Strona 1 z 1

prowadzenie firmy

: 29 maja 2021, 14:09
autor: gość
Hej, prowadzę małe przedsiębiorstwo i potrzebuję koniecznie możliwości wystawiania faktur w 6 wersjach językowych oraz w wybranych walutach obcych, czy orientuję się ktoś może czy jakakolwiek firma dysponuje tego typu udogodnieniami? ja sama natrafiłam na ofertę firmy https://wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza która spełnia moje wymagania, chciałam więc Was zapytać co o niej myślicie, korzystaliście może?

Re: prowadzenie firmy

: 29 maja 2021, 15:34
autor: kawior
A czy słyszeliście o takiej formie promocji jaką jest influencer marketing http://influencermarketing.com.pl/ ? Bo mnie ostatnio dość mocno zaciekawił ten temat i nie ukrywam, że coraz bardziej się do niego po prostu przekonuję. W końcu jeśli chcę mieć klientów i dobrą pozycję na rynku to trzeba zadbać o reklamę.

Re: prowadzenie firmy

: 31 maja 2021, 22:51
autor: fikta
Jest bardzo wiele metod reklamowania się w internecie i podstawą jest dobór narzędzi do celów jakie chcemy osiągnąć. Także powinno się wykonywać audyty marketingowe (tutaj o nich mowa https://ammf.pl/ ), gdyż dzięki nim możemy weryfikować postępy, bądź ich brak i odpowiednio zoptymalizować działania tak, by przynosiły lepsze efekty

Re: prowadzenie firmy

: 05 sie 2021, 10:49
autor: wiśka
Prowadzenie firmy jest trudne i to w każdej dziedzinie w sumie. Na przykład jeśli prowadzi się jakąś firmę produkcyjną, to między innymi silos lejowy może być niezbędny i warto jest wybrać go u dobrego producenta. Tutaj na przykład - http://www.porkon.pl/silosy-kruszywo.html, są one naprawdę świetnie wykonane i niezawodne.