Strona 1 z 1

Wybór odzieży do pracu

: 12 paź 2020, 11:59
autor: Zefir
Zauwazyłam, że w odzieży roboczej nie ma jakiegos szczególnego wyboru ale to przecież nie chodzi o wygląd a o funkcjonalność i o to by była dobrej jakości. A taką na pewno dostaniesz na https://net-bear.pl/odziez-robocza .

Re: Wybór odzieży do pracu

: 21 paź 2020, 13:31
autor: Ryśka
W pracy ważna jest nie tylko typowa odzież, ale również odzież zapewniają ca bezpieczeństwo w trakcie wykonywania swoich obowiązków. W zalezności od rodzaju pracy czyhają na nas różnego rodzaju zagrożenia, które trzeba zminimalizować. Środki i akcesoria ochrony osobistej można znaleźć w sklepie bhp gabi. Wybór różnego rodzaju akcesoriów jest bardzo duży więc każdy znajdzie coś co będzie najbardziej dla niego odpowiednie.

Re: Wybór odzieży do pracu

: 24 paź 2020, 11:57
autor: wąs
Powiem wam tak, jeżeli macie własną firmę, to zasady bhp was nie ominą. Ważne aby miec jakąś wiedzę w tym temacie i szkolić swoich pracowników. Tutaj http://blog-glovex.pl/ możecie np. poczytać bardzo ciekawe artykuły na temat bezpieczeństwa i higieny pracy. Polecam zajrzeć i się przekonać :)

Re: Wybór odzieży do pracu

: 28 paź 2020, 16:54
autor: Zimeł
Prowadzę firmę w której pracownicy muszą być odpowiednio ubrani zgodnie z BHP - buty, rękawice, maski... Takie ubrania sporo kosztują, więc szukałem oszczędności, ale nie chciałem też stracić na jakości towarów. Znalazłem sklep https://www.egsystem-sklep.pl/ w którym mogę dostać wszystko, czego potrzebuję za rozsądne pieniądze. W skali roku daje mi to spore oszczędności.

Re: Wybór odzieży do pracu

: 09 lis 2020, 22:22
autor: Żelka
Szukając ładnej i wygodnej odzieży na co dzień i do pracy polecam zajrzeć tutaj - https://messimo.pl/ Markowa odzież, którą można tam znaleźć jest nie tylko bardzo różnorodna, ale i wykonana solidnie z wytrzymałych materiałów. Sama lubię tego typu odzież z wyższej półki, żeby mieć pewność, że przetrwa dłużej niż kilka prań.

Re: Wybór odzieży do pracu

: 16 lis 2020, 12:35
autor: mantra
A i tu mogą was zainteresować propozycje od https://meridus.pl Jeżeli będziecie szukać porządnej odzieży roboczej, butów, kasków i innych elementów ubioru, to można to zrobić bardzo wygodnie i szybko - przez internet.

Re: Wybór odzieży do pracu

: 20 lis 2020, 22:36
autor: kiśkan
Cieszę się, że zainwestowałem w kurtkę podgrzewaną milwaukee. To był dobry zakup, nie marznę w pracy, nie muszę zakładac wielu warstw ubrań jak wcześniej .Kurtka jest bardzo wygodna i wzmacniana w miejscach podatnych na podarcie

Re: Wybór odzieży do pracu

: 23 lip 2021, 7:27
autor: Łucja89
Odzież do pracy to jedno, ale w tych czasach należy też zadbać o środki ochrony osobistej dla siebie i swoich pracowników. Ja ze swojej strony mogę polecić tę hurtownię https://spacemed.pl/pl/c/KORONAWIRUS-COVID-19/467. Ma bogaty i bardzo dobry jakościowo asortyment. Dodatkowo ich świetna obsługa zawsze szybko i sprawnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości.