Nowoczesna aranżacja wnętrz

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Michalina_93
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2020, 6:24

Nowoczesna aranżacja wnętrz

Post autor: Michalina_93 »

Cześć. Jako że lubię nowoczesne aranżacje wnętrz, to postanowiłam nieco zmienić klimat mojego mieszkania. Pomyślałam, że fajnym rozwiązaniem byłoby postawienie na sufit napinany. Jak myślicie? Wiele dobrego słyszałam o firmie Efekt. Polecacie ich?
Awatar użytkownika
felicja1978
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2020, 23:25

Re: Nowoczesna aranżacja wnętrz

Post autor: felicja1978 »

Mnie zauroczyły ich sufity lustrzane i sama zdecydowałam się na taki. Firma jest godna polecenia przede wszystkim ze względu na profesjonalne podejście i dokładność przy realizacji zlecenia. Wybierzesz mądrze, stawiając właśnie na nich :)
Zuzuś

Re: Nowoczesna aranżacja wnętrz

Post autor: Zuzuś »

Michalina_93 pisze: ↑01 wrz 2020, 2:57 Cześć. Jako że lubię nowoczesne aranżacje wnętrz, to postanowiłam nieco zmienić klimat mojego mieszkania. Pomyślałam, że fajnym rozwiązaniem byłoby postawienie na sufit napinany. Jak myślicie? Wiele dobrego słyszałam o firmie Efekt. Polecacie ich?
Sporo inspiracji jest również na https://remont.biz.pl/blog/
rąk

Re: Nowoczesna aranżacja wnętrz

Post autor: rąk »

Cześć, jak szukasz świetnej rzeczy która pokaże Ci nowe opcje w doborze rzeczy do domu warto zobaczyć nowoczesną aranżację wnętrz
Wyszukasz tam na multum poradników, osób znających się na designie jak też nowoczesny wizualizator, taki który pomoże Ci dobrać podłoge do domu. W przyszłości możesz zwizualizować wyśnioną kuchnie, sypialnie przy pomocy jednego kliknięcia. Nowoczesna technika zwizualizować nawet czyste pomieszczenie.
ODPOWIEDZ