Psycholog potrzebny

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
kasikaa
Posty: 12
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:02

Psycholog potrzebny

Post autor: kasikaa »

Mam cięzki problem z samoakceptacją, wydaje mi się cały czas że nie pasuję do tego swiata i musze z kims na ten temat porozmawiać, czy ktoś z was moze korzystał z usług poradni http://poradniasalomon.com.pl zastanawiam się czy by się nie udać tutaj z swoim problemem
Awatar użytkownika
Die43bhy
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 19:17

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Die43bhy »

jak wygląda taka terapia?
-
Kurs koparko ładowarki
Awatar użytkownika
Elka88
Posty: 61
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:49

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Elka88 »

Polecam też jeszcze zobaczyć tutaj https://cpsens.pl jak ktoś jest z Mińska Mazowieckiego. Bardzo polecam zwłaszcza dla osób, które np są w depresji. Dobrano mi odpowiednie leki.
Awatar użytkownika
orzech
Posty: 73
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:38

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: orzech »

Rozmowa z psychologiem na pewno będzie dobrym rozwiązaniem. Obecnie większość psychologów przyjmuje pacjentów zdalnie - tak działa też pan Dominik Haak, który jest psychologiem i seksuologiem. O wszystkim poczytasz na jego stronie internetowej https://dominikhaak.pl/ .
Awatar użytkownika
bongu
Posty: 222
Rejestracja: 26 kwie 2020, 17:56

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: bongu »

Dla mnie i dla żony psycholog małżeński https://cplwowska.pl/terapia-par/ był bardzo potrzebny aby się porozumieć. Gdyby nie wizyta ze specjalistą i rozmowa myślę, że nasze całe małżeństwo byłoby już nieważne. Warto czasami porozmawiać ze specjalistą, który będzie w stanie nas zrozumieć i nam pomóc.
Napierała

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Napierała »

Swojego psychologa znalazłam na platformie wetalk, jest tam wielu renomowanych specjalistów z wielu dziedzin psychologii. Kontaktujesz się online, w formie wideo i tekstowej, dzięki czemu masz możliwość sprawnej codziennej komunikacji, takie wsparcie jest często nieocenione.
ArletaŻ

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: ArletaŻ »

Psycholog jest czasem bardzo potrzebny bo sami nie damy rady samemu sobie poradzić. Ja tak miałam bardzo długo i sama się oszukiwałam, że nic mi nie jest a depresja swoje robiła...W bardzo krótkim czasie straciłam oboje rodziców i borykałam się niedomknięta żałobą i lekiem przed osamotnieniem a co za tym idzie stany lekowe oraz stany kiedy doznawałam stanów paniki. Czasem myślałam, że mam zawal bo serce mi biło jak szalone. Zapisałam się do psychologa As-Coaching https://www.narozdrozu.eu/kontakt w Łodzi. Jestem na terapii już 1.5 roku i powiem wam, że czuje sie o wiele lepiej , juz niema stanów lekowych i pracuje nad domknięciem żałoby po rodzicach.
Stińka

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Stińka »

ArletaŻ pisze: ↑21 lip 2021, 9:12 Psycholog jest czasem bardzo potrzebny bo sami nie damy rady samemu sobie poradzić.
_______________________________________________________________________________
No właśnie ja też dochodzę do takiego wniosku, ale z tą różnicą, że ja szukam specjalisty dla dziecka, syna, który moczy się w nocy. Próbowałam już chyba wszystkiego, nie wiem sama, czy mogłabym zrobić coś jeszcze....
Grażka

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Grażka »

Stińka pisze: ↑31 lip 2021, 17:43
ArletaŻ pisze: ↑21 lip 2021, 9:12 Psycholog jest czasem bardzo potrzebny bo sami nie damy rady samemu sobie poradzić.
_______________________________________________________________________________
No właśnie ja też dochodzę do takiego wniosku, ale z tą różnicą, że ja szukam specjalisty dla dziecka, syna, który moczy się w nocy. Próbowałam już chyba wszystkiego, nie wiem sama, czy mogłabym zrobić coś jeszcze....
A byłas u pediatry albo nefrologa? Robiłaś badania? Może warto kupić alarm wybudzeniowy? Wbrew temu, co często się słyszy przyczy psychologiczne moczenia nocnego to zaledwie ułamek przypadków.
Dłania

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Dłania »

