jak przewieźć meble?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Szarlin-80
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2023, 1:19

jak przewieźć meble?

Post autor: Szarlin-80 »

Cześć wszystkim! Słuchajcie, chcę przewieźć meble do Anglii, ale nie mam pojęcia jak to zrobić. Czy ktoś z Was miał już podobną sytuację i może mi pomóc?
Zależy mi na tym, aby meble dotarły do celu w dobrym stanie i w przystępnej cenie. Wiem, że przewóz rzeczy do Anglii może być trudny i kosztowny, ale jestem otwarty na wszelkie sugestie i rady. Może ktoś z Was korzystał z usług firmy transportowej lub ma sprawdzonego przewoźnika, który oferuje przewóz mebli do Anglii? Chętnie poznam Wasze doświadczenia i opinie. ;)
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: jak przewieźć meble?

Post autor: pogromcaolbrzyma »

W wolnym czasie był przeze mnie poszukiwany transport z Łódzi i muszę przyznać, że udało mi się znaleźć ciekawą firmę z dobrą ofertą, pod tym linkiem: grot-transport.com.pl. Jeśli szukacie jakościowego transportu do przeprowadzki ,to moim zdaniem warto przyjrzeć się ich ofercie.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 107
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:29

Re: jak przewieźć meble?

Post autor: caryca »

Mogę pomóc jedynie jeśli chodzi o transport mebli warszawa bo dostałam namiary od znajomych. Też szykuję się do przeprowadzki i szukałam dobrej firmy z polecenia. Tylko takiej mogę zaufać jeśli chodzi o moje rzeczy
ODPOWIEDZ