Jakie radio samochodowe kupić?

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Selena
Posty: 30
Rejestracja: 18 lut 2019, 14:40

Jakie radio samochodowe kupić?

Post autor: Selena »

Zastanawiasz się gdzie zakupić najlepsze radio samochodowe? Jeśli tak to serdecznie polecam sprzęt od Navimarket. Sprawdź ich aukcje na portalu https://nawimarket.olx.pl/.
Awatar użytkownika
pantograf
Posty: 8
Rejestracja: 05 paź 2019, 15:03

Re: Jakie radio samochodowe kupić?

Post autor: pantograf »

Jest sporo dobrych modeli do wyboru aczkolwiek wiadomo że niektóre są lepsze niż inne. Osobiście od pewnego czasu nie korzystam już z radia samochodowego ale swego czasu był to niezbędnik w samochodzie.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Jakie radio samochodowe kupić?

Post autor: mazajka »

Porządne radio samochodowe to powinno być w samochodzie. Zwłaszcza jak się w długie trasy jeździ to się przydaje. Warto według mnie kupić też gps do samochodu . Nigdy nie wiadomo kiedy lokalizator może się przydać, a tam też prędkość można sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Jakie radio samochodowe kupić?

Post autor: ully »

Jak ja kupowałem samochód to już kompletnie wyposażony, łącznie z cyfrowym radiem i 6-płytową zmieniarką płyt. Ale nie ma się co dziwić, w końcu to Panamera. Mój wymarzony zakup w Porsche Centrum Sopot. Dzięki poradom doradcy, kilka rzeczy sobie dodatkowo też skonfigurowałem. Obsługa mega profesjonalna, a autko super się sprawuje.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Jakie radio samochodowe kupić?

Post autor: Natalex »

Uwielbiam dobre samochody, które oczywiście muszą mieć też dobry odtwarzacz, bo nie lubię jeździć w ciszy. Rozglądam się za autkiem, które będzie mi najbardziej odpowiadać i myślę, że odwiedzę salon MINI Bawaria Motors. Co powiecie na przykład na taki stylowy MINI CLUBMAN? Ja w tym modelu jestem zakochana i muszę podpytać u dealera czy jest jakaś na niego promocja może. Albo chodźcież wyprzedaż rocznika 2019.
Awatar użytkownika
elena
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2019, 10:04
Lokalizacja: Sanok

Re: Jakie radio samochodowe kupić?

Post autor: elena »

Jeżeli macie warunki w samochodzie to dobrym rozwiązaniem będzie komputer pokładowy, niezależnie od tego czy na bazie windowsa czy androida.
ODPOWIEDZ