Jaki balsam nawilżający wybrać?

Polecamy lekarzy, leki, sposoby na walkę z chorobą.
Awatar użytkownika
Nezumi
Posty: 36
Rejestracja: 25 sty 2019, 14:07

Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: Nezumi »

Chcesz kupić odpowiedni balsam nawilżający? Jeśli tak to koniecznie sprawdź ofertę na apteka-leki.pl. Zakupisz tam najlepsze balsamy i olejki do ciała i włosów. Serdecznie polecam każdemu.
Awatar użytkownika
deni4
Posty: 23
Rejestracja: 02 wrz 2019, 21:30

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: deni4 »

Różne są balsamy i jak ma się bardzo suchą skórę to na pewno trzeba zwrócić uwagę na skład takiego kosmetyku. Balsam do ciała z avokado Hildegard Braukmann mi odpowiada i po nim moja skóra jest jędrna i odżywiona. Bardzo ładnie pachnie i szybko się wchłania.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Jeżeli chcecie sie ustrzec przed odparzeniami u siebie lub u swoich dzieci, to zachęcam do zapoznanie się z maścią o nazwie alantan Według mnie, nie ma ona sobie równych, jeśli chodzi o szybkość działania i efektywność. A wy co o niej uważacie?
Awatar użytkownika
Elka88
Posty: 61
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:49

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: Elka88 »

Mi niestety żadne balsamy nie pomagały jeśli chodzi o nawilżanie. Jedynym takim dla mnie rozwiązaniem był zabieg z restylane Skinboosters. Sprawdził sie idealnie ;) Dobrze nawilżył i zregenerował mi skórę ;)
Awatar użytkownika
kosmetyczna91
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2020, 15:57

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: kosmetyczna91 »

mogę polecić nawilżający krem do cery suchej z CeraVe <3 ostatnio mój ulubieniec
Awatar użytkownika
pamela66
Posty: 186
Rejestracja: 04 paź 2019, 8:56

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: pamela66 »

ja zawsze wybieram kosmetyki wegańskie z polecanego sklepu, są najlepsze dla mojej skóry
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: lowest »

Wiele szukałem informacji na ten temat aż w końcu znalazłem! Polecam: https://biobotanic-pro.pl/kategoria-pro ... rganiczne/
Jaśka

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: Jaśka »

Balsam nawilżający do ciała polecam od Eco Nature z firmy Bielenda , wszystkie kosmetyki jakie mam w domu są pochodzenia naturalnego, Eco nature ma kosmetyki w 99% pochodzenia roślinnego co świetnie na skore

karol dziedzic seo
Żabcia

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: Żabcia »

Nawilżanie to coś wiecej niz tylko balsam...Tutaj w atelier urody https://www.facebook.com/aturody/posts/2710753265859009 opisuja wszystkie 6 etapów solidnego oczyszczania i nawilzania skóry. Zwłaszcza jesienia nalezy o nia odpowiednio zadbac bo jak wiadomo aura pogodowa w tym deszcze i mróz nie służą skórze
Łucja

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: Łucja »

W przypadku osób cierpiących na AZS najlepsze są dermokosmetyki. Ja stosuję produkty do mycia i balsam Exomega Control. To przynosi mi bardzo dużą ulgę. Balsam ładnie się rozprowadza po ciele, ładnie wnika w skórę, dobrze nawilża. Nie mam podrażnień, zaczerwień, nie drapię się bo nic mnie nie swędzi

konfiguracja telefonu nokia lumia 530
aliś

Re: Jaki balsam nawilżający wybrać?

Post autor: aliś »

A co powiecie o tym https://drogeria.pl/balsamy/resibo-supe ... iala-100ml ? Jest tam wiele ciekawych i praktycznych jeśli chodzi o balsam rozświetlający. Jest tam ciekawa propozycja w tym zakresie. Uważam, że warto stawiać na zakupy online, bo są szybkie i przede wszystkim niezwykle bezpieczne.
ODPOWIEDZ