Leczenie zębów - Kraków

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
Tamaris
Posty: 81
Rejestracja: 28 maja 2019, 20:41

Leczenie zębów - Kraków

Post autor: Tamaris »

Cześc, szukam sprawdzonego gabinetu stomatologicznego , w którym wykonuje się zabiegi pod mikroskopem. Mam zęba do leczenia kanałowego i chce to zrobić dobrze a wiem, ze własnie takie miroskopowe leczenie jest bardzo skuteczne. Możecie polecić jakiś gabinet?
Awatar użytkownika
Yaro_78
Posty: 76
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:17

Re: Leczenie zębów - Kraków

Post autor: Yaro_78 »

Oj tak leczenie kanałowe dobrze wykonywać pod mikroskopem. Dzięki temu leczenie jest skuteczniejsze. Usługi takie jak stomatologia mikroskopowa w Krakowie oferuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej. Tu możecie liczyć na profesjonalną diagnostykę pod mikroskopem oraz bardzo dobre i całkowicie bezbolesne leczenie.
Awatar użytkownika
Lili
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:32

Re: Leczenie zębów - Kraków

Post autor: Lili »

Skoro już u zębach mowa, jestem bardzo ciekawa, czy stosowaliście już może taki produkt jak czarna pasta z węglem aktywnym ? Ja muszę się przyznać, że od jakiegoś czasu ją stosuję i efekty są naprawdę fajne. Przede wszystkim odcień zębów jest znacznie bielszy, a co najważniejsze nie czuję już na nich ciągłego nalotu, czy też w zasadzie osadu z kawy:).
ODPOWIEDZ