Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Jak dbać o dom i ogród? Dzielmy się poradami, sposobami i trikami.
woźniak

Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: woźniak »

Cześć, Interesuje mnie oferta Kost-Bet na kostkę brukową na podjazd. Miał ktoś i może polecić? Jestem ciekawy opinii. U nas na ulicy dwóch sąsiadów widziałem, że kładło sobie ich kostkę. Efekt końcowy mi się bardzo podobał, oni też mówili, że zadowoleni.
duncań

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: duncań »

Też jestem ciekawy opinii o tej firmie, bo dużo dobrego słyszałem, a na wiosnę chcę sobie również położyć kostkę :)
Karol Łakomy

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Karol Łakomy »

Mam kostkę i ogrodzenie od tego producenta i mogę polecic. Mimo, że ich siedziba jest 80km ode mnie to zachęcony pozytywnymi opiniami rodziny pojechałem sprawdzić ich ogródek wystawowy. Bardzo spodobały mi się pewne modele kostki i musiałem sprawdzić, jak wyglądają w rzeczywistości. Ostatecznie zdecydowałem się na inne ogrodzenie i inną kostkę niż zakładałem. Po prostu na żywo mnie i żonę zachwycił model ogrodzenia LONG i kostka, która pasuje idealnie czyli aprilia. Minimalizm i elegancja. Zdecydowanie polecam producenta jestem zadowolony z ich produktów. Na prawdę solidne ogrodzenie i kostka. Wykonawcę sobie wybierz dobrego my mieliśmy fachowca z naszej ulicy i wykonał bardzo dobrze.
połczyk

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: połczyk »

O tak ogrodzenie LONG jest sztos! Widziałem na żywo u sąsiada. Też na wiosnę sobie robię ;) Mnie się podobają jasne, minimalistyczne rozwiązania.
woźniak

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: woźniak »

Widzę same pozytywne opinie o Kost-Bet więc chyba nie ma co się zastanawiać. Po Świętach zamawiam, mam nadzieję, że nie będę musiał długo czekać na realizację zamówienia ;)
Mikołaj

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Mikołaj »

Jakość kostki jest oczywiście bardzo ważna, jednak zapominasz o jeszcze jednym ważnym elemencie, który sprawi, że kostka wytrzyma o wiele dłużej. Chodzi mi o spoinę. Moim zdaniem nie powinieneś używać do tego piasku, ponieważ się wypłukuje i jego specyfikacja jest po prostu słaba. Zastanów się nad fugą żywiczną, która jest o wiele lepsza. Możesz ją kupić w tym sklepie https://zafuguj.pl/kategoria-produktu/f ... -zywiczne/, a jak nie wiesz, którą wybrać, to pisz do nich śmiało. Mają bardzo duże doświadczenie, ponieważ prowadzą również usługi brukarskie.
Awatar użytkownika
lowest
Posty: 703
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:38

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: lowest »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym, wejdz i zobacz bo opisali tutaj ten problem https://goodbruk.pl/katalog-produktow/
Awatar użytkownika
ully
Posty: 85
Rejestracja: 21 wrz 2019, 20:54

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: ully »

Jak jest kostka wyłożona na posesji to jest zdecydowanie ładniej i estetyczniej. Dużo łatwiej też porządek utrzymać, to nawet nie ma porównania. U siebie mam od Jońca kostkę łupaną. Dzięki temu, że jest wybór w kolorach to nie miałam problemu żeby do elewacji dopasować. Do samej jakości nie mam żadnych uwag.
kalińska

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: kalińska »

Kostkę mają na prawdę super. Zdecydowanie polecam! Znajdźcie sobie też dobrego wykonawcę, takiego sprawdzonego. Jeśli chodzi o ostateczny wygląd kostki to wiele zależy od wykonawcy i czasami mając dobry materiał może wszystko popsuć. Popytajcie znajomych kogo mogą polecić.
żanetka

