charakteru i wybitnej trwałości włoska marka zadbała o to aby nadać perfumom nieco beztroskiego, radosnego charakteru.
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 101
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: uniwersalne perfumy - warto?

Post autor: Kitku »

Szukasz porządnych perfum w dobrej cenie? Może warto sprawdzić ofertę od perfumy.pl/product-pol-4707-Givenchy-Amarige-woda-toaletowa-100-ml.html Mają ogromny wybór różnorodnych zapachów, co ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego. Jakie są Wasze wrażenia związane z tym sklepem?
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 49
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:23

Re: uniwersalne perfumy - warto?

Post autor: paniola »

Uniwersalne perfumy ? czyli jakie. Myślę ,że lepiej trochę potestować i znaleźć sobie swój ulubiony zapach perfum. Do tego potrzebować będziemy z pewnością testery perfum - https://alepachniesz.pl/. To oryginalne perfumy, które przelane są do mniejszych pojemnościowo atomizerów, dzięki czemu ich cena jest niższa. Warto trochę potestować, bo w końcu znajdziemy swój ulubiony zapach.
ODPOWIEDZ