literacki24.pl opinie

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
delia
Posty: 24
Rejestracja: 06 kwie 2019, 12:41

literacki24.pl opinie

Post autor: delia »

Hej! Co sądzicie na temat antykwariatu internetowego https://literacki24.pl/? Macie jakieś opinie na jego temat? Zastanawiam się czy warto zakupić tam kilka książek dla siebie i dziecka. Jak oceniacie jakość książek i szybkość wysyłki?
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: katarina »

Świetnie zorganizowany i zaopatrzony Antykwariat. W Literacki24.pl znajdziecie prawdziwe perełki wydawnicze, do tego w bardzo dobrym stanie. Ja jestem zachwycona komiksami. Krótko mówiąc - polecam.
Awatar użytkownika
Beniamina-80
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:48

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Beniamina-80 »

Duży wybór książek oraz bardzo przyjemna obsługa, szybka wysyłka zamówienia, literacki24.pl to jeden z moich ulubionych antykwariatów!
Awatar użytkownika
Herbata
Posty: 8
Rejestracja: 23 mar 2020, 11:26

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Herbata »

Mają dobra ofertę :)
Awatar użytkownika
arnold-80
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2019, 9:39

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: arnold-80 »

To moje ulubione miejsce w sieci teraz, kiedy siedzę ciągle w domu :) Mają ogromny wybór tytułów z każdej dziedziny, jaką możesz sobie wymarzyć, a ceny są oczywiście nieporównywalnie niższe niż w księgarni. Na plus jest błyskawiczna wysyłka i naprawdę miły kontakt. Zamawiam od nich od dawna i na pewno będę zamawiać dalej ;)
Awatar użytkownika
aleksja89
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 13:30

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: aleksja89 »

Długo szukałam kilku pozycji, których nigdzie nie mogłam dostać i w końcu je znalazłam! Przy okazji nie wydałam fortuny :) Książki bardzo szybko miałam u siebie. Na pewno jeszcze nie raz pojawię się na ich stronie.
Awatar użytkownika
Pessento
Posty: 44
Rejestracja: 27 sty 2020, 10:10

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Pessento »

Ja osobiście nie znam. Głownie ostatnio przekonałam się do tej księgarni online - https://inverso.pl/sensacja-i-thriller zwłaszcza że w tym gatunku mają super wybór a ja bardzo lubię czytać tego rodzaju książki
Awatar użytkownika
trudna
Posty: 46
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:06

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: trudna »

Ja lubię księgarnie internetowe. Znajduję w nich ksiązki które mnie interesują. Przykładem może być ta książka https://www.taniaksiazka.pl/paranormaln ... 78851.html Jest oparta na autentycznych faktach. Historie mrożace krew w żyłach. Najbardziej właśnie cenię sobie książki przedstawiające prawdziwe fakty.
Awatar użytkownika
Boguchwała-71
Posty: 4
Rejestracja: 31 mar 2020, 9:34

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Boguchwała-71 »

Uwielbiam literaturę faktu, szczególnie polską, starszą. W księgarni literacki24.pl mają bardzo duży wybór, masa ciekawych perełek!
Awatar użytkownika
bogumiła-69
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:00

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: bogumiła-69 »

Niedługo rozpocznie się rok szkolny i bardzo się cieszę, że mogę skorzystać z ich oferty podręczników. Mogę zaoszczędzić sporo pieniędzy, ale i mnóstwo czasu, który będę mogła spędzić z synem : )
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: bongu »

Udało mi się przeczytać ostatnio książkę Marcela Mossa "Nie wiesz wszystkiego", jest ona bardzo ciekawa i wciągająca. Thriller jest o śmierci dwóch uczniów, a jego cały opis jest podany na stronie http://www.wydawnictwofilia.pl/Ksiazka/498
Awatar użytkownika
mojra61
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2020, 13:50

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: mojra61 »

Na stronę literacki24.pl polecam zajrzeć zwłaszcza kolekcjonerką, którzy szukają perełek i unikatowych numerów komiksów. Jestem tam stałym bywalcem i dzięki nim skutecznie powiększam swoje komiksowe zbiory.
Awatar użytkownika
Duszan-67
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 0:09

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Duszan-67 »

