prawnik dla firmy

Własna firma, praca, kariera. Rozmowy o biznesie.
Awatar użytkownika
laurencja-77
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2023, 2:50

prawnik dla firmy

Post autor: laurencja-77 »

Hej. Czy słyszeliście kiedyś o takiej usłudze jak obsługa prawna przedsiębiorców? Jestem właścicielem małej firmy i potrzebuję prawnika, który będzie mógł mi pomóc w rozwiązaniu problemów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.
Czy ktoś może polecić mi dobrego prawnika, który będzie w stanie mi pomóc? Byłabym bardzo wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. :)
dariaa

Re: prawnik dla firmy

Post autor: dariaa »

Widziałam, że bardzo dobrą ofertę posiada jednak kancelaria prawna Elbląg https://www.krp-ks.pl/ . Ogólnie firma z wielkim zaangażowaniem podchodzi do spraw klientów i co ważne usługi są tutaj świadczone na naprawde wysokim poziomie
expelarmus

Re: prawnik dla firmy

Post autor: expelarmus »

Sprawdzam sobie, jak wygląda ogólnie prowadzenie dużej gastronomii dziś w Polsce i jak dla mnie, to niestety, ale problem jest ogromny. Można powiedzieć, że i trudno się przebić i doświadczenie trzeba mieć w formie sprzedaży, biznesu. Kto z Was wie dziś czym jest self-service checkouts ?
Mateowski

Re: prawnik dla firmy

Post autor: Mateowski »

Sam szukam prawnika i niee bardzo wiem gdzie uderzyć. Czasem wydaje mi sie ze jak bym zatrudnił kogoś bardziej znanego, to mogłbym swoją sprawę wygrać. Ale to może złudne odczucie...
Samperia

Re: prawnik dla firmy

Post autor: Samperia »

Dokładnie ci znani zdecydowanie za dużo biorą :) Nie wypłacisz się, a przecież po to bierzesz prawnika, ąby coś zyskać ,wygrać sprawę niejednokrotnie o duże pieniądze czy odszkodowanie. Mój sąsiad naparł sie na mecenasa Mickiewicza, wiesz, ten który często w polsacie przedstawia opinie. Niby merytoryczny, profesjonalista i wszystko ok, ale strasznie drogi, więc nie warto.
ODPOWIEDZ