Strona 1 z 1

Przekąski dla dzieci

: 13 sie 2020, 17:57
autor: solina
Jakie macie pomysły na zdrowe przekąski dla dzieci? Chodzi mi o takie wygodne do zjedzenia poza domem, jak np. kubuś mus.

Re: Przekąski dla dzieci

: 31 sie 2020, 15:42
autor: mazajka
Akurat z tym to teraz nie problem, ponieważ można kupić różnego rodzaju przekąski. Zależy co akurat dziecku smakuje. Są różne zdrowe batoniki, ciasteczka, smoothie truskawka banan i wiele innych. Właśnie to jest dobre, że wszędzie można takie ze sobą zabrać.

Re: Przekąski dla dzieci

: 10 lis 2020, 14:23
autor: feel09
Od czasu do czasu każde dziecko lubi zjeść coś niezdrowego. Warto w takim wypadku postawić na coś naprawdę wyjątkowego, co spełni jego oczekiwania. Jeśli nie masz pomysłu co to może być na stronie https://slodyczowo.pl/Zagraniczne-slone-przekaski wspaniałe propozycje, które bez wątpienia są opcją bardzo trafioną i pewną.

Re: Przekąski dla dzieci

: 27 maja 2021, 10:22
autor: Szymuś
Zdrową i smaczną przekąską dla dzieci a i dla dorosłych są orzech brazylijskie. Przeczytajcie ten artykuł tu https://www.bee.pl/orzechy-brazylijskie ... -1039.html Tu znajdziecie istotne wiadomości o ich zaletach, składzie i pozytywnym wpływie na nasze zdrowie. Poza tym są tu tez informacje , jak wykorzystać je w kuchni i w kosmetyce. Bardzo dobrze napisaany artykul.

Re: Przekąski dla dzieci

: 17 cze 2021, 8:23
autor: Śmerfetka29
Wszyscy a szczególnie dzieci nie powinny wychodzić z domu do szkoły a dorośli do pracy bez śniadania.Także drugie śniadanie jest bardzo ważne i powinniśmy o nim pamiętać. Możemy też zadbać by te dania były atrakcyjne dla nas ale i dla dzieci, atrakcyjne smakowo ale i wizualnie - tak jest to mozliwe.Na jednym z blogów kulinarnych znalazłam świetne przepisy właśnie na takie okoliczności - http://przekaska.pl/ .To przekąski , które sprawdzają się na wiele okazji.

Re: Przekąski dla dzieci

: 24 cze 2021, 14:09
autor: mkoPŻ
solina pisze: 13 sie 2020, 17:57 Jakie macie pomysły na zdrowe przekąski dla dzieci? Chodzi mi o takie wygodne do zjedzenia poza domem, jak np. kubuś mus.
Ja moim maluchom robię przekąski ze świezych lub suszonych owoców (jabłak, banany - uwielbiają!) lub z mieszanki orzeszków. Staram się nie dawać nic śmieciowego.

Re: Przekąski dla dzieci

: 23 lip 2021, 15:26
autor: lowest
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań https://focaccia.pl/focaccia

Re: Przekąski dla dzieci

: 31 paź 2021, 18:08
autor: Iza
A co byście powiedzieli na liofilizowane owoce dla dzieci? Czy to Waszym zdaniem dobry pomysł na przekąskę? Czy wiecie tak w ogóle, co to jest liofilizacja? Jest to proces podobny do suszenia, dzięki któremu owoce zachowują trwałość, a który z drugiej strony pozwala zachować ich wartości odżywcze ;)

Re: Sport a odzież

: 08 lis 2021, 15:13
autor: miśka21
feel09 pisze: 10 lis 2020, 14:23 Od czasu do czasu każde dziecko lubi zjeść coś niezdrowego. Warto w takim wypadku postawić na coś naprawdę wyjątkowego, co spełni jego oczekiwania. Jeśli nie masz pomysłu co to może być na stronie https://slodyczowo.pl/Zagraniczne-slone-przekaski wspaniałe propozycje, które bez wątpienia są opcją bardzo trafioną i pewną.
Super, dzięki za informację :)-
-
aborcja Czechy - Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w ważnych kwestiach związanych z samym zabiegiem usunięcia ciąży w Czechach. Rejestracja telefoniczna dla pacjentek z polski jest bezpłatna.