naprawa-agd-krakow.pl opinie

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 50
Rejestracja: 18 lip 2019, 14:45

naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Bartek »

Hejka! Znacie może firmę https://naprawa-agd-krakow.pl/? Macie jakieś opinie na jej temat? Szukam kogoś sprawdzonego w Krakowie, kto naprawi mi pralkę. Ostatnio właśnie niestety mi się zepsuła i teraz nie wiem gdzie szukać dobrego majstra.
Awatar użytkownika
dargoslawa_85
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 3:04

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: dargoslawa_85 »

W tej firmie na pewno dostaniesz fachową pomoc. Sama zawsze korzystam z ich usług kiedy potrzebuję serwisu lub naprawy jakieś sprzętu AGD. Podoba mi się, że w tej firmie mają bardzo empatyczne i indywidualne podejście do klienta.
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: katarina »

Sprzęt AGD psuje się, niestety, czasem bez fachowca się nie obędzie. Dlatego dobrze jest mieć gdzieś zapisany sprawdzony adres, taki jak https://naprawa-agd-krakow.pl/. Solidni fachowcy, nie biorą dużo. Są skuteczni i terminowi. polecam.
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Jolka.W »

Wybierając serwis ADG w Krakowie i okolicach jest w czym wybierać, to pewne. Ale ja mam jeden. Sprawdzony i ulubiony serwis mojej mamy, czyli Pomoc AGD Kraków. Sama korzystałam już kilka razy i mam podobne zdanie. Taniej naprawić niż kupić nowy sprzęt.
Awatar użytkownika
Rafał1995
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2020, 18:57

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Rafał1995 »

Bardzo serdecznie polecam serwis naprawa-agd-krakow.pl, bardzo profesjonalna ekipa, szybko naprawiają sprzęty i przede wszystkim - niedrogo. Bardziej jednak opłaca się naprawić niż kupić nową pralkę ;-)
Awatar użytkownika
balbina-83
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2020, 20:16

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: balbina-83 »

Ja również miałam okazję skorzystać z krakowskiego serwisu naprawa-agd-krakow.pl, fachowo, terminowo i bezproblemowo naprawili moją lodówkę. Polecam.
Awatar użytkownika
Beniamina-80
Posty: 3
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:48

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Beniamina-80 »

Korzystałam z usług https://naprawa-agd-krakow.pl/, kiedy lodówka odmówiła mi posłuszeństwa i przestała mrozić. Myślałam, że muszę przygotować się na spory wydatek, ale fachowcy z tego serwisu naprawili mi ją za niewielkie pieniądze. Bardzo, bardzo polecam, potrafią wskrzesić sprzęt jak nikt inny.
Awatar użytkownika
Adrianna-88
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2020, 14:40

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Adrianna-88 »

Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego, to polecam https://naprawa-agd-krakow.pl/. Moja pralka ma już swoje lata, więc mam z nimi do czynienia dość często, ale za każdym razem są w stanie ją wyratować. Naprawa nie jest droga i zawsze szybko wysyłają fachowca.
Awatar użytkownika
Sulibor1971
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2020, 15:27

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Sulibor1971 »

Dwie firmy odmówiły mi naprawy twierdząc, że już się nie opłaca. Nie miałem pieniędzy na nową lodówkę i wtedy znajomy podesłał mi link naprawa-agd-krakow.pl. Lodówka działa już kilka miesięcy bez żadnych zastrzeżeń. Polecam!
Awatar użytkownika
Andzelika_63
Posty: 2
Rejestracja: 24 gru 2019, 10:19

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Andzelika_63 »

Pomoc AGD Kraków są niezawodni. Pracownicy tej firmy to prawdziwi fachowcy i potrafią znaleźć rozwiązanie z każdej beznadziejnej sytuacji.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Iza »

A gdzie naprawiacie Wasze ekspresy do kawy? Czy ktoś z Was miał może do czynienia z firmą https://klinikaekspresow.pl/serwis-ekspresow-bosch? I jak wrażenia? Warto do nich oddać taki sprzęt? Szukam właśnie kogoś do serwisu ekspresu marki Bosch... Kogo moglibyście polecić?
Awatar użytkownika
ferdynand_82
Posty: 2
Rejestracja: 27 gru 2019, 18:08

