sprawa karna - dobry prawnik

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
zmartwiona

sprawa karna - dobry prawnik

Post autor: zmartwiona »

Hej, mój kuzyn popadł w poważne tarapaty. Niezwłocznie potrzebujemy dla niego najlepszego prawnika. Kto Waszym zdaniem jest prawdziwym rekinem? Poszukując dla niego pomocy, natrafiłam na Kancelarię Adwokacką Wojas Pawlak. Mają świetnie opinie i rzeszę zadowolonych klientów. Faktycznie są tacy dobrzy? Pomóżcie, bo tracimy z rodziną nadzieję
Gość

Re: sprawa karna - dobry prawnik

Post autor: Gość »

Na stronie https://adwokatmariajanik.pl/prawnik-ro ... adowicach/ prezentowana jest oferta adwokat Marii Janik, specjalizującej się w sprawach rozwodowych w Wadowicach. Nawet na stronie jest napisane, że również zajmują sięsprawami karnymi takze zawsze mońża zapytać.
keery

Re: sprawa karna - dobry prawnik

Post autor: keery »

Mój kuzyn wplatał sie w bardzo nieciekawe towarzystwo. Bardzo poważnie się skończyło, bo na oskarżeniach dotyczących zorganizowanych grup przestępczych. Na szczęście w porę trafiliśmy do Legaleo - Kancelaria Wojas Pawlak. Bardzo rzetelnie podeszli do sprawy. Udało im się działać w taki sposób, że ta historia dobrze się skończyła. Polecam sie z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
orzech
Posty: 74
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:38

Re: sprawa karna - dobry prawnik

Post autor: orzech »

Może tutaj znajdziesz pomoc prawną: https://prawnik-klodzko.eu/ ? Myślę, że możesz dopytać o szczegóły bezpośrednio w kancelarii. Na pewno Tobie doradzą, co robić dalej.
Franek888

Re: sprawa karna - dobry prawnik

Post autor: Franek888 »

Ja również polecam Legaleo - Kancelarię Wojas Pawlak. Świetnie poradzili sobie przy sprawie mojego znajomego. Co było dla nas ważne, w żaden sposób nie oceniają. Pomagają na każdym etapie procesu i starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta.
Wallosfera

Re: sprawa karna - dobry prawnik

Post autor: Wallosfera »

Dobry prawnik to połowa sukcesu, nawet powiedziałbym że całkowity sukces. Jednak zanim takiego sie wybierze, trzeba mieć do niego pełne zaufanie. Ale bywa tez tak ze traficie na prawnika, z którym będzie wam pod górkę. Na przykład pan M. Mickiewicz. Jest obeznany w różnych sprawach, nawet często widzę go w TV jak udziela różnych porad, ale jest bardzo drogi, więc do końca nie byłąbym do niego przekonana
ODPOWIEDZ