Sklep internetowy z sprzętem medycznym

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Gustaw_88
Posty: 23
Rejestracja: 21 cze 2019, 7:04

Sklep internetowy z sprzętem medycznym

Post autor: Gustaw_88 »

Cześć! Co sądzicie na temat sklepu internetowego ze sprzętem medycznym asinos ? Myślicie, że warto byłoby zamówić coś z tego sklepu? Chcę zakupić odzież medyczną i zestawy do podawania tlenu.
Awatar użytkownika
Latifa
Posty: 24
Rejestracja: 17 kwie 2019, 2:45

Re: Sklep internetowy z sprzętem medycznym

Post autor: Latifa »

Jak najbardziej warto! Asinos to świetnie wyposażony sklep. Zakupisz tam dobrej jakości sprzęt medyczny. Paczkę z artykułami wysyłają bardzo szybko, co dla mnie było ogromnym atutem.
Awatar użytkownika
pogromcaolbrzyma
Posty: 342
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:03

Re: Sklep internetowy z sprzętem medycznym

Post autor: pogromcaolbrzyma »

Na rynku jest dostępnych bardzo dużo ofert sklepów medycznych. Warto poszukać takich, które mają najszerszą ofertą, albo które swoją ofertą w jakiś sposób się wyróżniają. Moją uwagę przykuła oferta sklepu : https://www.inmed.pl/ . Jego sprzęt jest świetnej jakości, a ceny są atrakcyjne. Naprawdę warto przejrzeć ofertę tego sklepu.

domek letniskowy krakowiany
Awatar użytkownika
Merigold
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2020, 14:45

Re: Sklep internetowy z sprzętem medycznym

Post autor: Merigold »

Bardzo ciekawe propozycje.
Awatar użytkownika
Qubis77
Posty: 108
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:49

Re: Sklep internetowy z sprzętem medycznym

Post autor: Qubis77 »

W mojej opinii zdecydowanie warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://medycznewagi.pl/kategoria-produ ... podlogowe/ gdzie będziecie mogli dobrać między innymi wysokiej jakości propozycje w zakresie efektywnych wag do gabinetów, czy szpitali z certyfikatami i legalizacją dla placówek medycznych. Na ten moment jestem zdecydowanie zadowolony, no i działa bez najmniejszych zastrzeżeń!
ODPOWIEDZ