Strona 1 z 1

Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 24 lis 2020, 14:39
autor: mamuśka17
Zbliżają się święta, szukam zatem pomysłów na prezenty dla bliskich. Na https://www.korallo.pl/blog/ jest dostępne wiele inspiracji i instrukcji jak taką biżuterię wykonywać. Czy to może być pomysł na upominki?

Re: Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 26 lis 2020, 20:02
autor: śmietanka
Może znajdziesz coś dla siebie w takiej etnicznej kolekcji biżuterii: https://sklep-afrykanski.pl/etniczna-bi ... frykanska/ . Bardzo mają ciekawe rarytasy np. bransoletki czy kolczyki. Cena nie jest wygórowana, a to rękodzieło afrykańskich asrtystów.

Re: Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 12 gru 2020, 14:05
autor: świtunia
Ja nie mam zdolności manualnych, więc wątpię że sama umiałabym zrobić fajną biżuterię. Uważam, że na rynku jest taki wybór różnorodnej, że naprawdę jest w czym wybierać. Śliczne bransoletki na Mikołaja kupowałam tutaj https://www.vezzi.pl/pl/bizuteria-ze-st ... rurgicznej . Mają szeroki wybór biżuterii ze stali chirurgicznej. Prezentuje się ona bardzo elegancko, do tego nie jest droga i co najważniejsze nie uczula.

Re: Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 15 sty 2021, 14:09
autor: Sąd
Ja raczej bym postawiła na dobrą książkę, ponieważ to zawsze bezpieczny wybór. Na stronie księgarni możecie np. znaleźć taka https://www.taniaksiazka.pl/gniew-matki ... 83264.html Od pierwszej kartki trzyma w napięciu, więc myślę, że osoba obdarowana będzie zadowolona

Re: Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 16 cze 2021, 15:14
autor: zośula
Szczerze powiem, że mnie taka biżuteria nie przekonuje. Ja zdecydowanie jestem za biżuterią ze stali chirurgicznej. Lubię biżuterię delikatną a jednocześnie bardzo elegancką. Ostatnio na stronie https://www.miastokobiet.pl/bizuteria-z ... czy-warto/ znalazłam fajny artykuł na jej temat. Warto sobie zerknąć i zapoznać się z jego treścią.

Re: Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 24 cze 2021, 19:38
autor: mkoPŻ
zośula pisze: 16 cze 2021, 15:14 Szczerze powiem, że mnie taka biżuteria nie przekonuje. Ja zdecydowanie jestem za biżuterią ze stali chirurgicznej. Lubię biżuterię delikatną a jednocześnie bardzo elegancką. Ostatnio na stronie https://www.miastokobiet.pl/bizuteria-z ... czy-warto/ znalazłam fajny artykuł na jej temat. Warto sobie zerknąć i zapoznać się z jego treścią.
Ale jedno nie wyklucza drigiego. Biżuteria robiona włąsnoręcznie też może mieć jako tworzywo stal chirurgiczną:)

Re: Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 27 cze 2021, 13:43
autor: dorća
Dokładnie może, jednak mnie biżuteria ręcznie robiona kojarzy się z rzeczami bardzo odważnymi a ja lubię subtelną biżuterię. Stal chirurgiczna bardzo mi odpowiada i co jakiś czas kupuję sobie coś nowego. Już kilka razy zamawiałam na stronie https://bunnyblink.pl/ . Można znaleźć coś na każdą okazję w naprawdę przystępnej cenie.

Re: Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 24 sie 2021, 16:39
autor: halik
Jeśli ktoś tylko potrafi to czemu nie? Znam osoby które super biżuterię wykonują dla siebie. Chociaż jak policzyć czas, cenę za materiał to za to samo kupiłyby sobie w sklepie. Z tymże wiadomo dochodzi satysfakcja, że ta biżuteria jest wykonana własnoręcznie. Także zależy też co kto lubi oczywiście. A jak nie ma czasu na takie rękodzieło to zobaczcie na http://kobieta.elblag.net/artykuly/bizu ... ,45773.htm czemu warto inwestować w biżuterię ze stali chirurgicznej. To obecnie jedne z ładniejszych modeli biżuterii jakie można kupić, decydują się na nie panie nie ze względu na cenę wcale ale wygląd, trwałość :)

Re: Własnoręcznie robiona biżuteria?

: 26 sie 2021, 12:58
autor: tośia19909
mamuśka17 pisze: 24 lis 2020, 14:39 Zbliżają się święta, szukam zatem pomysłów na prezenty dla bliskich. Na https://www.korallo.pl/blog/ jest dostępne wiele inspiracji i instrukcji jak taką biżuterię wykonywać. Czy to może być pomysł na upominki?
niee, lepiej kupic gotowe :)-
-

aborcja Czechy