Kto wypożycza samochody?

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Aśka B.

Kto wypożycza samochody?

Post autor: Aśka B. »

Jak myślicie, jak często ludzie wynajmują samochody dostawcze do swoich firm, zamiast inwestować w zakup swoich własnych pojazdów? https://opel24.com/kim-sa-klienci-wypoz ... stawczych/ tutaj można przeczytać, że dzieje się to dość często i wydaje się to opłacalnym sposobem na prowadzenie biznesu. Co myślicie?
GokŁej40

Re: Kto wypożycza samochody?

Post autor: GokŁej40 »

Myślę, że wypożyczanie samochodów dostawczych to bardzo opłacalna sprawa - zresztą, sam z niej korzystam i nie narzekam. Często wypożyczam samochód dostawczy od firmy Flota Podlasie z Białegostoku: https://flotapodlasie.pl/auta-dostawcze/ bo zdarzają mi się zlecenia, gdy po prostu muszę przewieźć większy towar, ale nie ma to miejsca na tyle często, aby opłacało mi się kupować samochód dostawczy. Dlatego wynajem jest dla mnie strzałem w 10 - samochody Floty Podlasie są nowoczesne, zadbane, firma dba o to, by były regularnie serwisowane i sprawdzane, więc zawsze czuję się w nich bezpiecznie i pewnie. Dla mnie jest to świetne rozwiązanie i zupełnie nie dziwi mnie, że jego popularność stale rośnie.
kamil222212a

Re: Kto wypożycza samochody?

Post autor: kamil222212a »

Moim zdaniem na pewno warto teraz skorzystać z bardzo dobrej oferty kalkulator leasingu .Sam z tej oferty skorzystałem kilka tygodni temu i naprawdę wszystko było bardzo dobrze. Każdemu polecam skorzystać z tej oferty bardzo szybko. Mój znajomy z tej oferty skorzystał.
ssać

Re: Kto wypożycza samochody?

Post autor: ssać »

I to jest bardzo dobre pytanie. Bo pilnie potrzebuje wynająć samochód ale na dogodnych warunkach. Dlatego też mam nadzieję, że w internecie uda mi się dość szybko coś ciekawego znaleźć. I tak też między innymi taki wynajem długoterminowy Seat znalazłam. Także koniecznie zapoznam się z ich ofertą znacznie bliżej bo widać, że warto.
sakiels

Re: Kto wypożycza samochody?

Post autor: sakiels »

A co powiecie na zakup auta sprowadzonego?
Interesuje mnie konkretnie bidcarsusa.pl import aut.
Jak do tego podchodzicie? Pojazdy z tego kierunku są solidne?
Pojawiają się z nimi jakieś problemy? Komplikacje?
Co jest istotne? Zależy mi na samochodzie, który nie będzie mieć przebiegu z kosmosu i posłuży chociaż przez kilka lat.
Czy znajdę takie auta z tego kierunku? Chodzi oczywiście o działanie bez ciągłych napraw.
ODPOWIEDZ