Płyta indukcyjna do naprawy

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Jaromira_84
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2021, 18:05

Płyta indukcyjna do naprawy

Post autor: Jaromira_84 »

Cześć! Co radzicie zrobić z zepsutą płytą indukcyjną, której gwarancja się skończyła? Pomyślałam, że najlepszym wyjściem z sytuacji byłby serwis płyt indukcyjnych Kraków. Ponoć można w tej branży liczyć na prawdziwych specjalistów, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi awariami. Czy wam udało się kogoś takiego znaleźć?

b complex folic acid
Mróz

Re: Płyta indukcyjna do naprawy

Post autor: Mróz »

Jaromira_84 pisze: ↑27 lip 2021, 16:33 Cześć! Co radzicie zrobić z zepsutą płytą indukcyjną, której gwarancja się skończyła? Pomyślałam, że najlepszym wyjściem z sytuacji byłby serwis płyt indukcyjnych Kraków. Ponoć można w tej branży liczyć na prawdziwych specjalistów, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi awariami. Czy wam udało się kogoś takiego znaleźć?
Nigdy się nie zastanawiałam co ewentualnie zrobić z moją płytą po gwarancji, bo mam Electrolux (SenseFry) a oni mają genialny serwis, więc na pewno oddałabym ją do tego właśnie serwisu :)
ODPOWIEDZ