Problematyczny spadek Gdańsk

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Nastka19

Problematyczny spadek Gdańsk

Post autor: Nastka19 »

Nie spodziewałam się że spadek może przynieść kłopoty. A jednak tak jest. W związku z tym szukam prawnika, który pomoże mi uporać się z tymi kłopotami. Jesteście w stanie polecić kogoś najlepiej z Trójmiasta??
Rafał45

Re: Problematyczny spadek Gdańsk

Post autor: Rafał45 »

Oj spadek potrafi przysporzyć naprawdę wielu problemów. Też myślę o pomocy prawnika. Mi został polecony Pan Mindykowski i faktycznie opinie ma spoko, więc polecam też Tobie.
Viki885

Re: Problematyczny spadek Gdańsk

Post autor: Viki885 »

Skoro już nastąpiła taka sytuacja, to faktycznie potrzebujesz kogoś naprawdę dobrego u swojego boku. Ja proponuję spotkać się z Panem Michałem Mindykowskim. To osoba bardzo doświadczona i kompetentna. Na pewno stanie na wysokości zadania, więc z czystym sumieniem polecam
Tyrek29

Re: Problematyczny spadek Gdańsk

Post autor: Tyrek29 »

Mam nadzieję, że już nie masz żadnych wątpliwości, że Pan Mindykowski to dobry wybór. Po świętach podjedź do jego kancelarii, albo najlepiej umów się na wizytę i wszystko mu opowiedz, a razem ustalicie dalszy plan działania :)
Nastka19

Re: Problematyczny spadek Gdańsk

Post autor: Nastka19 »

No muszę przyznać, że po tych wszystkich odpowiedziach to już nie mam żadnych wątpliwości. Wierzę że sprawa z pomocą mecenasa Mindykowskiego może zakończyć się pozytywnie.
ODPOWIEDZ