Strona 1 z 1

Studia pielęgniarskie zaoczne?

: 20 sie 2020, 12:37
autor: maksik
Czym różnią się studia pielęgniarskie zaoczne od dziennych? Jakie ma to znaczenie w przypadku późniejszego szukania pracy, czy to, ze studia były kończone w trybie zaocznym ma znaczenie? Możecie podzielić się opinią?

Re: Studia pielęgniarskie zaoczne?

: 28 sie 2020, 15:15
autor: absola
Na pewno różnica jest w kwestii godzin, ale akurat ja bym Ci powiedziała, żebyś szła na dzienne. Lepiej się przygotujesz do zawodu. Ja akurat myślę o kierunku logistyka w przedsiębiorstwie . Od zawsze jakoś mnie to interesowało, a wiem, że tu pracę znajdę wszędzie i na pewno zawsze.

Re: Studia pielęgniarskie zaoczne?

: 12 lut 2021, 17:13
autor: feel09
Nie tylko pielęgniarstwo jest dobrym kierunkiem studiów. Na pewno warto poznać wszelkie inne kierunki, które mogą być dla nas ciekawe i rozwijające. Może studia logistyka Warszawa na uczelni https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/logistyka/ byłyby całkiem ciekawym rozwiązaniem w tym kierunku? Na pewno polecam poznać ich ofertę i zobaczyć co jeszcze ciekawego mają, również wśród kierunków zaocznych.

Re: Studia pielęgniarskie zaoczne?

: 20 wrz 2021, 19:57
autor: Ałun
Myślę, że jeżeli chodzi o takie kierunki jak pielęgniarstwo, im bardziej intensywny i nastawiony na praktykę tryb nauczania, tym lepiej. Zwłaszcza gdy dostępne są takie możliwości, jakie oferuje Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych w Kutnie:https://www.centrumsymulacjimedycznych. ... gniarskich Projekt oferuje studentom dostęp do najnowocześniejszych sprzętów medycznych, dzięki którym mogą nabywać umiejętności praktyczne, niezbędne w tym zawodzie. Uważam, że to genialna opcja dla osób, które naprawdę chcą wyciągnąć maksimum z tych studiów.

Re: Studia pielęgniarskie zaoczne?

: 21 wrz 2021, 16:57
autor: zośka1
Gdyby ktoś z Was szukał księgarni medycznej to odsyłam do PZWL. Oferta jest moim zdaniem bardzo dobra. Znajdziecie tam takie propozycje jak na przykład Adam Bochenek książki: https://pzwl.pl/autor/prof.-dr-hab.-n.- ... ,a,1529280 . Zdecydowanie warto się rozejrzeć.