System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Znalazłeś ciekawą stronę? Znasz dobrego fachowca w swojej okolicy? Skorzystałeś z usług firmy i nie byłeś zadowolony z usługi? Twoja opinia jest ważna, podziel się nią z nami.
Groń

System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Groń »

Co możecie mi powiedzieć o systemach płatności ratalnej i przede wszystkim czy uważacie że jest to ciekawa opcja dla sklepów prowadzonych online, ponieważ chcielibyśmy jeszcze skuteczniej sprzedawać nasze produkty z wyższej półki cenowej. Liczę że z Waszą pomocą uda mi się podjąć jak najlepszą decyzję.
Połek

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Połek »

Szukając przede wszystkim skutecznego systemu płatności ratalnej do sklepu postawionego na wordpress to na pewno warto tutaj wymienić iRaty.pl https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca przede wszystkim duże możliwości biznesowe i wygoda sprzedaży drogich produktów, ale też jest taka możliwość już od 300złotych więc naprawdę klienci, a przede wszystkim firmy które u nas kupują sprzęt korzystają
BłażejM

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: BłażejM »

Dobre pytanie, co do sklepów na wordpress to jak najbardziej możesz sprawdzić sobie platformę ratalną bo mają moduł za darmo i też chyba sam system działa okey bez błędów. Zależało mi własnie, żeby był to system który skutecznie działa również przy dużej ilości transakcji i zarówno zamówieniach przy kilkuset złotych, jak i kilku tysiącach.
Groń

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Groń »

BłażejM pisze: ↑29 paź 2021, 22:19 Dobre pytanie, co do sklepów na wordpress to jak najbardziej możesz sprawdzić sobie platformę ratalną bo mają moduł za darmo i też chyba sam system działa okey bez błędów. Zależało mi własnie, żeby był to system który skutecznie działa również przy dużej ilości transakcji i zarówno zamówieniach przy kilkuset złotych, jak i kilku tysiącach.
Dobrze wiedzieć, to chyba nie pozostaje mi nic innego jak zabrać się za sprawdzenie co i jak.
SebastianBos

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: SebastianBos »

Właśnie dlatego warto mieć przede wszystkim wygodny system płatności w swoim sklepie internetowym, żeby jednak skutecznie zwiększać sprzedaż i przyciągnąć kolejne osoby do kupowania droższych produktów. A wspomniany moduł ratalny na Wordpress od iRaty.pl jest bezpieczny, stabilny i co również ważne obejmuje wszystkie usługi i produkty, ale również uwzględnia największe banki.
Laura

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Laura »

Ja ostatnio kupowałam pralkę i zdecydowałam się na płatność ratalną Twisto. Bardzo sprawnie i prosto mi to poszło, choć troszkę się obawiałam. Wystarczyło się zarejestrować na Twisto, wybrać co kupuję na raty, wybrać ilość rat (ja wybrała 3 raty bo wtedy nie płaci się żadnej prowizji), zatwierdzić i po sprawie. Bardzo wygodne rozwiązanie, a przyznać trzeba że uratowało mi finanse, bo pralka się popsuła w zupełnie nieodpowiednim miesiącu, gdy nie miałam żadnych wolnych pieniędzy na tak spory zakup.
Awatar użytkownika
Kitku
Posty: 101
Rejestracja: 17 sie 2020, 12:54

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: Kitku »

Jeżeli poszukujesz wygodnego i szybkiego rozwiązania płatności online, warto zapoznać się z usługą Pay by Link od Autopay. To prosty i efektywny sposób na dokonywanie płatności jednym kliknięciem. Sprawdź więcej informacji na stronie: https://koon.pl/pay-by-link-z-autopay-p ... iknieciem/. Myśle, że nie będziesz żałował.
lols

Re: System płatności ratalnej, co o tym sądzicie?

Post autor: lols »

Ostatnio czytałam tutaj https://o.pl/platnosci-google-workspace ... -polegaja/ że bezpieczeństwo płatności Google Workspace jest priorytetem firmy, dlatego stosowane są zaawansowane technologie szyfrowania danych, aby zapewnić ochronę danych finansowych użytkowników. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć pewność, że ich transakcje są bezpieczne i poufne. Dajcie znać czy słyszeliście już o ich rozwiązaniach wcześniej
ODPOWIEDZ