Drzwi wejściowe do domu

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Horacy86
Posty: 1
Rejestracja: 30 gru 2020, 18:47

Drzwi wejściowe do domu

Post autor: Horacy86 »

Jak myślicie, lepiej jest kupić drzwi wejściowe w markecie budowlanym czy zamówić je bezpośrednio od producenta? Pytam o to, bo zainteresowała mnie oferta firmy fizia.pl. Dajcie znać, na co wy byście się zdecydowali.

pergole kraków
Awatar użytkownika
Wierzchoslawa1978
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2021, 14:11

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: Wierzchoslawa1978 »

Bez wahania postawiłabym na Fizię, bo mam już od nich drzwi zewnętrzne i schody, o których nie mogę powiedzieć złego słowa. Zadowala mnie i jakość i wygląd, a za ogromny plus uważam też szczegółowe wykonanie. Super, polecam każdemu.
kaśka23

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: kaśka23 »

Moim zdaniem zawsze lepiej inwestować w produkty od sprawdzonych producentów. Sama niedawno stałam przed wyborem zamku do drzwi. Oferta https://igerda.pl/ absolutnie mnie zachwyciła. Nigdzie nie widziałam tak nowoczesnego podejścia do tematu. Ich system umożlwiający sterowanie zamkiem na odległość przy pomocy prostej w obsłudze aplikacji, znacznie ułatwił moje codzienne życie. Sprawdzał się na tyle dobrze, że zdecydowałam się zamontować go również w firmie. Dzięki temu mogę udzielić dostępu do biura swoim pracowniom bez konieczności przyjazdu na miejsce. Rewelacja!
michał92

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: michał92 »

Pamiętajcie o montażu daszka nad drzwi wejściowe, który ochroni je przed deszczem czy śniegiem, dzięki czemu posłużą nam na wiele lat. Jeśli będziecie szukać takich daszków to serdecznie polecam https://www.metal-gum.com/. Produkty wysokiej jakości, na wymiar i z materiału na miarę Twoich potrzeb.

styropian elewacyjny jaki
Norsęk

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: Norsęk »

I jak na co się zdecydowaliście ostatecznie w zakresie drzwi wejściowych? Jeżeli jeszcze rozglądacie się za najlepszymi opcjami dla siebie to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega z Poznania, gdzie znaleźliśmy piękne, funkcjonalne i bardzo dobrze wykończone drzwi zewnętrzne Parmax. Racjonalne ceny, profesjonalna obsługa i dotrzymanie ustalonych terminów całej realizacji montażowej (po której wszystko dokładnie sprzątnęli.).
męski

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: męski »

Norsęk pisze: ↑10 mar 2021, 11:21 I jak na co się zdecydowaliście ostatecznie w zakresie drzwi wejściowych? Jeżeli jeszcze rozglądacie się za najlepszymi opcjami dla siebie to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega z Poznania, gdzie znaleźliśmy piękne, funkcjonalne i bardzo dobrze wykończone drzwi zewnętrzne Parmax. Racjonalne ceny, profesjonalna obsługa i dotrzymanie ustalonych terminów całej realizacji montażowej (po której wszystko dokładnie sprzątnęli.).
W salonie Domega zamawiałem drzwi aluminiowe firmy Aluhaus, konkretnie model Titus. Doradzili mi sprzedawcy tego producenta. Jestem zadowolony drzwi solidne.
DamiaŃ

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: DamiaŃ »

Jeżeli jesteśmy w temacie drzwi to polecam zapoznać się z tym artykułem https://www.metalopedia.pl/artykul/wady ... ych-100277 na temat własnie zalet i wad metalowych drzwi wejściowych. W artykule znajdziemy bardzo fajne ciekawe informację.
wąż

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: wąż »

męski pisze: ↑29 kwie 2021, 9:45
Norsęk pisze: ↑10 mar 2021, 11:21 I jak na co się zdecydowaliście ostatecznie w zakresie drzwi wejściowych? Jeżeli jeszcze rozglądacie się za najlepszymi opcjami dla siebie to na pewno warto wziąć pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Domega z Poznania, gdzie znaleźliśmy piękne, funkcjonalne i bardzo dobrze wykończone drzwi zewnętrzne Parmax. Racjonalne ceny, profesjonalna obsługa i dotrzymanie ustalonych terminów całej realizacji montażowej (po której wszystko dokładnie sprzątnęli.).
W salonie Domega zamawiałem drzwi aluminiowe firmy Aluhaus, konkretnie model Titus. Doradzili mi sprzedawcy tego producenta. Jestem zadowolony drzwi solidne.
Mam drzwi Titus z Aluhaus i jestem zadowolony. Ładnie się na żywo prezentują. A jaki masz kolor? U nas winchester.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: Iza »

A czy warto Waszym zdaniem zainwestować w tak zwany samodomykacz do drzwi? Czy Wy korzystacie z czegoś takiego? Jeśli tak, to gdzie polecacie zamówić takie samodomykacze? Gdzie Wy się w nie zaopatrzyliście? Czy te ze sklepu internetowego SIMTEQ będą ok?
Rafałiuoiń

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: Rafałiuoiń »

Może dla kogoś z was przyda się informacja gdzie można kupić bardzo dobrej klasy drzwi do domu. Ja swoje zamówiłem w tej firmie Pendragon https://www.pendragon.pl/drzwi/drzwi-zewnetrzne/ i powiem wam, że jestem bardzo zadowolony z tych drzwi. Drzwi nie były drogie i miałem szeroki wybór.
Olaf

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: Olaf »

Bardzo dobre drzwi stalowe, ma firma KMT. Dość dokładnie przeglądałam oferty firm od drzwi, gdy szukałem drzwi wejściowych do domu i oferta KMT była najlepsza. Drzwi bardzo porządne, duży wybór modeli, wzorów kolorów. Produkcja polska, dobre jakościowo elementy, szybka realizacja zlecenia, no i firma ma w ofercie całą stolarkę otworową więc, można wszystko idealnie dobrać, by miało jeden styl i jednolitą kolorystykę. My od nich mamy drzwi Plus 75 i jesteśmy z nich zadowoleni.
Martynaa

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: Martynaa »

@Olaf a ja mam Supertherm 90 i też są rewelacyjne. super komfort uzytowania. Izolacja ciepła na bardzo wysokim poziomie co sprawia, że drzwi są energooszczędne. Mam dom pasywny - pasują idealne. Zresztą jest bardzo duzo modeli więc wybór ogromny
Łucja

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: Łucja »

ja niedawno robiłam rozeznanie rynku jeśli chodzi o drzwi wejściowe i zdecydowałam się na stalowe z KMT. Widzę, że znaci i macie je już od dawan :) Pomimo niedługiego uzytkowania jużpoznałam wszystkie ich plus. Oczywiście największy za bardzo dobrą izolację termiczną.
olivia

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: olivia »

Przy drzwiach wejściowych niezwykle ważny jest zamek i zabezpieczenia antywłamaniowe. Niestety, nie zawsze modele z marketów mają odpowiedniej jakości zamki, ale może warto się wtedy zastanowić nad wymianą samego zamka, jeśli drzwi bardzo Ci się podobają? Jeżeli ktoś szukałby ślusarza w Krakowie to polecam https://zamki.sos.pl - to fachowcy, którzy nie tylko wymieniają zamki w drzwiach, ale również dorabiają klucze, zakładają zabezpieczenia antywłamaniowe na drzwi i okna, a także awaryjnie otwierają zamki. Usługi na profesjonalnym poziomie w przystępnych cenach
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 19:21

Re: Drzwi wejściowe do domu

Post autor: kasiunia »

Zgodzicie się ze mną i stwierdzeniem ,że drzwi wejściowe do domu to swego rodzaju jego wizytówka.Musimy więc zadbać o to aby drzwi były dobre, solidne i ładne .Gdzie znajdziecie duży wybór drzwi ? - myślę ,że takim miejscem , gdzie każdy powinien zajrzeć jest to miejsce - drzwi Białystok - https://insolut.pl/ .Tam znajdziecie duży wybór drzwi i dobrą obsługę. To ważne.
ODPOWIEDZ