Zmiana lekarza - czy to coś da?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
alfreda
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2019, 16:52

Zmiana lekarza - czy to coś da?

Post autor: alfreda »

Witajcie. Jestem pod stałą opieką lekarza psychiatry, ale chyba będę musiała zmienić specjalistę, bo z obecnym nie potrafię swobodnie rozmawiać. Myślicie, że to coś da? Możecie też polecić mi zaufanego psychiatrę z Łodzi, będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
Salma1976
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2019, 19:52

Re: Zmiana lekarza - czy to coś da?

Post autor: Salma1976 »

Miałam podobny problem i zmiana lekarza w moim przypadku wyszła na dobre :) Polecam Ci https://poradniasalomon.com.pl/. Pracują tam wspaniali ludzie, życzliwi i troskliwi, a co najważniejsze, zaangażowani w leczenie.

ocet jabłkowy opinie
Awatar użytkownika
Mysza
Posty: 44
Rejestracja: 23 mar 2019, 18:13

Re: Zmiana lekarza - czy to coś da?

Post autor: Mysza »

Każda zmiana lekarza jest wskazana jeśli nam on nie odpowiada, albo jak ma jakiś problem. Mój ginekolog przykładowo nie potrafił mi dobrać antykoncepcji. Więc go zmieniłam.Antykoncepcja ma być dla mnie i nie mogę się źle czuć , nie mogę mieć spadku libido itp. Znajoma poleciła mi innego ginekologa i on od razu zmienił mi pigułki na inne .Co prawda nie od razu trafił ale się starał ,teraz biorę belarę i mogę powiedzieć że wreszcie mam dobrze dobraną anty.
Awatar użytkownika
ringring
Posty: 67
Rejestracja: 04 lip 2019, 15:38

Re: Zmiana lekarza - czy to coś da?

Post autor: ringring »

No dokładnie. Miałam tak samo z wieloma lekarzami - jeśli jeden ci nie odpowiada to go zmień, następnego najwyżej też, bo ważne żebyśmy to my byli zadowoleni. Obecnie właśnie co do ginekologa to chodzę do pani doktor Barbary Blicharczyk i niezmiernie się cieszę, że wreszcie trafiłam na kogoś kompetentnego.
ODPOWIEDZ