Zdrowie w konopiach?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Safira-65
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2021, 12:33

Zdrowie w konopiach?

Post autor: Safira-65 »

Witajcie kochani :D Słyszeliście może o tym, jak zdrowe są produkty z konopi? Bardzo mnie ten temat zaciekawił i chętnie przetestowałabym jakiś olejek CBD, a wy? Mieliście już okazję? Jeśli tak to koniecznie dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z działania i efektów.
tośia19909

Re: Zdrowie w konopiach?

Post autor: tośia19909 »

Safira-65 pisze: ↑05 paź 2021, 10:49 Witajcie kochani :D Słyszeliście może o tym, jak zdrowe są produkty z konopi? Bardzo mnie ten temat zaciekawił i chętnie przetestowałabym jakiś olejek CBD, a wy? Mieliście już okazję? Jeśli tak to koniecznie dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z działania i efektów.
Słyszłam o tym i osobiście jestem bardzo zadowolona.
-
aborcja Czechy
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: Zdrowie w konopiach?

Post autor: uperle »

Safira-65 pisze: ↑14 paź 2021, 11:24 Witajcie kochani :D Słyszeliście może o tym, jak zdrowe są produkty z konopi? Bardzo mnie ten temat zaciekawił i chętnie przetestowałabym jakiś olejek CBD, a wy? Mieliście już okazję? Jeśli tak to koniecznie dajcie znać, czy jesteście zadowoleni z działania i efektów.
Ja korzystam z CBD i dzięki nim czuje się o wiele lepiej, mój organizm nie jest przemęczony, a wręcz przeciwnie, ma chęci do działania. Jeśli chodzi o zakup suszu, to ja zamawiam w sklepie internatowym https://verdeparadiso.pl/
ODPOWIEDZ