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: żanetka »

woźniak pisze: ↑22 lis 2020, 18:53 Cześć, Interesuje mnie oferta Kost-Bet na kostkę brukową na podjazd. Miał ktoś i może polecić? Jestem ciekawy opinii. U nas na ulicy dwóch sąsiadów widziałem, że kładło sobie ich kostkę. Efekt końcowy mi się bardzo podobał, oni też mówili, że zadowoleni.
Ja zgapiłam z sąsiadki u nich kostka Bergamo. Zakochałam się jak ją zobaczyłam. Mam jasno-szary dom i ciemny grafitowy dach, a taka biała, minimalistyczna kostka nam pasuje idealnie. Czekam na realizację zamówienia napiszę jak będę po.
Łukasz

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Łukasz »

woźniak pisze: ↑22 lis 2020, 18:53 Cześć, Interesuje mnie oferta Kost-Bet na kostkę brukową na podjazd. Miał ktoś i może polecić? Jestem ciekawy opinii. U nas na ulicy dwóch sąsiadów widziałem, że kładło sobie ich kostkę. Efekt końcowy mi się bardzo podobał, oni też mówili, że zadowoleni.
Ja mam kostkę, a bardziej płytę wielkoformatową na podjeździe z firmy Kost-Bet i bardzo polecam. Płyty u nas zdały egzamin bo mieliśmy równą powierzchnię. Wyszło super. Jak ktoś ma nierowną powierzchnię lepiej wybrać drobniejszą kostkę to ukryje te nierówności wizualnie.
Pędlik

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Pędlik »

Też marzyłam o tych wielkoformatowych płytach na podjazd, ale z uwagi na nierówność terenu doradzono mi drobniejszą kostkę, konkretnie model Florencja. Wybrałam w kolorze mocca, pasuje u nas idealnie mamy beżową elewację domu. Z kostki jestem zadowolona i fajnie, że sprzedawcy doradzili najlepsze rozwiązanie, a nie sprzedali i się nie interesują tak jak w niektórych firmach robią z klientami. W każdym razie Kost-Bet mogę polecić tak zdecydowanie.
Koteł35

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Koteł35 »

Wybaczcie, że podepbnę się pod wątek. Czy możecie w kilku słowach ocenić usługi Malbud specjalizującego się w sprawach brukarskich http://malbud.waw.pl/oferta/ ?? Sasiaduje z nim, opinii nie znam, a potrzebuję kogoś assap i sprawdzonego. Nie chce marnowac czas i pieniadze na kiepskich brukarzy
Trandiolęcki

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Trandiolęcki »

Widzę, że dyskusja w tym wątku pełną parą idzie. Jeśli ktoś chciałby poczytać na temat impregnacji kostki brukowej to zapraszam do strony https://archiwumpublikacji.pl/impregnac ... -brukowej/. W tym artykule znajduje się kilka ciekawych spostrzeżeń, jak to we właściwy sposób robić.
dżesi

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: dżesi »

Karol Łakomy pisze: ↑06 gru 2020, 18:32 Mam kostkę i ogrodzenie od tego producenta i mogę polecic. Mimo, że ich siedziba jest 80km ode mnie to zachęcony pozytywnymi opiniami rodziny pojechałem sprawdzić ich ogródek wystawowy. Bardzo spodobały mi się pewne modele kostki i musiałem sprawdzić, jak wyglądają w rzeczywistości. Ostatecznie zdecydowałem się na inne ogrodzenie i inną kostkę niż zakładałem. Po prostu na żywo mnie i żonę zachwycił model ogrodzenia LONG i kostka, która pasuje idealnie czyli aprilia. Minimalizm i elegancja. Zdecydowanie polecam producenta jestem zadowolony z ich produktów. Na prawdę solidne ogrodzenie i kostka. Wykonawcę sobie wybierz dobrego my mieliśmy fachowca z naszej ulicy i wykonał bardzo dobrze.
Też mam Aprilie i prezentuje się pieknie.

malowanie dachu z blachy ceny
Błaszei

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Błaszei »