Uwielbiam zaglądać do antykwariatu literacki24h. Jest tutaj zawsze duży wybór unikatowych czasopism, które kolekcjonuje i stopniowo uzupełniam swoją domową biblioteczkę. Świetne miejsce, duży wybór, szybki czas realizacji zamówienia. Polecam
Awatar użytkownika
Błażej93
Posty: 2
Rejestracja: 25 sie 2020, 9:14

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Błażej93 »

Strona tego Antykwariatu to moje wybawienie na czas pandemii. Znalazłem tam masę ciekawych książek i unikatowych komiksów, dzięki którym mogę się zrelaksować i przenieść do lepszego świata bez przyziemnych zmartwień.
Rośnia

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Rośnia »

Ja uwielbiam stare książki, mają swój niepowtarzalny klimat i naprawdę lubię takie kupować. Literacki24 to moim zdaniem najlepszy antykwariat online, udało mi się za ich pośrednictwem nabyć kilka naprawdę świetnych perełek książkowych, których poszukiwałam od dawna. Ceny przystępne i szybka wysyłka. Warto u nich zamówić.
Mariś

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Mariś »

To prawda, mają dużo książek, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Naprawdę bogata oferta, ja kupuję głównie książki, ale mój partner znalazł u nich stare komiksy i też jest pod ogromnym wrażeniem. Polecamy, jak najbardziej.
Awatar użytkownika
lovyn
Posty: 59
Rejestracja: 04 lut 2020, 13:46

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: lovyn »

Akurat tego sklepu nie znam, ale za to ostatnio pokusiłam się na zakup kilku książek ze sklepu https://capitalbook.com.pl/ wydawnictwa Capital. Jeśli lubicie ich książki to można na tej stronie znaleźć wiele fajnych promocji.
Zośi

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Zośi »

Świetny antykwariat, naprawdę warto do nich zajrzeć, ja jestem pod ogromnym wrażeniem ich bogatego asortymentu. Co jakiś czas kupuję nie tylko książki, czasem czasopisma, ale mają również w ofercie unikatowe, stare nuty Pięknie wydane, ceny też mają naprawdę przystępne!
oliśka

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: oliśka »

Mojego partnera interesuje literatura popularno-naukowa. Wiem, że swój księgozbiór kompletuje od bardzo dawna i trzeba przyznać mu to, że naprawdę robi wrażenie, jest imponujący. Ma kilka książek na które "poluje" i nie mógł nigdzie znaleźć. Udało mi się kupić jedną z nich właśnie w tym antykwariacie. Jakość naprawdę świetna. Polecam!
Anieś

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Anieś »

Moja przyjaciółka od kiedy pamiętam zbiera stare czasopisma. Wiadomo, nie wszystkie tytuły ją interesują, ale wiem, na które "poluje", które lubi i które chciałaby mieć. Co jakiś czas znajduję dla niej perełki właśnie na stronie literacki24.pl naprawdę ich polecam, mają dobre ceny.
Tańka

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Tańka »

Zdecydowanie polecam ten antykwariat internetowy. Mają ogromny wybór i faktycznie, można upolować takie perełki, których nie ma nigdzie indziej. Lubię do nich zaglądać, ceny też są bardzo przystępne. Polecam Wam chociaż zajrzeć, ale ręczę, że na pewno coś kupicie.
Płetka

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Płetka »

Trzeba przyznać, że stare książki mają swój jedyny i niepowtarzalny klimat. Sama uwielbiam takie kupować i właśnie najczęściej robię to w antykwariacie Literacki24. Można u nich znaleźć naprawdę perełki, zawsze się zastanawiam nad tym, jaka jest historia każdej książki :)
Ławcia

Re: literacki24.pl opinie

Post autor: Ławcia »

Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny, więc warto już powoli zacząć myśleć o tym, żeby kompletować wyprawkę. Myśleliście kiedyś o tym, żeby kupić używane podręczniki? Czy zawsze stawiacie na nowe? W antykwariacie Literacki24 mają spory wybór, w dobrych cenach. Ja kupowałam nawet takie, które nie były w moim "spisie lektur", ale pomogły mi w przygotowaniach do matury.
ODPOWIEDZ