mieszkanie pod klucz

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

mieszkanie pod klucz

Post autor: marina_t »

Drodzy! szukam dobrej firmy, która ma doświadczenie w wykańczaniu mieszkań pod klucz. Kojarzycie takie przedsiębiorstwa, które działają na terenie Szczecina ? Będę bardzo wdzięczna za info :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: polla »

hmm ale Ty szukasz architekta i ekipy, która zrealizuje potem ten projekt? czy pomysł na wykończenie/projekt już masz i tylko szukasz fachowców od wykańczania?
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: marina_t »

Najlepiej i to i to :) jakbym znalazła firmę gdzie oferują taką kompleksową pomoc byłoby najlepiej bo myślę, ze organizacja i połączenie kilku firm mogłoby być problematyczne :) masz kogoś na oku ?
Awatar użytkownika
Tomasz332
Posty: 93
Rejestracja: 17 lip 2019, 13:08

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: Tomasz332 »

ja polecam krakowski Salwator. To super lokalizacja i zarazem takie mieszkanie to inwestycja w przyszłość. My zakupiliśmy u tego dewelopera https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ jesteśmy bardzo zadowoleni, dużo przestrzeni , zieleni na osiedlu, wszędzie blisko także polecam to miasto i tego dewelopera
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: polla »

marina_t pisze: ↑24 lip 2020, 10:00 Najlepiej i to i to :) jakbym znalazła firmę gdzie oferują taką kompleksową pomoc byłoby najlepiej bo myślę, ze organizacja i połączenie kilku firm mogłoby być problematyczne :) masz kogoś na oku ?
no to oferta NMSZCZECIN jest dla Ciebie jak znalazł :) serio oni mają w zespole architekta, który z Tobą stworzy projekt uwzględniając wszystkie Twoje zalecenia a potem będzie nadzorował ekipę, która będzie ten projekt realizować :) Ty sie niczym nie musisz zajmować, czekasz cierpliwie a potem wprowadzasz się już do w pełni urządzonego mieszkania. Brzmi fajnie, co ?
Awatar użytkownika
marina_t
Posty: 42
Rejestracja: 27 sie 2019, 14:25

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: marina_t »

wow polla bardzo Ci dziękuje za informacje i namiar, wygląda świetnie i to jest chyba to czego szukam :) spróbuję się z nimi jak najszybciej skontaktować :)
Awatar użytkownika
mksi898
Posty: 220
Rejestracja: 05 lis 2019, 15:25

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: mksi898 »

A to ja akurat widzę glównie zalety w mieszkaniach deweloperskich, ale pod warunkiem, że trafi się na dobrego dewelopera i dobrą ofertę. Długo takiej szukaliśmy i znaleźliśmy bardzo fajne osiedle [urlhttps://www.franciszkanskie.pl/]w tym miejscu[/url] Kto wie, może akurat uda nam się tym miejscem zainteresować, bo marzymy o nowym mieszkaniu.
Awatar użytkownika
adusia8
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2019, 14:49

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: adusia8 »

Najlepsze oferty ma kreator dom własnie, piękne mieszkania na osiedlu zielonki residence, niska zabudowa, cicha okolica, do tego okolica sprzyjająca dla kazdego.
Awatar użytkownika
agis
Posty: 316
Rejestracja: 27 maja 2019, 20:51

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: agis »

Spójrzcie sobie konieczni na te mieszkania https://www.humbaka.pl . Jest tam bowiem naprawdę sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Nie da się ukryć, że warto zawsze patrzeć na stosunek jakości do ceny, ale też na lokalizację, bo jest ona niezwykle ważna i to nie tylko, gdy kupujemy nieruchomość pod wynajem.
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: polla »

marina_t pisze: ↑30 lip 2020, 10:46 wow polla bardzo Ci dziękuje za informacje i namiar, wygląda świetnie i to jest chyba to czego szukam :) spróbuję się z nimi jak najszybciej skontaktować :)
nie ma sprawy, od tego są takie fora żeby sobie pomagać :) jak już będziesz po rozmowie i się zdecydujesz daj znać koniecznie. z efektu końcowego na pewno będziesz zadowolona :)
Awatar użytkownika
trudna
Posty: 46
Rejestracja: 14 cze 2020, 10:06

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: trudna »

Ja szukam mieszkania na terenie śląska, w jakimś większym mieście. Nie jestem uwiązana do miejsca, bo pracuję zdalnie, więc mogę mieszkać w każdej stronie kraju. To biuro tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ działa na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Chyba najbardziej interesował by mnie Cieszyn. Umówię się na spotkanie w ich biurze w Pszczynie i zobaczę jakie mają oferty.
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 107
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:29

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: caryca »

