Czy suplementy typu SARM są bezpieczne dla osoby, która chce schudnąć?

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
sensualna
Posty: 54
Rejestracja: 03 kwie 2019, 7:58

Czy suplementy typu SARM są bezpieczne dla osoby, która chce schudnąć?

Post autor: sensualna »

Dzień dobry Państwu. Mam problem tego rodzaju, że bardzo zależy mi na schudnięciu, ale możliwie jak najszybszym. Wiem jednak, że muszę przejść całą tą żmudną drogę, którą przechodziły kobiety przede mną. Obawiam się jednak, że zabraknie mi sił, jeśli tego jakoś nie przyspieszę. Czytałam o SARM, spalaczach tłuszczu dla kulturystów. Czy mogę je bezpiecznie stosować, by szybciej schudnąć?
Awatar użytkownika
polkis
Posty: 62
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:55

Re: Czy suplementy typu SARM są bezpieczne dla osoby, która chce schudnąć?

Post autor: polkis »

Tak. Są one bezpieczne, a dlaczego? Bo w przeciwieństwie do sterydów nie mają w swoim składzie wyniszczającej grupy metylowej. Nie będę się dokładniej zagłębiać w temat, bo zbyt wiele jest tutaj do wyjaśnienia. Niech wystarczy Ci wiadomość, że to właśnie ta grupa w dużej mierze była odpowiedzialna za niebezpieczne dla zdrowia skutki uboczne. Możesz je bezpiecznie stosować, ale pamiętaj o ruchu. Bo kiedy ćwiczysz, to one najmocniej działają.
Awatar użytkownika
absola
Posty: 38
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:16

Re: Czy suplementy typu SARM są bezpieczne dla osoby, która chce schudnąć?

Post autor: absola »

Gdybym to ja się na tym wszystkim znała, byłoby mi o wiele prościej. Niedawno zdiagnozowano u mnie IO, czyli stan przedcukrzycowy innymi słowy. Byłam u dietetyka, a ona wyjaśniła mi podstawy, ze cukru wcale, badać poziom co najmniej raz na tydzień, a potem, żeby się ruszać i to tyle. Nie wiem, jak się w tym połapię. A ten SARM to dla cukrzyków jest w porządku? Czy nie wolno stosować? Pomóżcie, proszę.

su dżok kurs
Awatar użytkownika
zorza
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:30

Re: Czy suplementy typu SARM są bezpieczne dla osoby, która chce schudnąć?

Post autor: zorza »

Szczerze nie wiem, ale jako, że wpływa na androgeny, to ja bym z IO nie stosowała. No, ale to każdego sumienie. Ja je biorę od jakiegoś czasu i widzę różnicę w ubraniach, ale jeszcze dużo czasu przede mną. Zastanawiam się, czy nie zmienię dostawcy na ten sklep https://wxnlabs.com/ , bo jest jednak taniej, a też ma wszelkie konieczne certyfikaty. Może go znacie, chociaż ze słyszenia?
ODPOWIEDZ