Strona 1 z 1

Bezpieczeństwo

: 06 sie 2020, 19:29
autor: login
W jaki sposób dbacie o swój spokój? Chodzi mi o takie kwestie jak zabezpieczenia na życie typu polisy ubezpieczeniowe czy ochrona domu https://saippsecurity.pl czy oszczędności na czarną godzinę? My mamy od niedawna polisy, ale też zastanawiamy się nad współpracą właśnie z agencją ochroniarską, bo myślę, że to dałoby duży oddech i pewność, że nic się nie stanie, kiedy nie będzie nas w domu czy np. będziemy spać.

Re: Bezpieczeństwo

: 16 sie 2020, 21:01
autor: Lola
Dla mnie ważne są też kwestia finansowe, dlatego stawiam na regularne oszczędzanie może niewielkich kwot, ale jestem zwolennikiem twierdzenia, że grosz do grosza, a uzbiera się większa kwota :)

Re: Bezpieczeństwo

: 22 sie 2020, 21:22
autor: zoi77
Niezależnie czy chodzi o dom, czy firmę w każdy aspekcie bezpieczeństwo jest ważne. Jeżeli chodzi o biznes, to tutaj naprawdę trzeba o wiele aspektów zadbać. Przykładowo warto wiedzieć, że tutaj https://cbrne-security.pl/doswiadczenie.html możemy liczyć na wsparcie z prawa atomowego. Firma, ta może zająć się kwestiami zabezpieczeń przed promieniowaniem.

Re: Bezpieczeństwo

: 23 maja 2021, 12:40
autor: lami_żuj
W dobie liczych ataków hakerskich, bezpieczeństwo sieci, bezpieczeństwo IT to kluczowe sprawy dla każdego biznesu! Dlatego nie wahajmy się korzystać ze wsparcia specjalisów w tym zakresie - lepiej zrobić to wcześńiej niż później, aby uniknąć utraty ważnych danych :) Polecam wam https://www.kreski.pl/pl/bezpieczenstwo-it.html - znają się świetnie na tych kwestiach i z pewnością podpowiedzą jakie dobrać rozwiązania, aby wasza firma była w 100% bezpieczna.