Bardzo mi się podoba opcja zakupu mieszkania z wykończeniem pod klucz, właśnie takie mieszkanie kupiłam na osiedlu Atal Warta Tower, będę mogła się od razu wprowadzać po odbiorze kluczy :)
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: mkoP »

Mieszkanie pod klucz to super usługa. Dlaczego jednak tak droga? Niestety !
Awatar użytkownika
fikta
Posty: 152
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:07

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: fikta »

:)
Awatar użytkownika
mazajka
Posty: 156
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:23

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: mazajka »

Moim zdaniem zależy co kto woli. To dobra opcja, ale ja sama wolałam zająć się aranżacją, po swojemu po prostu. Wyszło nawet lepiej niż myślałam, cieszę się bardzo. Wcale nie żałuję, że zostałam po studiach w Warszawie, dobrze mi tu. Z tym mieszkaniem to też dobrze trafiłam. Mam też bardzo dobrego zarządcę nieruchomości, Per modum. Solidny, odpowiedzialny, nikt z sąsiadów nie narzeka.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: feel09 »

Kupno tego typu mieszkania, jest podstawą jeśli chodzi o kwestie zakupu to przede wszystkim wybranie firmy, która spełnia wszystkie oczekiwania. Tutaj najważniejsze jest zadbanie o wszelkie szczegóły i elementy z tym związane. Polecam zatem zajrzeć na stronę http://dompod6.pl/ i skorzystać z dostępnych mieszkań u nich. Stawiają przede wszystkim na jakość i dopasowanie w tym obszarze.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 222
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: molka »

Również miałam ten dylemat, ostatecznie zdecydowałam się na mieszkanie na osiedlu które buduje Euro Styl. Dla mnie opcja zakupu takiego mieszkania to najlepsza opcja. Jestem zadowolona z mojego przytulnego gniazdka, które kupiłam od dewelopera w dobrej lokalizacji https://www.eurostyl.com.pl/oferta/nowe ... dansk.html o nie zamieniłabym go na żadne inne.
madzialena

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: madzialena »

ja też znam i polecam tą firmę nmszczecin. Mój brat wykańczał z nimi mieszkanie kilka miesięcy temu, ja też 2 tygodnie temu odebrałam klucze i już jestem po pierwszym spotkaniu z architektem :)
Awatar użytkownika
mkoP
Posty: 208
Rejestracja: 20 paź 2019, 19:51

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: mkoP »

mazajka pisze: ↑28 sie 2020, 14:30 Moim zdaniem zależy co kto woli. To dobra opcja, ale ja sama wolałam zająć się aranżacją, po swojemu po prostu. Wyszło nawet lepiej niż myślałam, cieszę się bardzo. Wcale nie żałuję, że zostałam po studiach w Warszawie, dobrze mi tu. Z tym mieszkaniem to też dobrze trafiłam. Mam też bardzo dobrego zarządcę nieruchomości, Per modum. Solidny, odpowiedzialny, nikt z sąsiadów nie narzeka.
Podzielam Twoje zdanie. Aranżacja włąsnego mieszknia to fajny czas - szukanie, inspirowanie się, tworzenie czegoś nowego i własnego!
lowęst

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: lowęst »

Pod tym linkiem znajdziesz informacje na ten temat http://aipoznan.pl/mieszkania-z-ogrodem-poznan/

budżetowanie w excelu
Awatar użytkownika
adusia8
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2019, 14:49

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: adusia8 »

Pamiętajcie o ekipie na przeprowadzki :) JA korzystałam w tym czasie z transport bagazowy warszawa Ja przeprowadzałam się miesiąc temu w Warszawie i miałam fajną firmę przeprowadzkową, która zajęła się praktycznie wszystkim.
Awatar użytkownika
stamina
Posty: 8
Rejestracja: 16 lip 2020, 13:54

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: stamina »

W jakim sensie rozumiecie mieszkanie pod klucz? Dla mnie to jest na tej zasadzie, że wchodzę i mogę od razu iść się wykąpać. Ale moja przyjaciółka jak wynajęła firmę do tego to z grubsza to trochę inaczej wyglądało...
mąrina_t

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: mąrina_t »

Jak fajnie temat się rozwinął, super :) ja chciałam raz jeszcze podziękować wszystkim za namiar na NMSzczecin :) u mnie prace już trwają i mam nadzieje, ze niebawem będę mogła się wprowadzać :)
Awatar użytkownika
sfinx
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:58

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: sfinx »

