Strona 1 z 1

Powietrze w firmie ?

: 28 paź 2019, 18:27
autor: Dangerka
A czy te filtry węglowe do firmy przemysłowej są Waszym zdaniem dobrym wyjściem http://www.zdpwa.com.pl/systemy-filtrac ... y-weglowe/ ? Ja się właśnie bardzo poważnie nad taką możliwością zastanawiam.

Re: Powietrze w firmie ?

: 07 lip 2020, 21:59
autor: agis
Przede wszystkim radzę zerknąć sobie tutaj https://www.cozadzien.pl/styl-zycia/pyl ... owie/63743 i poczytać czym tak naprawdę oddychamy. Jest to niewątpliwe straszne, bo wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że każdego dnia wdychają różne substancje, które negatywnie wpływają na ich stan zdrowia. Są też często przyczyną wielu chorób. Właśnie dlatego warto się odpowiednio zabezpieczyć.

Re: Powietrze w firmie ?

: 16 lip 2020, 18:53
autor: Mosia
Trzeba zadbać o to aby oczyszczanie powietrza w miejscu pracy było na jak najwyższym poziomie. Firma AirDog oferuje takie dobrej jakości oczyszczacze ze skutecznymi filtrami zatrzymującymi kurze,pyłki,bakterie czy grzyby. W domu warto także mieć taki sprzęt, a szczególnie osoby ze skłonnościami do alergii i astmatycy. Dobra jakość powietrza wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie.

Re: Powietrze w firmie ?

: 23 lip 2020, 21:03
autor: neverland
Powietrze powinno być wszędzie dobre, nie tylko w firmie ale również na zewnątrz. I powinniśmy więcej zwracać uwagi na to jak dbamy o powietrze. Bardzo fajny portal ostatnio znalazłam https://smogowicze.pl/ - tutaj dużo informacji odnośnie smogu i walki z nim. Polecam