kalaaps.pl - polecacie?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
Zygmunta
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2020, 15:56

kalaaps.pl - polecacie?

Post autor: Zygmunta »

Czy ktoś z was kupował perfumy w sklepie kalaaps.pl i może podzielić się opinią? Widziałam, że mają dużo lepsze ceny niż konkurencyjne sklepy.
Awatar użytkownika
Emanuela84
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2019, 19:57

Re: kalaaps.pl - polecacie?

Post autor: Emanuela84 »

Nie dość, że mają lepsze ceny, to jeszcze o wiele większy wybór :) Poza tym nie kupisz u nich podróbek, tylko oryginalne markowe zapachy. Raz na jakiś czas robię u nich zakupy i uzupełniam zapasy, więc mogę polecić :)
Awatar użytkownika
promyczek
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 10:20

Re: kalaaps.pl - polecacie?

Post autor: promyczek »

Nie znam bliżej tego sklepu ale wszystko przede mną. Ale jak na razie to ja mam swój sprawdzony i ulubiony sklep w którym to zamawiam perfumy. Jest to ten sklep https://www.perfumesco.pl/woda-perfumowana-unisex w którym to sądzę, że każdy znajdzie dla siebie idealny zapach w bardzo dobrej cenie. Więc po co przepłacać i szukać w sklepach stacjonarnych skoro w internecie można dostać dokładnie to samo tylko o wiele taniej

karob kalorie
wróżka

Re: kalaaps.pl - polecacie?

Post autor: wróżka »

Ja z kolei kupuję perfumy w różnych miejscach,. ostatnio jednak coraz częściej przez Internet z racji większego wyboru i lepszych cen na markowe produkty. Ostatnio np. zafundowałam sobie flakonik Jean Paul Gaultier Scandal , kompozycją cudowna, taka "charakterna" z pazurem a jednocześnie fanie wyważona a więc nie dusząca, nie przesłodzona. Byłam przekonana że nie stać mnie na taki luksus ale właśnie w jednaj z e-perfumerii natrafiłam na korzystny rabat no i się udało z mojej skromnej pensji.
,
ODPOWIEDZ