Też uważam, że od dewelopera najbardziej opłaca się brać, nowe budownictwo i można sobie mieszkanie urządzić po swojemu bez konieczności burzenia ścian i całej tej zabawy jak to jest w przypadku rynku wtórnego. Ostatnio tarfiłam na taką ciekawą ofertę http://www.osiedla-sogo.pl/smolec i jestem na 90% przekonana że się zdecyduję, gdyż jak na rejony Wrocławia to naprawdę świetna oferta
kaśka

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: kaśka »

Oglądaliśmy inwestycję na Przędzalnianej 64 https://www.przedzalniana64.pl . Biuro Sprzedaży bardzo profesjonalne i pomocne przy zakupie mieszkania oraz jego wyborze. Na Dniach Otwartych można było zobaczyć mieszkania na różnych piętrach i dzięki temu szybciej podjąć decyzję, które mieszkanie finalnie wybrać. Wszytko wygląda naprawdę rewelacyjnie. Mam nadzieję, że odbiór będzie jeszcze przed terminem.
Józef O.

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: Józef O. »

A słyszeliście o czymś takim jak mieszkanie funkcjonalne? To taki specjalni sposób na zaprojektowanie mieszkania, które spełnia wiele funkcji na raz na małej powierzchni i można zrobić na nim wiele. Dobre zagospodarowanie miejsca to taka podstawa w małych mieszkaniach teraz :)
Awatar użytkownika
merry
Posty: 32
Rejestracja: 30 sty 2020, 23:01

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: merry »

zachęcam do skontaktowania się z biurem sprzedaży http://kreatordom.pl Znają oni doskonale ten rynek i kompleksowo pomagają Klientowi w kupieniu mieszkania, działki czy lokalu użytkowego.
Óla22

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: Óla22 »

Tez myslalam o takim mieszkaniu pod klucz, ale jednak w ostateczności zdecydowalismy sie po prostu na mieszkanie w Kielcach osiedle na Górnej. jestesmy z mężem bardzo zadowoleni.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 324
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:21

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: mczay »

Zakup mieszkania, nawet na inwestycję jest niezwykle wymagający. Przede wszystkim decyzja musi zostać porządnie przemyślana i przygotowana na wiele etapów. Co ważne, dobrze jest przygotować swoje działanie w tym obszarze i poznać możliwości, które pozwolą na uzyskanie pożądanego efektu. Jeśli więc myślisz o tym poważnie, koniecznie zajrzyj na https://www.superkrak.com.pl/ gdzie znajdziecie mieszkania bardzo dobrej jakości, z odpowiednim metrażem i technologią, a do tego w bardzo korzystnej cenie.
AnitaŚląska

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: AnitaŚląska »

Moja koleżanka jakiś czas temu kupiła mieszkanie ale za granicą w pięknej Hiszpanii. Mieszkanie zostało kupione z pomocą biura nieruchomości https://www.esphouses.pl/. Powiem wam, że byłam u niej i mieszkanie jest przepiękne.
Awatar użytkownika
tamara
Posty: 99
Rejestracja: 31 sty 2020, 10:08

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: tamara »

W takie mieszkania to najlepiej zainwestować jak już u kreator dom, maja najlepsze jakościowo mieszkania w dobrych cenach, mnie się podoba zwłaszcza mieszkanie na osiedlu garden park.
kubuś21

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: kubuś21 »

Zgadzam się. Korzystanie z biura nieruchomości to dobry wybór. Bardzo dobre, prężnie działające jest kraków biuro nieruchomości https://nestate.pl/ W swojej ofercie mają na sprzedaż domy, mieszkania, działki. Można też znaleźć oferty wynajmu mieszkania, domy lub lokali komercyjnych.
Awatar użytkownika
feel09
Posty: 479
Rejestracja: 02 kwie 2019, 11:20

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: feel09 »

W jakim miejscu poszukujesz swojego wymarzonego mieszkania? Jeśli zależy Ci na spektakularnym efekcie, wygodzie i komforcie, który ma dla Ciebie szczególne znaczenie to w takim wypadku mieszkania w Warszawie są najlepszą z możliwych opcji, jaka obecnie dostępna jest na rynku. Ich osiedle mieści się na Ochocie, w bardzo wygodnym i przystępnym obszarze. To świetna okazja cenowa, która będzie dobrym wyborem dla np. rodziny.
olgierdK

Re: mieszkanie pod klucz

Post autor: olgierdK »

Bardzo dobrą ofertę mieszkań na sprzedaż na terenie śląska ma wspomniane juz biuro nieruchomości cn-kaczmarek.pl Ja korzystałem z ich propozycji i po przedstawieniu swoich oczekiwań bardzo szybko przygotowano mi ofertę z której mogłem wybrać opowiadajace mi mieszkanie. Co dla mnie jest ważne, to mogę skorzystać z pakietu dodatkowych usług z ubezpieczeniami i kredytami.
ODPOWIEDZ