Widzę, że wiele osób tutaj wypowiada się pozytywnie o Kost-Bet. Ja właśnie byłem ostatnio w ich siedzibie rozmawiałem ze sprzedawcą odnośnie oferty. Jestem praktycznie zdecydowany na zakup. Mam upatrzoną kostkę Rossano. Od początku mi się spodobała, już widzę ją na naszym podjeździe i odcień Marago będzie pasował do elewacji domu.

pogranicze w ogniu na dvd
grzesżko

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: grzesżko »

woźniak pisze: ↑22 lis 2020, 18:53 Cześć, Interesuje mnie oferta Kost-Bet na kostkę brukową na podjazd. Miał ktoś i może polecić? Jestem ciekawy opinii. U nas na ulicy dwóch sąsiadów widziałem, że kładło sobie ich kostkę. Efekt końcowy mi się bardzo podobał, oni też mówili, że zadowoleni.
Firma godna polecenia. Zamawialiśmy u nich kostkę 3 lata temu. Nie wiedziałem, że są tak popularni ale w sumie taka jakość to zrozumiałe ;)
Piżmo

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Piżmo »

Błaszei pisze: ↑08 maja 2021, 22:10 Widzę, że wiele osób tutaj wypowiada się pozytywnie o Kost-Bet. Ja właśnie byłem ostatnio w ich siedzibie rozmawiałem ze sprzedawcą odnośnie oferty. Jestem praktycznie zdecydowany na zakup. Mam upatrzoną kostkę Rossano. Od początku mi się spodobała, już widzę ją na naszym podjeździe i odcień Marago będzie pasował do elewacji domu.
Jadę jutro do ich siedziby, koleżanka mówiła, że mają tam sporo modeli wystawionych. Super, że można sobie na żywo zobaczyć ten ogródek wystawowy.
łukasz66

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: łukasz66 »

W siedzibie na pewno Ci doradzą, ja polecam również ich architektów. Jedna z Pań nam zaproponowała bardzo fajne rozwiązanie, o którym nie pomyśleliśmy. Warto skorzystać z pomocy osoby wykwalifikowanej. Zamówiliśmy w Kost-Bet zarówno kostkę brukową na podjazd, jak i płyty tarasowe. Jakość wysoka, beton to jednak beton.

drut nierdzewny 5mm
wiśnia

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: wiśnia »

Warto zwrócić uwagę na kostkę brukową Semmelrock. Ma wiele zastosowań - na podjazd, do ogrodu, na taras. Można też zrobić schody z kostki brukowej. Jest dostępna w wielu wymiarach, kolorach: https://www.semmelrock.pl/warto-wiedzie ... -i-obrzezy.

choroba metaboliczna
młocień

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: młocień »

Błaszei pisze: ↑08 maja 2021, 22:10 Widzę, że wiele osób tutaj wypowiada się pozytywnie o Kost-Bet. Ja właśnie byłem ostatnio w ich siedzibie rozmawiałem ze sprzedawcą odnośnie oferty. Jestem praktycznie zdecydowany na zakup. Mam upatrzoną kostkę Rossano. Od początku mi się spodobała, już widzę ją na naszym podjeździe i odcień Marago będzie pasował do elewacji domu.
Moi teściowie mają tą kostkę, wygląda super. Oni zadowoleni z jakości więc bardzo dobry wybór. Pozdrawiam.
Piotruś

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Piotruś »

Kostka i ogrodzenie u mnie było zamawiane w Kost-Bet 2 albo 3 lata temu nie pamiętam dokładnie już. Wybraliśmy model ogrodzenia Royal, a kostka akropolis. Teraz stwierdziliśmy z żoną, że robimy taras, a że chcemy na nim płyty betonowe to również zamawiamy je w Kost-Bet. Mamy dobre doświadczenia z tą firmą i zaufanie do ich produktów.
Baks

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Baks »

Mam u siebie kostkę Bergamo od roku. Taki nowoczesny model, pasuje do klasycznych domów oraz takich z płaskim dachem. Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka. Na całe 3 palety kostki miałem tylko jedną nadkruszoną. Pozostałe były w idealnym stanie. Jestem bardzo zadowolony, kostka nam pasuje do domu, do otoczenia również. Jest łatwa w utrzymaniu, raz póki co czyściłem karcherem. Zdecydowanie polecam nic nie popękało jak na razie. My mamy bardzo dobre doświadczenia z tym producentem, zamówiliśmy sobie też kilka elementów do otoczenia domu wykonanych z betonu i kostkę zamówili również teściowie do siebie.
julietta