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: ferdynand_82 »

Najlepszy serwis sprzętu AGD w Krakowie! Zadzwoniłem do naprawa-agd-krakow.pl gdy zepsuła mi się pralka. Pan bardzo szybko zdiagnozował i usunął awarię. Taki specjalista to skarb!
Awatar użytkownika
Juta
Posty: 2
Rejestracja: 08 sty 2020, 2:06

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Juta »

Warto zapisać sobie kontakt do https://naprawa-agd-krakow.pl/ na czarną godzinę! Doskonali fachowcy, którzy naprawią praktycznie każdy sprzęt.
Awatar użytkownika
Konwalia54
Posty: 46
Rejestracja: 26 lis 2019, 22:23

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Konwalia54 »

Sprzęt AGD to według mnie najważniejsze wyposażenie całej kuchni. Uwielbiam gotowanie, a przy użyciu odpowiedniego sprzętu jest ono jeszcze bardziej przyjemne. Pomyślałam ostatnio, że do mojej kolekcji bardzo by się przydał porządny szybkowar - https://www.aledobre.pl/22146,Szybkowar ... ssler.html Widziałam, że jest mnóstwo ciekawych przepisów z jego wykorzystaniem i mogłabym trochę urozmaicić dotychczasowe posiłki.
Awatar użytkownika
Larysa99
Posty: 4
Rejestracja: 30 sie 2019, 13:52

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Larysa99 »

Panowie z Pomoc AGD Kraków zrealizowali bardzo szybką i kompleksową naprawę mojej kuchenki gazowej. Palniki były zapchane i nie mogłam już nawet odpalić gazu. Szykowałam się już na spory wydatek, ale znajoma mi ich poleciła. Bardzo się cieszę, bo kuchnia posłuży jeszcze trochę, a pieniądze mogę wydać na inne cele.
Awatar użytkownika
Oktawiusz87
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2020, 2:15

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Oktawiusz87 »

Ekipa przyjechała bardzo szybko na miejsce. Niestety przeciekała mi zmywarka, aż w końcu odmówiła posłuszeństwa. Znaleźli problem, naprawili i działa bez zarzutu. Super robota!
Awatar użytkownika
Agata87
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2020, 11:36

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Agata87 »

Korzystając z usług tej firmy, masz zapewnioną fachową pomoc. Kidy potrzebuję serwisu lub naprawy, zawsze korzystam z ich usług. Jest to najczęściej napawa sprzętu AGD. Koszt usługi nigdy nie jest wygórowany, mają bardzo indywidualne podejście do klienta.
Awatar użytkownika
Zygmunta
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2020, 15:56

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Zygmunta »

Niestety, ale naadszedł dzień, kiedy lodówka odmówiła mi posłuszeństwa i przestała chłodzić. Firmę Naprawa AGD Kraków poleciła mi sąsiadka. Byłam pewna, że muszę przygotować się na spory wydatek, ale fachowcy z tego serwisu naprawili mi ją za niewielkie pieniądze. Polecam, bo mają bardzo ludzkie podejście.
bożena

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: bożena »

A znacie https://naprawy.pro/ ? To profesjonalna firma, która zajmuje się naprawą sprzętu AGD różnych marek. Specjalizują się w naprawach kuchenek gazowych, piekarników elektrycznych i pralek. Działają w Krakowie.
Awatar użytkownika
Manuel-85
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2020, 15:27

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Manuel-85 »

Zawsze korzystam z ich usług kiedy potrzebuję serwisu lub naprawy jakieś sprzętu AGD. Podoba mi się, że w tej firmie mają bardzo empatyczne i indywidualne podejście do klienta.
Awatar użytkownika
Lesław1995
Posty: 1
Rejestracja: 01 sie 2020, 1:29

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Lesław1995 »

