Angielski dla dzieci Poznań

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Stoisława-89
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2019, 3:54

Angielski dla dzieci Poznań

Post autor: Stoisława-89 »

Cześć. Chciałabym zapisać swoją córkę na kurs angielskiego, żeby podłapała więcej niż w szkole. Polecicie mi jakąś szkołę językową w Poznaniu? :)
Awatar użytkownika
Laurencja74
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, 22:40

Re: Angielski dla dzieci Poznań

Post autor: Laurencja74 »

Ja chodziłam na zajęcia do English Institute, tutaj ich strona poznan.ei.edu.pl. Gwarantuję, że córka będzie śmigać po angielsku bardzo szybko ;) W tej szkole najważniejsza jest praktyka, więc stawiają na rozmowę, co według mnie jest najlepszym sposobem na naukę języków obcych.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Angielski dla dzieci Poznań

Post autor: Iza »

Z tego, co wiem, to kursy języka angielskiego na różnych stopniach zaawansowania oferuje na przykład działająca od wielu lat na rynku Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski. Polecam, jestem przekonana, że Was to zainteresuje ;)
Awatar użytkownika
halik
Posty: 52
Rejestracja: 01 maja 2019, 3:08

Re: Angielski dla dzieci Poznań

Post autor: halik »

Nie tak łatwo teraz wysłać dziecko na lekcje angielskiego bo szkoły językowe nie działają tak jak wcześniej. Na szczęście jest jeszcze szkolenie online. Zobaczcie na stronie dziecisawazne.pl, że można zapisać dziecko na lekcje online i to nawet za darmo. Moja córka mimo, że dopiero w 3 klasie wykazuje już duże zainteresowanie językiem angielskim. Przydadzą się jej dodatkowe lekcje właśnie.
expiś2444

Re: Angielski dla dzieci Poznań

Post autor: expiś2444 »

A Warszawa? o bo dla nas przyszły rok będzie troszkę stresujący, ponieważ dziecko będzie zaczynało 1 klasę. Wstępnie wybraliśmy Te Vizję, ze względu na rozszerzony język angielski i wszystkie pozostałe możliwości, o których przeczytacie na ich stronie. Mam nadzieję, że będzie to bardzo dobra i odpowiednia szkoła dla dziecka.
usługnik

Re: Angielski dla dzieci Poznań

Post autor: usługnik »

Jestem pewien, że istnieje wiele osób w potrzebie usług pisania w tej chwili. To nie jest łatwe, aby znaleźć wysokiej jakości usługi, aby pomóc Ci po raz pierwszy. Ale mam dobrą wiadomość dla Ciebie! Writing Metier - https://writingmetier.com to agencja świadcząca usługi pisania tekstów. Tutaj można uzyskać pomoc z waszymi zadaniami copywriterów z doświadczonych pisarzy.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Angielski dla dzieci Poznań

Post autor: lowest »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://pozycjonowanie-internetowych-stron-www.pl

akcesoria do samsung galaxy tab 2
ODPOWIEDZ