gaz z jakiej firmy?

Dla fanów nowych technologii. Szukasz idealnego smartfona, komputera czy drukarki? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
molinka
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:41

gaz z jakiej firmy?

Post autor: molinka »

Siemanko. Jeżdżę peugeotem 307, ale dość sporo paliło, więc zdecydowałam z mężem, że czas założyć mu instalację lpg. Wstępnie wybraliśmy BRC, ale chciałabym poznać waszą opinie na ten temat. To profesjoanlna firma? Znają się na rzeczy?

jak rozpoznać oryginalne perfumy chanel
Awatar użytkownika
Janne1
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2020, 21:16

Re: gaz z jakiej firmy?

Post autor: Janne1 »

BRC to marka instalacji. Swoją drogą bardzo dobra, bo często jest zakładana w fabrycznie nowych autach. Dużo jednak będzie zależało od warsztatu montującego. Gdzie planujecie zakładać?
Awatar użytkownika
Jacekk
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:34

Re: gaz z jakiej firmy?

Post autor: Jacekk »

Czy waszym zdaniem gaz jest w pelni bezpieczny? Mam obawy jego stosowania i w domu i w aucie...
Awatar użytkownika
Janne1
Posty: 11
Rejestracja: 22 lut 2020, 21:16

Re: gaz z jakiej firmy?

Post autor: Janne1 »

A dlaczego ma być niby niebezpieczny? Nie mów że nie masz albo nie miałeś w domu kuchenki gazowej? Jakoś krzywda Ci się nigdy nie stała, a wypadki zdarzają się wszędzie. Instalacje lpg są teraz tak dopracowane, że nie ma obaw że coś się wydarzy. 4 czy 5 generacja jakie są obecnie montowane są w pełni bezpieczne. Masz na to atesty bezpieczeństwa itp. Przykładowo instalacje BRC o które pyta molinka, zakładane są bardzo często w fabrycznie nowych autach na zlecenie dealerów. Jakby coś było nie tak jeśli chodzi o jakość instalacji czy bezpieczeństwo, to żaden szanujący się koncern samochodowy by się na to nigdy nie zgodził.
Awatar użytkownika
Jaca32
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:24

Re: gaz z jakiej firmy?

Post autor: Jaca32 »

Na zbiornikach lpg przeprowadzane są testy bezpieczeństwa jeżeli chodzi o strefę zgniotu. Możesz skasować całe auto, a butla od lpg Ci się nie rozszczelni dodatkowo montowany jest zawór bezpieczeństwa także nie ma mowy o rozszczelnieniu się. Na kanale BRC jest to również wyjaśniane także w razie wątpliwości polecam się zapoznać.
Awatar użytkownika
molinka
Posty: 14
Rejestracja: 20 sty 2020, 21:41

Re: gaz z jakiej firmy?

Post autor: molinka »

Mąż myśli właśnie o BRC aby instalować. Sporo jeździ i koszta mniejsze by były. Na razie czytamy opinie i szukamy gdzie w okolicy u nas montują.
Awatar użytkownika
Jaca32
Posty: 5
Rejestracja: 26 lut 2020, 18:24

Re: gaz z jakiej firmy?

Post autor: Jaca32 »

Rozejrzycie się za dobrym monterem, podzwońcie i popytajcie o terminy. BRC jak zostanie dobrze zamontowane i zestrojone to potrafi setki tysięcy km pokonać bez żadnych problemów.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: gaz z jakiej firmy?

Post autor: mczay »

Ja też teraz niedługo będę miała ogrzewanie gazowe w moim domu, tutaj https://poprostuenergia.pl/jaki-jest-ko ... u-do-domu/ właśnie czytam jak podłączyć swój dom do sieci gazowej. Takie ogrzewanie jest ekologiczne i do tego wydajne więc wiem że zwróci mi się to szybko.

w czym pisać programy na androida
Awatar użytkownika
xerxes
Posty: 85
Rejestracja: 24 cze 2020, 23:22

Re: gaz z jakiej firmy?

Post autor: xerxes »

My od dawna ogrzewamy gazem i jesteśmy z tego wyboru zadowoleni, bo to ekologiczny sposób my nie chcemy truć siebie i środowiska. Gaz w dobrej cenie kupujemy od firmy Gal-Gaz https://gal-gaz.pl/ z województwa łódzkiego. Są terminowi a gaz dostarczają cysternami i w butlach.
ODPOWIEDZ