Moim zdaniem to najlepszy serwis pralek w Krakowie. Znają się na robocie, za pracę biorą uczciwą zapłatę, dotrzymują terminów. Jak dla mnie wszystko na plus.
JacekŃ

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: JacekŃ »

Może komuś przyda się ten namiar https://popularna.pl/aktualnosci/remanent-2020/ bo ta firma oferuję części zamienne do różnych do AGD, komponentów chłodnictwa i klimatyzacji. Firma oferuję szeroki asortyment i bardzo dobre ceny.
Awatar użytkownika
Halszka_97
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 15:44

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Halszka_97 »

Polecam, naprawa AGD Kraków to świetna firma, mają ogromne doświadczenie w naprawie różnych sprzętów oraz w ich montażu. Jestem zadowolony z ich usług i mam dobrą opinię na ich temat.
Awatar użytkownika
Kosma1983
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 3:43

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Kosma1983 »

Pewnie, że polecam! Naprawa AGD Kraków to jedna z najlepszych firm naprawczych w Krakowie. Pracują tam najlepsi specjaliści, którzy nie raz naprawiali mi różny sprzęt domowy. Zlecenie zawsze wykonali terminowo i w optymalnej cenie.
dżoana

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: dżoana »

Jakiś czas temu moja pralka zaczęła szwankować i odmawiać posłuszeństwa. Szukałam pomocy i sporo osób polecało mi się właśnie ten serwis pralek, dlatego się zdecydowałam. Jeśli ktoś z Was ma lub będzie miał w przyszłości podobny problem, od razu polecam dzwonić właśnie do nich.
ruśka

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: ruśka »

Szukałam kogoś kto naprawi mi zmywarkę. Znalazłam serwis zmywarek, któremu od razu zaufałam. Nie pomyliłam się. Super fachowcy.
Mała

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Mała »

U mnie awaria była mniejsza, zepsuł mi się odkurzacz. Właściwie kilka tygodni po gwarancji. Myślałam, że będę musiała kupić nowy, okazało się, że w ich ofercie jest również naprawa małych sprzętów AGD. Odwiozłam odkurzacz na ul. Lindego i sprzęt był naprawiony po dwóch dniach, w dobrej cenie. Polecam!
Danaś

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Danaś »

Jeśli chodzi o serwis piekarników w Krakowie, to ta firma nie ma sobie równych. Jestem zachwycona tym w jaki sposób podchodzą do klienta, jak starają się szybko i sprawnie naprawić sprzęt. Widać że to ich pasja.
Syryś

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Syryś »

Ogromnie się cieszę, że w naszym mieście działa tak profesjonalny serwis zmywarek. Moja zmywarka zepsuła się właściwie niedługo po zakończeniu gwarancji i przyznam szczerze, że nie uśmiechało mi się kupować nowej, więc super, że w dobrej cenie udało się naprawić tę, którą użytkowałam wcześniej.
Śroka

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Śroka »

Serdecznie polecam. Z tego co wiem, ich usługi są naprawdę szerokie, ale mi zależało nam rzetelnym fachowcu, który zajmuje się takimi usługami jak naprawa pralek i suszarek automatycznych w Krakowie. Jestem zadowolona z szybkiej reakcji i ceny naprawy. .
kaśka

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: kaśka »

ja jak na razie korzystałam tylko z http://ekspresowy-serwis.pl i jestem z nich zadowolona, szybko i skutecznie mi naprawili ekspres, do tego teraz już sie nie psuje. . .
Roraś

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Roraś »

Super, że w ich ofercie jest też naprawa kuchenek gazowych. U nas był problem z brakiem utrzymania płomyka. Piecyk odpalał, trochę grzał, ale dość szybko tracił na mocy i gasł. Na szczęście mamy w Krakowie specjalistów z Naprawa AGD, zdecydowanie polecam tę firmę.
Beła

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Beła »

Polecam. Sama bardzo się cieszę, że mamy takich fachowców w Krakowie. Mieszkam sama, wiadomo, niespecjalnie znam się na różnego rodzaju sprzętach, a kiedy cokolwiek się dzieje, tak jak ostatnio potrzebna była naprawa zmywarki wiedziałam gdzie zadzwonić.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 99
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:08

