szpiegostwo gospodarcze

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

szpiegostwo gospodarcze

Post autor: uperle »

Chcę podjąć pewne modernizacje w biznesie, jednak potrzebuje do tego pozyskać pewne informacje. Podobno istnieją specjalne szkolenia, które uczą ich pozyskania.
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: szpiegostwo gospodarcze

Post autor: bongu »

Istnieją firmy, w których szkolenie faktycznie da Ci dużo możliwości, jednak trzeba uważać, bo niektóre z nich się kompletnie do tego nie nadają i chcą tylko wyrwać kasę.
Awatar użytkownika
michka
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2020, 8:08

Re: szpiegostwo gospodarcze

Post autor: michka »

bongu pisze: ↑16 sie 2020, 12:56 Istnieją firmy, w których szkolenie faktycznie da Ci dużo możliwości, jednak trzeba uważać, bo niektóre z nich się kompletnie do tego nie nadają i chcą tylko wyrwać kasę.
Dokładnie, miałem okazję uczestniczyć w takim szkoleniu gdzie głównie liczyła się kasa dla organizatora i nie powiem żeby to był jakoś do końca zmarnowany czas ale za dużo to nam wiedzy nie przekazano.
Awatar użytkownika
uperle
Posty: 186
Rejestracja: 06 sie 2020, 16:37

Re: szpiegostwo gospodarcze

Post autor: uperle »

No właśnie, tego trochę się boję. Nie chcę płacić, za coś, co przyniesie średnie efekty. Więc jak w wybierać pomiędzy takimi firmami, aby szkolenie było efektywne?
Awatar użytkownika
michka
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2020, 8:08

Re: szpiegostwo gospodarcze

Post autor: michka »

uperle pisze: ↑18 sie 2020, 19:23 No właśnie, tego trochę się boję. Nie chcę płacić, za coś, co przyniesie średnie efekty. Więc jak w wybierać pomiędzy takimi firmami, aby szkolenie było efektywne?
@uperle a może warto rozglądnąć się za darmowym? Istnieją różne organizacje typu centra wspierania biznesu itp.
KondraDźiK

Re: szpiegostwo gospodarcze

Post autor: KondraDźiK »

A to takie szpiegostwo gospodarcze nie jest nielegalne? Ogólnie wydaje mi się, że niektóre agencje detektywistyczne zajmują się czymś podobnym.
ODPOWIEDZ