jaki kurier do opon

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

jaki kurier do opon

Post autor: fikta »

cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
Awatar użytkownika
neverland
Posty: 170
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:42

Re: jaki kurier do opon

Post autor: neverland »

fikta pisze: ↑11 cze 2021, 22:43 cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
Czytałam ostatnio że opony kurier dostarczy do adresata, z tym że właśnie dobrze zabezpieczone muszą być. Jakaś folia albo sznurek będą potrzebne. No i czyste opony muszą być
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: jaki kurier do opon

Post autor: sfinx »

fikta pisze: ↑11 cze 2021, 22:43 cześć, kumpel poprosił mnie o zakupienie mu opon samochodowych na zimę i miał je osobiście odebrać, niestety jednak tego nie może zrobić i muszę mu je wysłać.Teraz mam problem bo nie wiem jak się je powinno odpowiednio zapakować do wysyłki. Jakieś rady?
W takim razie tę stronkę polecam https://www.oponykurierem.pl/ , z niej się wszystkiego dowiesz. Portal jest dedykowany przesylkom kurierskim jeśli chodzi o opony
ODPOWIEDZ