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: tamara »

Coz ja powiem tylko tyle, że najlepiej zainwestowac w dobry serwis... http://ekspresowy-serwis.pl ja wam powiem tylko tyle, ze meni się moj ulubony ekpres do kawy ostatno zepsuł i szukałam własnie dobrego i konkretnego serwisu a dodatkowo zrobili mi Gruntowne odkamienianie
Awatar użytkownika
polmira1975
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2021, 3:40

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: polmira1975 »

Korzystałam dwa razy i przyznaję, że uratowali mi życie. Ostatnio przed samymi świętami zepsuła mi się lodówka i wpadła w panikę. Znajomi dali mi numer telefonu do tej firmy, zadzwoniłam, Pan przyjechał naprawdę szybko. Okazało się, że naprawa lodówki nie była dla niego żadnych problemem.
Dejiaś

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Dejiaś »

Bartek pisze: ↑04 lut 2020, 16:10 Hejka! Znacie może firmę https://naprawa-agd-krakow.pl/? Macie jakieś opinie na jej temat? Szukam kogoś sprawdzonego w Krakowie, kto naprawi mi pralkę. Ostatnio właśnie niestety mi się zepsuła i teraz nie wiem gdzie szukać dobrego majstra.
Jak najbardziej - znam ich i w razie jakiegokolwiek problemu, jakiejkolwiek awarii w domu od razu dzwonię, nigdy się jeszcze nie zawiodłam. Zdecydowanie naprawa sprzętów AGD w Krakowie tylko u nich.
recenzjuś543

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: recenzjuś543 »

Bardzo fajne artykuły znalazłam o rzeczach które przydają się w życiu i nowoczesnym domu https://househub.pl/recenzja/mi-inducti ... u-ryzowar/ bardzo fajna recenzja znajduje się na tej stronie. Ja kupiłam sobie dzięki tej opini ryżowar, od tego czasu jest bardzo przyjemne gotowanie ryżu, nic się nie przypala. Polecam bardzo.
Ołwio

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Ołwio »

Polecam! Ostatnio uratowali mi życie. Tak właściwie z dnia na dzień padła mi pralka, a jako matka dwójki dzieci, nie wyobrażam sobie życia bez pralki, bo nie przypominam sobie dnia, w którym u nas nie było prania ;) Okazało się, że była potrzebna wymiana łożyska w pralce fachowiec od nich poradził sobie z tym szybko i sprawnie.
Płita

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Płita »

Wiecie co u nich jest też świetne? Fakt, że nie przekreślają starszych sprzętów. Mojej babci zepsuł się piekarnik, kiedy dzwoniłam do innych firm, wszędzie słyszałam, że stary i nie opłaca się naprawiać. U nich okazało się, że części zamienne do urządzeń AGD nawet tych starszego typu, nie są problemem i mogą naprawić nawet takie sprzęty. Wielki plus.
Awatar użytkownika
adela
Posty: 3
Rejestracja: 12 paź 2020, 1:09

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: adela »

To jest godny polecenia serwis AGD w Krakowie. Zatrudniają prawdziwych fachowców, którzy nie tylko znają się na swojej pracy, ale też nie zdzierają finansowo. Poleciłam ich wszystkim znajomym, również chwalą.
Sława

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Sława »

Bartek pisze: ↑04 lut 2020, 16:10 Hejka! Znacie może firmę https://naprawa-agd-krakow.pl/? Macie jakieś opinie na jej temat? Szukam kogoś sprawdzonego w Krakowie, kto naprawi mi pralkę.
Tak, jeśli chodzi o fachowców z Naprawa AGD Kraków, to ja mam zapisany numer telefonu od dawna i w razie jakiejkolwiek awarii sprzętu dzwonię tylko do nich. Ostatnio moim problemem była zepsuta lodówka - oczywiście, naprawili.
Awatar użytkownika
nora90
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2021, 5:26

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: nora90 »

