hurtownia elektryczna

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
AlicjaKowalska
Posty: 27
Rejestracja: 28 sie 2019, 22:42

hurtownia elektryczna

Post autor: AlicjaKowalska »

Czesc,

mozecie polecic mi jakas dobra hurtownie? Cos sprawdzonego? :)
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 27
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:54

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: JakubNowakowski »

Hej,

Zobacz sobie moze tutaj na stronie asaj.pl.
Ja robilam zakupy tam juz kilka razy i za kazdym razem bylam bardzo zadowolona. Takze mysle, ze warto to sprawdzic :)
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 19
Rejestracja: 19 lut 2020, 13:21
Lokalizacja: Warszawa

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: ectatend »

Sprawdź hurtownie elektryczną El-Corte, ja od lat tam robię zakupy związane z elektryką.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: Iza »

Jeśli ktoś z Was szuka miejsca w sieci, w którym będzie mógł zamówić niedrogo osprzęt łączeniowy, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://sklep.instalator.sosnowiec.pl/p ... wy,2,19683. Jak widać wybór jest tam całkiem spory, a ceny wcale nie są tam wygórowane.
brrrr

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: brrrr »

Iza pisze: ↑31 paź 2021, 18:00 Jeśli ktoś z Was szuka miejsca w sieci, w którym będzie mógł zamówić niedrogo osprzęt łączeniowy, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego https://sklep.instalator.sosnowiec.pl/p ... wy,2,19683. Jak widać wybór jest tam całkiem spory, a ceny wcale nie są tam wygórowane.
niestety nie udało mi się znaleźć tego czego potrzebowałem a szkoda. trzeba przepatrzeć hurtownie. mam spore zamówienie do zrobienia. chyba że ktoś coś sprawdzonego poleci?
hhoracy

Re: hurtownia elektryczna

Post autor: hhoracy »

brrrr pisze: ↑08 lis 2021, 9:53
Iza pisze: ↑31 paź 2021, 18:00 Jeśli ktoś z Was szuka miejsca w sieci, w którym będzie mógł zamówić niedrogo osprzęt łączeniowy, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego . Jak widać wybór jest tam całkiem spory, a ceny wcale nie są tam wygórowane.
niestety nie udało mi się znaleźć tego czego potrzebowałem a szkoda. trzeba przepatrzeć hurtownie. mam spore zamówienie do zrobienia. chyba że ktoś coś sprawdzonego poleci?
Osobiście w TIM.pl najczęściej robię zakupy ze względu na szeroki wybór. W jednym miejscu jestem w stanie znaleźć cały potrzebny osprzęt i nie muszę szukać po innych sklepach
ODPOWIEDZ