Grażka pisze: ↑09 sie 2021, 19:50 A byłas u pediatry albo nefrologa? Robiłaś badania? Może warto kupić alarm wybudzeniowy? Wbrew temu, co często się słyszy przyczy psychologiczne moczenia nocnego to zaledwie ułamek przypadków.
Mogłabym się dowiedzieć co to takiego jest ten alarm wybudzeniowy?
Justyś

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Justyś »

kasikaa pisze: ↑16 mar 2020, 18:29 Mam cięzki problem z samoakceptacją, wydaje mi się cały czas że nie pasuję do tego swiata i musze z kims na ten temat porozmawiać, czy ktoś z was moze korzystał z usług poradni http://poradniasalomon.com.pl zastanawiam się czy by się nie udać tutaj z swoim problemem
Warto na pewno spróbować pomocy u psychologa, ja korzystam z platformy wetalk do kontaktu z psychologiem online, widzę u siebie dużą poprawę dzięki terapii.
Grażka

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Grażka »

Dłania pisze: ↑12 sie 2021, 21:56
Grażka pisze: ↑09 sie 2021, 19:50 A byłas u pediatry albo nefrologa? Robiłaś badania? Może warto kupić alarm wybudzeniowy? Wbrew temu, co często się słyszy przyczy psychologiczne moczenia nocnego to zaledwie ułamek przypadków.
Mogłabym się dowiedzieć co to takiego jest ten alarm wybudzeniowy?
Alarm ma specjalny czujnik wilgoci, który umieszcza się w majtkach, dzięki czemu moze obudzić dziecko, kiedy tylko poczuje pierwsze kropelki i dziecko może dokończyć w toalecie.
Tośka

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Tośka »

Grażka pisze: ↑19 sie 2021, 16:50
Dłania pisze: ↑12 sie 2021, 21:56
Grażka pisze: ↑09 sie 2021, 19:50 A byłas u pediatry albo nefrologa? Robiłaś badania? Może warto kupić alarm wybudzeniowy? Wbrew temu, co często się słyszy przyczy psychologiczne moczenia nocnego to zaledwie ułamek przypadków.
Mogłabym się dowiedzieć co to takiego jest ten alarm wybudzeniowy?
Alarm ma specjalny czujnik wilgoci, który umieszcza się w majtkach, dzięki czemu moze obudzić dziecko, kiedy tylko poczuje pierwsze kropelki i dziecko może dokończyć w toalecie.
Ale czy dziecko nie odczuwa jakiegoś dyskomfortu z założonym alarmem? Trochę ciężko mi to sobie wyobrazić, ale może w praktyce jest inaczej.
Grażka

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Grażka »

Tośka pisze: ↑20 sie 2021, 10:41
Grażka pisze: ↑19 sie 2021, 16:50
Dłania pisze: ↑12 sie 2021, 21:56

Mogłabym się dowiedzieć co to takiego jest ten alarm wybudzeniowy?
Alarm ma specjalny czujnik wilgoci, który umieszcza się w majtkach, dzięki czemu moze obudzić dziecko, kiedy tylko poczuje pierwsze kropelki i dziecko może dokończyć w toalecie.
Ale czy dziecko nie odczuwa jakiegoś dyskomfortu z założonym alarmem? Trochę ciężko mi to sobie wyobrazić, ale może w praktyce jest inaczej.
moj nie narzekał ;) łatwo się przyzwyczaić ta sonda nie jest prawie wyczuwalna a przede wszystkm jest skuteczna
Tośka

Re: Psycholog potrzebny

Post autor: Tośka »

Grażka pisze: ↑22 sie 2021, 13:21
Tośka pisze: ↑20 sie 2021, 10:41
Grażka pisze: ↑19 sie 2021, 16:50
Alarm ma specjalny czujnik wilgoci, który umieszcza się w majtkach, dzięki czemu moze obudzić dziecko, kiedy tylko poczuje pierwsze kropelki i dziecko może dokończyć w toalecie.
Ale czy dziecko nie odczuwa jakiegoś dyskomfortu z założonym alarmem? Trochę ciężko mi to sobie wyobrazić, ale może w praktyce jest inaczej.
moj nie narzekał ;) łatwo się przyzwyczaić ta sonda nie jest prawie wyczuwalna a przede wszystkm jest skuteczna
Ok, to trochę mnie to uspokoiło, bo o to najbardziej się bałam. Z tego co widzę teraz to faktycznie nie jest takie duże jak sobie wyobrażałam.
ODPOWIEDZ