Strona 1 z 1

Serwer vps

: 20 paź 2019, 17:29
autor: bulbulator
Ostatnio się zastanawiałem nad tym, jak można przyspieszyć pewne projekty. Niestety, ale zwykłe serwery współdzielone nie poradziły sobie z za dużym ruchem, potrzebne będą serwery dedykowane vps. Bardzo dobrą ofertą jest https://www.sprintdatacenter.pl/serwer- ... y-tani-vps. W odróżnieniu do innych ofert, mają bardzo dobre opinie i dobre ceny.

Re: Serwer vps

: 21 lis 2019, 15:28
autor: thug1
Nie da się tutaj konkretnie doradzić. Niestety, trzeba samemu przemyśleć to bardzo dokładnie.

Re: Serwer vps

: 17 gru 2019, 17:36
autor: pogromcaolbrzyma
Cześć wszystkim. Jeżeli szukacie dobrego i szybkiego hostingu, który zapewni wam działanie strony 24/7 na pełnych obrotach, to zachęcam do sprawdzenia oferty tej firmy : https://domeny.pl/serwer-dedykowany.html Doskonały VPS z możliwością konfiguracji, szybkie dyski SSD i w ogóle serwery wymiatają! Dajcie znać z czego wy korzystacie.

Re: Serwer vps

: 11 mar 2021, 20:35
autor: Maryśia
Jest wiele cech, na które powinniście zwrócić uwagę przy wyborze serwera VPS. Wiele przydatnych informacji na temat tych serwerów oraz ranking znajdziecie na tej stronie https://solv.pl/hosting-vps-ranking/. Temat serwerów VPS w tym artykule jest bardzo dobrze opisany, Myślę, że dzięki niemu będziesz miał łatwiej podjąć decyzję, jaki serwer wybrać.