I ja zostawiam tutaj naprawdę pozytywną opinię. Korzystaliśmy z usług tych fachowców już kilkukrotnie, w różnych zakresach. Ostatnio akurat zepsuła nam się lodówka, więc jeśli interesuje Was naprawa i serwis lodówek polecam!
Beała

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Beała »

No niestety, tak to jest, że sprzęty się psują, ale na szczęście jeśli trafi się na dobrych fachowców, a tacy na pewno pracują w https://naprawa-agd-krakow.pl jest ogromna szansa na to, że uda się taki sprzęt naprawić. Warto z tego korzystać, a nie wymieniać sprzęt na nowy. U mnie ostatnio naprawili pralkę, za niewielką kwotę, a pralka na pewno posłuży jeszcze przez jakiś czas.
dzień

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: dzień »

Przeprowadziłam się niedawno do nowego mieszkania w Krakowie. Jako, że jest to wynajmowane mieszkanie i na jakiś czas, to nie chcę w nie jakoś bardziej inwestować. Jednak wiadomo, że ze względów bezpieczeństwa musiałam zrobić przegląd piecyka gazowego, okazało się, że fachowcy z naprawa AGD Kraków prowadzą też serwis piecyków gazowych. POLECAM!
Rzęsa

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Rzęsa »

Jakiś czas temu nasza kilkuletnia lodówka po prostu odmówiła posłuszeństwa, tak z dnia na dzień. Szukałam pomocy w google, nie wiedziałam, czy funkcjonuje jakiś serwis lodówek w Krakowie i czy tę lodówkę w ogóle jest sens naprawiać, czy lepiej nie kupić nowej. Okazało się, że naprawa była niedroga, lodówka działa jak nowa :)
Ołisa

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Ołisa »

Wynajęłam jakiś czas temu mieszkanie w Krakowie i okazało się, że niestety jest tam zepsuty piekarnik. Ale miałam kontakt do fachowców z Naprawa AGD Kraków, jak zawsze - stanęli na wysokości zadania :) Jestem bardzo zadowolona z ich usług, ale również z cen.
Awatar użytkownika
kordianpietrzak
Posty: 61
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:15

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: kordianpietrzak »

Jak wam się tak psują te AGD to może zamiast ciągle naprawiać, lepiej kupić coś mniej awaryjnego? Polecam zapoznać się z tym blogiem http://maps.google.com.pe/url?q=http://agdchrosciel.pl/ i wybrać sobie coś do domu, na pewnych sprzętach nie ma co oszczędzać, bo później i tak wydamy drugie tyle na naprawy.
Deia

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Deia »

kordianpietrzak pisze: ↑21 wrz 2021, 12:18 Jak wam się tak psują te AGD to może zamiast ciągle naprawiać, lepiej kupić coś mniej awaryjnego?
No ale kto powiedział, że psują się ciągle? u mnie była zepsuta zmywarka i odpukać w niemalowane, odkąd naprawili fachowcy z Naprawa AGD Kraków, wszystko działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
Klaudyna
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2021, 10:11

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Klaudyna »

Warto mieć namiary na takich specjalistów, przecież każdemu może zdarzyć się taka sytuacja jak zepsuta pralka, a faktycznie, w Krakowie lepszych fachowców od napraw sprzętów AGD nie znajdziecie.
Lolke

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Lolke »

Świetni fachowcy, myślę, że jeśli chodzi o naprawy takich sprzętów, to lepszych specjalistów w Krakowie i okolicach na pewno nie znajdziecie. A pewnie sporo osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w ofercie ich usług jest również naprawa piecyków gazowych, ja ostatnio z tego skorzystałam. I jak zawsze, z mojej strony pełne zadowolenie.
Maćko

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Maćko »

Każdy serwis powinien mieć specjalny program. Dzięki temu będzie zadowolony klient oraz pracownik. Jeśli nie wiesz jakie korzyści daje program pracownikom to polecam przeczytać program do serwisu a korzyści dla pracowników https://www.luceossmart.com/post/korzys ... sie-oplaca Jet tu wszystko fajnie i prosto opisane. Polecam
dawido

