zakup nowych mebli

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
najmila-81
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2023, 23:59

zakup nowych mebli

Post autor: najmila-81 »

Gdybyście teraz musieli zainwestować w nowe meble, to gdzie byście ich szukali? Ja zdecydowanie unikam sklepów z tanim wyposażeniem, bo zwyczajnie nie chcę tracić pieniędzy. Już prędzej zdecydowałabym się na producenta mebli dębowych czy innych drewnianych, bo wiem, że to byłyby dobrze wydane pieniądze. Też macie podobne zdanie? Jak to widzicie? :)
Anielka

Re: zakup nowych mebli

Post autor: Anielka »

Bardzo fajne meble na wymiar robi firma Petruś Meble z Kętrzyna. Wykonują meble w oparciu o płyty laminowane, stosują różne wykończenia (akryl, lakier), chętnie doradzają klientowi, by wybrać zawsze optymalne dla niego rozwiązanie. My mamy od nich meble do kuchni i łazienki, ale robią także meble biurowe, do salonu, do sypialni i szafy.
Gość

Re: zakup nowych mebli

Post autor: Gość »

Zakup nowych mebli dobrze jest przeprowadzić w sieci, zobaczcie ten https://www.gama-sklep.com.pl/category/ ... okojowe-87 sklep i jego ofertę, jak duży wybór mają. Są tam też przeceny na asortyment więc co jakiś czas warto ich sprawdzać czy czegoś nowego nie przecenili.
ODPOWIEDZ