kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Gdzie szukać wiedzy? Na jakie kursy się zapisać? Jaką szkołę wybrać? Szukasz porady? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mala33
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:09

kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: mala33 »

Witam wszystkich :) czy są tu studenci kierunków około medycznych na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie ? Szukam opinii na temat uczelni, wykładowców, zajęć itd. interesuje mnie w zasadzie wszystko :) z góry dzięki :)
Awatar użytkownika
elbaa
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 9:50

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: elbaa »

ja studiuje na tej uczelni od roku :) jestem zadowolona bo i poziom wysoki i zajęcia ciekawe. Jestem na fizjoterapii jak coś :)
Awatar użytkownika
mala33
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: mala33 »

elbaa pisze: ↑19 maja 2020, 12:10 ja studiuje na tej uczelni od roku :) jestem zadowolona bo i poziom wysoki i zajęcia ciekawe. Jestem na fizjoterapii jak coś :)
o fajnie, dzięki :) ja bardziej nastawiam się na pielęgniarstwo albo położnictwo :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: polla »

no to mogę Ci chyba pomóc bo sama jestem teraz na drugim rokju na pielęgniarstwie :) jest okej. świetna organizacja zajęć, dużo praktyki, cudowni wykładowcy. Z tego co wiem to ludzie z roku też są zadowoleni :)
Awatar użytkownika
mala33
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: mala33 »

jednak napisanie posta na tym forum to była świetna mysl :) dziękuje! Ja poczytam sobie jeszcze o tych warunkach rekrutacji i mam nadzieje, ze uda się złożyć papiery i od pazdziernika zaczac studia :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: polla »

spokojnie, jeśli złożysz wszystkie niezbędne dokumenty ( zacznij od wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który jest dostępny na ich stronie) to na pewno się uda :)
Awatar użytkownika
mala33
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: mala33 »

formularz już dawno wypełniony i wysłany :) mjestem dobrej mysli i nie moge się już doczekać pazdziernika :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: polla »

no to już bliżej niż dalej, szybko zleci :) jak już dopełnisz wszystkich formalności to będziesz mogła już tylko wypoczywać i czekać na rozpoczęcie działań :)
Awatar użytkownika
mala33
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: mala33 »

okej wszystko opgarnięte, miejsce zaklepane :) w pazdzierniku zaczynam juhuuuu :) a teraz lece się pakować, zasłużony wyjazd wakacyjny lada dzień :)
Awatar użytkownika
polla
Posty: 55
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: polla »

mala33 pisze: ↑20 lip 2020, 15:03 okej wszystko opgarnięte, miejsce zaklepane :) w pazdzierniku zaczynam juhuuuu :) a teraz lece się pakować, zasłużony wyjazd wakacyjny lada dzień :)
no już po urlopie, szybko zleciało :) teraz zapisałam się jeszcze na kurs także przełom sierpnia i września będzie dość pracowity no a od pazdziernika już studia, doczekać się nie mogę :)
Awatar użytkownika
mala33
Posty: 23
Rejestracja: 20 wrz 2019, 23:09

Re: kierunki medyczne na Mazowieckiej Uczelni Medycznej

Post autor: mala33 »

no i super, ja tam też nie mogę usiedzieć w miejscu :) a kazdy kurs czy szkolenie prędzej czy pozniej zaowocuje :) trzeba w siebie inwestować :)
ODPOWIEDZ