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: dawido »

recenzjuś543 pisze: ↑17 maja 2021, 19:36 Bardzo fajne artykuły znalazłam o rzeczach które przydają się w życiu i nowoczesnym domu https://househub.pl/recenzja/mi-inducti ... u-ryzowar/ bardzo fajna recenzja znajduje się na tej stronie. Ja kupiłam sobie dzięki tej opini ryżowar, od tego czasu jest bardzo przyjemne gotowanie ryżu, nic się nie przypala. Polecam bardzo.
Polecam do tego odpowiednie przepisy lub zakup praktycznego prezentu
http://norwida3.ayz.pl/niespodzianka-dl ... ice-slubu/
Awatar użytkownika
Ezaw-80
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2021, 11:27

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Ezaw-80 »

Na pewno każdy z nas szukał kiedyś specjalistów od naprawy sprzętów gospodarstwa domowego. I ja powiem z doświadczenia, jeśli jesteście z Krakowa i szukacie takich usług jak: naprawa pralki, lodówki czy zmywarki, to zdecydowanie jest to najlepszy adres ze wszystkich. Polecam serwis Naprawa AGD Kraków.
Awatar użytkownika
Irina_88
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2021, 8:44

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Irina_88 »

Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na ten wątek, naprawdę. Nie wierzyłam, że są jeszcze fachowcy od takich usług jak naprawa sprzętów AGD. Miałam do tej pory wrażenie, że sprzęty zaraz po gwarancji nadają się już tylko do wymiany nowe, jak się okazuje, jednak nie jest tak źle.
Awatar użytkownika
Kordian88
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2021, 2:30

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Kordian88 »

Super ekipa fachowców! Szukałem pomocy, specjalisty od naprawy zmywarek i dostałem od znajomych namiar właśnie na tę firmę. Obawiałem się, że zmywarka w związku z tym, że już rok po gwarancji będzie nadawała się tylko do wymiany, a na szczęście udało się ją naprawić w super cenie.
Awatar użytkownika
luna-84
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2021, 17:55

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: luna-84 »

Polecam. Myślę, że lepszych fachowców od takich usług jak naprawa sprzętów agd nie znajdziecie nie tylko w Krakowie, ale nigdzie indziej. I wiem co mówię, bo korzystamy z ich sług całą rodziną i od dłuższego już czasu, nikt jeszcze nie zgłaszał żadnych problemów. Po prostu znają się na swojej pracy.
Awatar użytkownika
Hortensja
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2021, 22:20

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Hortensja »

O rany! Naprawdę bardzo, OGROMNIE Wam dziękuję za to, że jest tutaj ten wątek, bo ostatnio poszukiwałam specjalisty od naprawy sprzętów agd w Krakowie. Pewnie gdybym tutaj nie trafiła, musiałabym sprzęt wymienić na nowy. Bardzo się cieszę, że są jeszcze firmy, ludzie, dla których naprawa zmywarek nie jest skomplikowana, moja zmywarka po naprawie działa bez zarzutu.
Awatar użytkownika
Iwona1994
Posty: 1
Rejestracja: 21 sty 2022, 15:52

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Iwona1994 »

Podpisując się pod tymi wszystkimi pozytywnymi opiniami dopiszę od siebie, że polecam usługi tych fachowców od naprawy sprzętów gospodarstwa domowego. Zarówno, jeśli chodzi o napraw dużych sprzętów, takich jak zmywarki, lodówki czy piecyki, ale też sprzętów małego agd - odkurzaczy a nawet mikserów. Zajmują się też takimi usługami jak naprawa piecyków gazowych.
Awatar użytkownika
Sambor76
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2021, 23:10

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Sambor76 »

Bardzo polecam Wam usługi tych fachowców. Naprawdę w jednym miejscu zebrani najlepsi specjaliści nie tylko od napraw różnego rodzaju sprzętów agd, które przecież wszyscy mamy w domu, jak i różnego rodzaju remontów. Sam jestem bardzo zadowolony, że dostałem właśnie te namiary, bo okazało się, że zepsuta lodówka wcale nie jest takim problemem jak myślałem.
Awatar użytkownika
Radosława1991
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2021, 15:41

