Strona 1 z 1

Kosmetyki z Morza Martwego - kupić?

: 01 mar 2021, 15:16
autor: Nąruz
Cześć!

Znalazłem stronę z oryginalnymi kosmetykami https://kosmetykimorzemartwe.pl/. Czy ktoś już coś tam kupował? Druga sprawa jest taka, że chcę kupić porządne kosmetyki swojej żonie. Myślicie, że ucieszyłaby się? Jak tak, to co jej kupić? Jakiś krem, maseczkę do twarzy?

Dzięki z góry za pomoc!

Re: Kosmetyki z Morza Martwego - kupić?

: 06 mar 2021, 18:38
autor: dominajka
o kurde nie slyszalam o takich :D wydaje sie to mega fajne. A moze warto byloby sprawdzic naturalne kosmetyki eco nature z bielendy ktore maja w 99% naturalny sklad i sprawiaja, ze skora faktycznie jest odzywiona i super nawilzona. Mi pomogly tez pozbyc sie podraznien i miejscami suchej skory ktora az bolala

Re: Kosmetyki z Morza Martwego - kupić?

: 07 mar 2021, 12:08
autor: WaldemuriAAaą
Szczerze mówiąc to nie jestem pewny czy takie kosmetyki znad tego morza są legalne, przynajmniej czy legalnie można je wywieźć z Izraela. Myślę, że oni mają bardzo restrykcyjne przepisy jeśli chodzi o wwóz i wywóz. Na pewno musiałbym sobie dokładnie poczytać przepisy przed wyjazdem.

Re: Kosmetyki z Morza Martwego - kupić?

: 11 mar 2021, 15:15
autor: Kaśka
Ja uważam że takie kosmetyki są super. Kupicie je na stronie http://www.apiscosmetics.pl/ ta firma jest producentem kosmetyków profesjonalnych z wieloletnią tradycją i skutecznymi recepturami pielęgnującymi urodę w atrakcyjnej cenie. Ja tutaj kupuję i od jakiegoś czasu z nich korzystam uważam że są świetne i polecam.