System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Groń

System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Groń »

Co możecie mi powiedzieć o systemach płatności ratalnej i przede wszystkim czy uważacie że jest to ciekawa opcja dla sklepów prowadzonych online, ponieważ chcielibyśmy jeszcze skuteczniej sprzedawać nasze produkty z wyższej półki cenowej. Liczę że z Waszą pomocą uda mi się podjąć jak najlepszą decyzję.
Połek

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Połek »

Szukając przede wszystkim skutecznego systemu płatności ratalnej do sklepu postawionego na wordpress to na pewno warto tutaj wymienić iRaty.pl https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca przede wszystkim duże możliwości biznesowe i wygoda sprzedaży drogich produktów, ale też jest taka możliwość już od 300złotych więc naprawdę klienci, a przede wszystkim firmy które u nas kupują sprzęt korzystają
BłażejM

Post autor: BłażejM »

Dobre pytanie, co do sklepów na wordpress to jak najbardziej możesz sprawdzić sobie platformę ratalną bo mają moduł za darmo i też chyba sam system działa okey bez błędów. Zależało mi własnie, żeby był to system który skutecznie działa również przy dużej ilości transakcji i zarówno zamówieniach przy kilkuset złotych, jak i kilku tysiącach.
Groń

Post autor: Groń »

BłażejM pisze: 29 paź 2021, 22:19 Dobre pytanie, co do sklepów na wordpress to jak najbardziej możesz sprawdzić sobie platformę ratalną bo mają moduł za darmo i też chyba sam system działa okey bez błędów. Zależało mi własnie, żeby był to system który skutecznie działa również przy dużej ilości transakcji i zarówno zamówieniach przy kilkuset złotych, jak i kilku tysiącach.
Dobrze wiedzieć, to chyba nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za sprawdzenie co i jak.
SebastianBos

Post autor: SebastianBos »

Właśnie dlatego warto mieć przede wszystkim wygodny system płatności w swoim sklepie internetowym, żeby jednak skutecznie zwiększać sprzedaż i przyciągnąć kolejne osoby do kupowania droższych produktów. A wspomniany moduł ratalny na Wordpress od iRaty.pl jest bezpieczny, stabilny i co również ważne obejmuje wszystkie usługi i produkty, ale również uwzględnia największe banki.
Laura

Post autor: Laura »

Ja ostatnio kupowałam pralkę i zdecydowałam się na płatność ratalną Twisto. Bardzo sprawnie i prosto mi to poszło, choć troszkę się obawiałam. Wystarczyło się zarejestrować na Twisto, wybrać co kupuję na raty, wybrać ilość rat (ja wybrała 3 raty bo wtedy nie płaci się żadnej prowizji), zatwierdzić i po sprawie. Bardzo wygodne rozwiązanie, a przyznać trzeba że uratowało mi finanse, bo pralka się popsuła w zupełnie nieodpowiednim miesiącu, gdy nie miałam żadnych wolnych pieniędzy na tak spory zakup.
ODPOWIEDZ