Strona 1 z 1

Młynek do kawy

: 11 lis 2020, 15:52
autor: Wiśnia
Jaki młynek do kawy polecacie? Nie mam ekspresu, korzystam z kafetierki (też zaparza pyszną kawę, a dodatkowo jej zapach unosi się w całym domu), ale szukam dobrego młynka żeby mielić kawę bezpośrednio przed zaparzeniem. Ktoś coś?

Re: Młynek do kawy

: 20 lis 2020, 5:05
autor: aśka1
Wybór niewątpliwie jest trudny, bo na rynku znajdziecie wiele ciekawych rozwiązań. Różne sklepy dodatkowo kuszą promocjami. Trzeba jednak kierować się jakością, aby wybrać najlepsze rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Bardzo fajnie na pewno sprawdza się młynek do kawy żarnowy. Jest prosty w obsłudze, praktyczny i przede wszystkim plusem jest to, że nie zmienia smaku kawy.

Re: Młynek do kawy

: 24 lis 2020, 1:59
autor: kaśkaW
Jeśli zastanawiacie się nad wyborem, to być może ten artykuł https://coteca.pl/blog/aktualnosci/zoba ... rnowy.html rozwieje wasze wątpliwości. Uważam, że warto zapoznać się z różnymi rozwiązaniami, aby wybrać młynek, który będzie spełniał nasze oczekiwania. Każdy z nas chce pić idealną, aromatyczną kawę, ale nie każdy wie jak ją przygotować. Oczywiście mielenie ziaren tuż przed przygotowaniem, to podstawa.

Re: Młynek do kawy

: 13 gru 2020, 18:01
autor: Iza
Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajne, profesjonalne młynki do kawy w sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/mlynki-profesjonalne/. Moim zdaniem mają tam one całkiem konkurencyjne ceny, więc polecam i Wam się tam rozejrzeć ;)