Dobre rytmy do pracy

Ulubieni wykonawcy, serwisy streamingowe, nowości muzyczne, hity z poprzednich dekad. Wątek dka każdego fana muzyki.
Awatar użytkownika
ZabaZielona
Posty: 10
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:42

Dobre rytmy do pracy

Post autor: ZabaZielona »

Cześć, macie swoją ulubioną muzykę do pracy? Mi się najlepiej pracuje przy Beatlesach, Franz Ferdinand i Queen. :) :D Czego wy słuchacie?
Awatar użytkownika
Serwus5
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:49

Re: Dobre rytmy do pracy

Post autor: Serwus5 »

Ja uwielbiam Piano Guys - klasyczne utwory w ich dynamicznym wykonaniu dają dobrego kopa do myślenia. Chłopaki są genialni!
Awatar użytkownika
Czika122
Posty: 44
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:50

Re: Dobre rytmy do pracy

Post autor: Czika122 »

Najlepiej przy jakiejś muzyce popowej albo delikatnym rocku. To co leci na esce albo antyradiu jest okej. Jednego czego bym nie zniosła to discopolo :D
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 20
Rejestracja: 10 sty 2019, 14:55

Re: Dobre rytmy do pracy

Post autor: Jagoda »

Mnie się dobrze pracuje przy radiu, albo jakimś RMF czy Zet, najlepiej Antyradio, byle nie eska i nie Wawa :P Jak już coś sama sobie puszczam, to uwielbiam Prodigy ;> ewentualnie coś zagranicznego w stylu właśnie Quee czy Gunsów, średnio mi idzie przy polskiej muzyce, bo za bardzo się wsłuchuję w tekst ;)
Awatar użytkownika
Aśka
Posty: 3
Rejestracja: 18 mar 2019, 16:13

Re: Dobre rytmy do pracy

Post autor: Aśka »

Do każdej pracy fajnie jest posłuchać muzyki ale w zależności od rodzaju pracy, trzeba dobierać inną muzykę. Ciężko się skupić przy muzyce disco, trudno sprzątać przy muzyce klasycznej chyba, że planujemy zaraz iść spać to co innego.
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: Dobre rytmy do pracy

Post autor: mazajka »

ja lubię słuchać muzyki jadąc samochodem;
Awatar użytkownika
kikko
Posty: 134
Rejestracja: 03 paź 2019, 19:25

Re: Dobre rytmy do pracy

Post autor: kikko »

red hot chilli peppers na pobudzenie a tak to jazz
ODPOWIEDZ