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: julietta »

BAKS pisałeś to:
Mam u siebie kostkę Bergamo od roku. Taki nowoczesny model, pasuje do klasycznych domów oraz takich z płaskim dachem. Nowoczesna, minimalistyczna stylistyka. Na całe 3 palety kostki miałem tylko jedną nadkruszoną. Pozostałe były w idealnym stanie. Jestem bardzo zadowolony, kostka nam pasuje do domu, do otoczenia również. Jest łatwa w utrzymaniu, raz póki co czyściłem karcherem. Zdecydowanie polecam nic nie popękało jak na razie. My mamy bardzo dobre doświadczenia z tym producentem, zamówiliśmy sobie też kilka elementów do otoczenia domu wykonanych z betonu i kostkę zamówili również teściowie do siebie.
o tej firmie - https://kostbet.pl/ ?
Baks

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Baks »

Zgadza się ;) Ofertę można znaleźć na ich stronie, a jak ktoś ma blisko do siedziby (miejscowość Aleksandria pod Częstochową) to warto sobie podjechać zobaczyć wystawkę przed budynkiem. Fajnie zaaranżowana. Właśnie to nasze Bergamo znaleźliśmy na wystawce i bardzo nam się na żywo spodobała ta płytka na podjazd. Ja wolę sprawdzić przed zakupem, jak coś wygląda na żywo. Nie kupię kota w worku raczej szczególnie, że kostka czy inne elementy betonowe to raczej coś na lata ;)
Patryq

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Patryq »

Nie wiedziałem, że mają siedzibę tak blisko mnie, a o firmie słyszałem nie raz. Mają dobre opinie. Będę u nich zamawiał, już raz byłem tam i spodobały mi się 2 różne ogrodzenia i jedna kostka. Będę chciał skorzystać z możliwości wykonania projektu otoczenia domu, może architekt doradzi mi jeszcze jakieś fajne rozwiązania, o których bym sam nie pomyślał. Wizualizacja projektu ogrodzenia i kostki pomoże mi sobie wyobrazić, jak wszystko będzie wyglądać. W końcu to wybór na długie lata, więc wszystko musi pasować do siebie oraz do bryły domu.
Edytka25

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Edytka25 »

Dla mnie świetnym rozwiązaniem alternatywnym dla tradycyjnej kostki brukowej jest kostka granitowa, jak dostępna tutaj https://herkam.pl/oferta/kostka-granitowa . To super rozwiązanie, bardzo mi się podoba i wygląda naprawdę efektywnie, gdy jest już cała wykończona. Świetnym rozwiązaniem jest połączenie różnych wariantów kolorystycznych kostki. Dobra ekipa potrafi ułożyć naprawdę ciekawe rzeczy. Bardzo fajnie wygląda kostka granitowa otaczana- efekt końcowy jest naprawdę rewelacyjny. Przed podjęciem ostatecznej decyzji można poprzeglądać inspiracje dostępne w Internecie.

urządzenia wielofunkcyjne laserowe forum
Romson

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Romson »

Słyszałem sporo dobrego o tym producencie i sam pojechałem sobie do ich siedziby. Z Katowic do Częstochowy, a właściwie Aleksandrii pod Częstochową mam 45 minut drogi więc pofatygowałem się i dobrze się stało. Miałem możliwość zobaczyć sobie płyty tarasowe i kostkę na żywo. Ogrodzenia też tam mają, jak ktoś jest zainteresowany to warto podjechać na żywo zobaczyć bloczki. Nam w przypadku płyt tarasowych i kostki brukowej sporo pomogło, ponieważ nie byliśmy pewni co do modeli, a na żywo to zawsze inaczej. Wybraliśmy zupełnie inne modele niż na początku planowaliśmy. Za kilka dni mamy mieć dostawę. Na pewno się tu pochwalę, jak będę zadowolony ;)
benedykt

