Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mantra
Posty: 160
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:40

Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: mantra »

Zastanawiam się nad wysłaniem córki do Te Vizji, jest to szkoła podstawowa na warszawskiej Ochocie. Możecie coś więcej na ten temat powiedzieć? Może macie już swoje doświadczenia z różnymi szkołami prywatnymi z Warszawy? Chętnie coś więcej na ten temat się dowiem.
Awatar użytkownika
Olgusiek33
Posty: 42
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:06

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: Olgusiek33 »

Trzeba sobie to dobrze przekalkulować. Wiadomo, że szkoła prywatna to wydatek, ale z kolei właśnie w Te Vizji jest duża ilość angielskiego, także i inny język dodatkowy. Zaoszczędzicie tak z kolei na szkole językowej, korepetycjach z angielskiego. Mi też się bardzo podoba to, że jest tu dużo fajnych zajęć dodatkowych dla dzieci.
Awatar użytkownika
Elisa
Posty: 183
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:55

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: Elisa »

W sumie też chętnie poczytam wasze wypowiedzi, moja córka ma dopiero 3 latka, ale może warto się takimi rzeczami znacznie wcześniej zainteresować. Nie myślałam o szkole prywatnej, no ale kto wie:)
Awatar użytkownika
Olifka
Posty: 19
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: Olifka »

Akurat jestem z Ochoty, tzn, przeprowadziliśmy się tu jakiś czas temu i ta szkoła jest mi dobrze znana. Myślę, że warto tu wysłać swoje dziecko. Ja oczywiście sugerowałam się odległością od mieszkania, ale i tak mimo tego myślę, że to jak prowadzą tu zajęcia i jak jest ich dużo, zasługuje na to żeby wysłać tu swoje dzieci.
Awatar użytkownika
Marcon
Posty: 13
Rejestracja: 29 kwie 2020, 14:19

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: Marcon »

Ja to jeszcze sama nie wiem. Jednak zapoznałam się z ich ofertą na ich stronie i rzeczywiście trzeba przyznać, że wygląda to bardzo imponująco. Dużo angielskiego zdecydowanie na plus, także i matematyka i wiele zajęć dodatkowych. Opcja do przemyślenia.
Awatar użytkownika
Wielmont
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:16

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: Wielmont »

Jak u was wygląda nauka w domu? Pewnie sporo zależy od samych dzieci, ale sama szkoła też ma duży na to wpływ, jak sobie wszystko to zorganizują i jakie narzędzia do nauki online będą udostępnione. Te Vizja korzysta z wygodnego Microsoft Teams i idą zgodnie z harmonogramem.
Awatar użytkownika
Panntra
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2020, 19:30

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: Panntra »

Zawsze można podpytać, zadzwonić. Ja znalazłam kilka szkół dla mojego dziecka i tak zrobiłam wywiad przez telefon. Może nie aż tak dużo nowego się dowiedziałam, ale zawsze coś, coś do pomogło mi w podjęciu decyzji.
Awatar użytkownika
rihanna
Posty: 144
Rejestracja: 20 sie 2019, 13:19

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: rihanna »

A gdzie kupujecie podręczniki? Ja zauważyłam, że na stronie https://www.nowaera.pl/oferta-edukacyjn ... zyk-polski możecie dostać konkretną ofertę podręczników edukacyjnych opracowanych według najnowszych reform. Warto się rozglądnąć tam.
Awatar użytkownika
Enna9
Posty: 2
Rejestracja: 22 cze 2020, 8:27

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: Enna9 »

Ja sobie chwalę i znajome mamy również:) Dużo fajnych, ciekawych zajęć, to jest spora zaleta tej szkoły muszę przyznać. Najważniejsze jest to, że dzieciom tu bardzo się podoba, a jak przy okazji dobrze się uczą to nie mam na co narzekać.
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: mksi898 »

My to ogólnie zastanawiamy się nad tym, co wybrać dla naszego dziecka i w grę oczywiście wchodzi publiczna lub prywatna szkoła. Dzięki Waszym opiniom jakoś bardziej przekonuje mnie ta druga opcja, bo może faktycznie dziecko będzie lepiej w takiej szkole się rozwijało? Widać, że z angielskim jest też bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: mczay »

Na Ochocie to faktycznie kojarzę tylko Te Vizję, ale to może dlatego, że nie mieszkam w okolicy. Nie mam dzieci, więc konkretnie nie powiem Ci, jak wygląda edukacja, ale znajoma ma dziecko w tej szkole i za każdym razem słyszę bardzo dobre opinie, więc myślę, że to świadczy o dobrej edukacji.
Rytwą

Re: Szkoła podstawowa na Ochocie - wasze opinie

Post autor: Rytwą »

Ja nie mogłam nigdzie znaleźć książek dla swojej córki. Nie które tytuły są ciężko dostępne. Na innych forach dużo osób polecało ten sklep https://www.taniaksiazka.pl/podreczniki ... 11053.html wiec tam weszłam i udało się znaleźć to co brakowało. Polecam dla osób które tak samo jak ja męczą się z zakupem wszystkich książek do szkoły
ODPOWIEDZ