Strona 1 z 1

Dobry ekspres do kawy

: 17 cze 2021, 0:40
autor: Tina1961
Posiadacie w swoich domach ciśnieniowe ekspresy do kawy? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem takiego sprzętu, bo miałam okazję kilka razy próbować kawy z takiego urządzenia i jest o niebo lepsza niż zwyczajnie zalana wodą z czajnika. Ponoć dobre ekspresy produkuje Melitta. Podpowiecie mi, na co się zdecydować?

Re: Dobry ekspres do kawy

: 28 lip 2021, 11:56
autor: Iza
Nawet, jeśli kupicie dobry ekspres do kawy, może on któregoś dnia ulec awarii. Warto w takiej sytuacji wiedzieć, gdzie taki ekspres można naprawić. Z tego, co wiem, to na przykład naprawą ekspresów marki Siemens zajmuje się firma https://klinikaekspresow.pl/siemens. Może ktoś z Was miał już okazję korzystać z jej usług i chciałby podzielić się opinią na jej temat?

Re: Dobry ekspres do kawy

: 21 sie 2021, 12:29
autor: ignaś
Wybór odpowiedniego ekspresu to jedno. Inną moim zdaniem najważniejszą kwestią jest wybór dobrej kawy. To właśnie ona zapewnia nam niepowtarzalny smak, jak i aromat. Z tego poradnika https://kutno.net.pl/lifestyle/palarnia ... z6ut1O32Pq dowiedzieć się można sporo na ten temat. Dlatego za dobrą kawą warto rozejrzeć się w dobrej palarni ziaren.