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Radosława1991 »

No ja akurat potrzebowałam namiary na serwis piecyków gazowych w Krakowie, bo niedawno się przeprowadziłam i chciałam sprawdzić stan piecyka gazowego, bo wiadomo, że chodzi tutaj przecież o bezpieczeństwo całej naszej rodziny (zresztą nie tylko). Ale też jestem bardzo zadowolona i namiary na firmę zapisuję, bo na pewno mogą znów kiedyś się przydać :)
Awatar użytkownika
Oleg-67
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2022, 12:49

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Oleg-67 »

Super, że w naszym mieście działa taki mobilny serwis od napraw sprzętów AGD. Niestety nigdy nie możemy mieć pewności, czy nasze sprzęty nie zepsują się w najmniej odpowiednim momencie. I wiem o czym mówię, bo jakiś czas temu na gwałt potrzebny był mi serwis pralek. Od razu wiedziałem, że najlepiej zadzwonić do nich. Dobra decyzja, pralka naprawiona.
Awatar użytkownika
Augustyna
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2022, 21:06

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Augustyna »

Potrzebna była mi naprawa pralki i ogromnie się cieszę, że poleciliście mi tych fachowców, że zapisałam sobie namiary do nich już jakiś czas temu. Okazało się, że chodziło o wymianę łożysk w pralce, ale koszt w porównaniu do zakupu nowej pralki jest naprawdę niewielki. Ja bardzo sobie chwalę i cieszę się, że nie musiałam kupować nowego sprzętu. Polecam.
Wandina

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Wandina »

Sprzęt AGD to według mnie najważniejsze wyposażenie całej kuchni. Uwielbiam gotowanie, a przy użyciu odpowiedniego sprzętu jest ono jeszcze bardziej przyjemne. Pomyślałam ostatnio, że do mojej kolekcji bardzo by się przydał porządny szybkowar - Widziałam, że jest mnóstwo ciekawych przepisów z jego wykorzystaniem i mogłabym trochę urozmaicić dotychczasowe posiłki. W każdej sytuacji warto podarować sobie mały prezent. W codziennym życiu brakuje nam przyjemności zjedzenia dobrego posiłku.
malutkaa

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: malutkaa »

Skoro jesteśmy przy tym temacie, to możecie poczytać sobie poradnik https://royaldecor.pl/znajdz-sprawdzone ... -sprzetem/ z którego dowiecie się jak szukać sprawnie fachowca od AGD. Nie każdy wie co robić, gdy się sprzęt popsuje? Do kogo się zgłosić? Dlatego tam znajdziecie cenne wskazówki.
bosik

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: bosik »

Niezwykle interesującą usługą, która umożliwia zamówienie serwisu urządzeń gospodarstwa domowego, jest platforma https://naprawa.pl/serwis-agd/bestwina, na której dostępny jest formularz online. Tutaj masz pewność, że wyznaczony specjalista to ekspert w swojej dziedzinie i świadczy usługi najwyższej jakości. Ponadto cennik jest przejrzysty, więc na pewno nie będziesz zaskoczony po wykonaniu usługi.
Betin

Re: naprawa-agd-krakow.pl opinie

Post autor: Betin »

Miałem jakiś czas temu kłopot z mą kuchenką i zdecydowałem zlecić naprawę serwisowi AGD z Olkusza - https://serwisagd.olkusz.pl/ . Dzięki profesjonalnej obsłudze z ich strony naprawa przebiegła szybko i sprawnie. Serwisant był nie tylko kompetentny, ale również naprawdę uprzejmy oraz chętny do pomocy. Poza tym, ceny usług były bardzo konkurencyjne, co z pewnością docenią wszyscy szukający rozwiązania swoich problemów z AGD. Jeśli ktoś z was ma jakiekolwiek problemy ze swoimi urządzeniami, serdecznie polecam skorzystanie z oferty tego serwisu!
ODPOWIEDZ