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: benedykt »

Ja również mam miłe doświadczenia z tym producentem. Nie miałem pomysłu na kostkę i ogrodzenie, a chciałem by do siebie fajnie pasowało. Gdy byłem obejrzeć wyroby Kost-Betu na miejscu u nich w siedzibie to mogłem poradzić się Pani architekt, która zaproponowała mi projekt. Zdecydowałem się, że skorzystam, bo nie miałem wizji na ogród. Zaproponowała mi super rozwiązania i na prawdę ładną kostkę brukową pasującą do ogrodzenia. Jestem zadowolony z realizacji ( tutaj akurat wykonawcą była inna firma ) ale jakość wyrobów na prawdę wysoka i mało było jakichś odpadów.
picasso

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: picasso »

Ja zdecydowanie mogę polecić Kost-Bet jeśli szukasz ogrodzenia czy kostki brukowej na lata. Nasz podjazd wyglądał tak dość smutno przed odnowieniem. Teraz po wielkiej metamorfozie jest naszą dumą, a całe podwórko wygląda bardziej elegancko i jest przy tym czysto. Ogrodzenie Royal też robi swoje. Prezentuje się bardzo ładnie. Po bokach i z tyłu mamy ogrodzenie panelowe oraz zasadzone tuje. Całość wygląda spójnie. Jeszcze jak sobie przed jesienią otynkujemy dom to będę zadowolony, bo stary tynk odpadł już w kilku miejscach.
notyourbaby

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: notyourbaby »

Kost-Bet to producent z moich okolic, dlatego też jak gdzieś jechałem, a ktoś robił podjazd czy ogrodzenie to rzucała mi się nazwa firmy. Sam wybrałem się najpierw do siedziby, bo mają tam wystawkę kostki brukowej, ogrodzeń, płyt tarasowych a także innych elementów otoczenia domu, także tych dekoracyjnych. Na miejscu miałem przyjemność porozmawiać z jednym ze sprzedawców oraz panią architekt, bodajże miała na imię Martyna. Obydwoje mi dużo wytłumaczyli i starali się doradzić bez jakiegokolwiek wciskania na siłę. Wrociliśmy do nich i zamówiliśmy projekt oraz wszystkie elementy, które były nam potrzebne - kostka, ogrodzenie, krawężniki i stopnie schodowe. Pani architekt nam to wszystko tak fajnie ułożyła w projekcie i dostosowała do działki, że byłem w szoku. Sami byśmy tak sobie nie ułożyli. Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi i z jakości elementów betonowych. Wybraliśmy ogrodzenie Royal bloczki w kolorze białym oraz kostkę Aprilia też białą. Do tego białe elementy. Pasuje to fajnie do naszej białej elewacji i do grafitowego dachu, oraz grafitowych okien i drzwi. W sumie to taki antracyt bardziej. Na wiosnę jak zasieję trawę będzie pięknie to wyglądać wszystko.

Generalnie inwestycja w dom była dla nas taką raczej przyjemną sytuacją. Staraliśmy się odnowić stary dom, który miałem po rodzicach. Nie musieliśmy budować od podstaw, co zaoszczędziło czas, nerwy i pieniądze. Teraz tak jak zrobiliśmy sobie to jest spełnienie naszych marzeń. Idealne miejsce dla naszej rodzinki. Jestem bardzo szczęśliwy.
Patryk_D

Re: Kostka brukowa na podjazd z Kost-Bet opinie

Post autor: Patryk_D »

Podrzucam Wam link do tego producenta zagęszczarek do kostki brukowej - https://swepac.pl/zageszczarki/ . Zagęszczarki do kostki brukowej Swepac łączą w sobie solidność konstrukcji z innowacyjnymi rozwiązaniami. Obejmując silniki o niskiej emisyjności, trwałe płyty denne z Hardox i akcesoria Vulkollan, te maszyny nie tylko zapewniają efektywne zagęszczanie, ale także trwałość w długotrwałym użytkowaniu.
ODPOWIEDZ