Strona 1 z 1

Ośrodek dla uzależnionych

: 24 wrz 2020, 17:40
autor: Bunia
Zupełnie nie wiem, czy dla mojego przyjaciela byłaby lepsza terapia indywidualna, czy też grupowa. Chyba będę musiała się skontaktować z Ośrodkiem Terapii Wiosenna, żeby poprosić w tej kwestii o pomoc. Wszyscy bliscy się od niego odwrócili, a on przecież chce się leczyć. W tym ośrodku pracuje profesjonalnie przygotowana i bardzo zaangażowana kadra terapeutów. Z pewnością nam doradzą.

Re: Ośrodek dla uzależnionych

: 24 wrz 2020, 21:42
autor: Mikuś
Uzależnienia to ciężki orzech do zgryzienia i niestety sami nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z problemem. Ważne jest wsparcie rodziny ale i odpowiednia opieka medyczna i terapeutyczna a taką otrzymacie w ośrodku Detoks Fenix, który od wielu lat skutecznie uwalnia swoich podopiecznych od nałogów.

Re: Ośrodek dla uzależnionych

: 02 paź 2020, 13:19
autor: Miśka
A znacie prywatną klinikę Medox w Nowym Modlinie? Oni udzielają profesjonalnej pomocy nie tylko w przypadku uzaleznienia od alkoholu ( detoks alkoholowy) ale rowniez w sprawie narkomanii czy depresji - a to czesto idzie ze soba w parze. Dbajmy o siebie i bliskich kochani

Re: Ośrodek dla uzależnionych

: 23 paź 2020, 19:14
autor: amiii2
Uzależnienia to bardzo poważna sprawa, a zarazem bardzo delikatna. Warto wiedzieć jak osobie uzależnionej pomóc i jak podejmować z nią rozmowę. Bardzo dobre poradniki, ale także kontakt ze specjalistami można znaleźć tutaj
https://www.centrumdobrejterapii.pl/kontakt/ ja osobiście znalazłam tutaj pomoc, kiedy bliska mi osoba walczyła z uzależnieniem. Na prawdę warto się tam zgłosić, a na pewno otrzyma się pomoc.

Re: Ośrodek dla uzależnionych

: 22 gru 2020, 18:11
autor: contik
O skuteczności terapii decyduje nie tylko program terapii, ale również zaangażowanie terapeutów, pełna opieka nad pacjentem przez 24 godziny, intensywność pracy, dyspozycyjność i profesjonalizm. Ale także dalsza opieka nad naszymi absolwentami po zakończeniu terapii. Dlatego ja poszłam na odwyk alkoholowy https://medox.org.pl/leczenie-odwykowe/ mają najlepsze metody leczenia.

Re: Ośrodek dla uzależnionych

: 10 paź 2021, 18:17
autor: Wieśka
Moim zdaniem w przypadku uzależnień zdecydowanie najlepiej od razu zaczerpnąć porady specjalistów. Szkoda czasu aby samemu próbować różnych rozwiązań zanim trafi się na to właściwe. Mój kolega kiedy borykał się z alkoholizmem, lekarz poradził zaszycie alkoholowe w Tczewie. Leczenie okazało się idealną opcją. Do dziś utrzymuje się w abstynencji.

Re: Ośrodek dla uzależnionych

: 11 sty 2022, 16:47
autor: werfon
Jeśli szukacie takiego miejsca, gdzie pomoc jest fachowa, to ja z pewnością mogę wam coś podpowiedzieć. Mój ojciec był na kilku odwykach, ale tak naprawdę umysłowo terapię przeszedł dopiero, gdy trafił do prywatnego ośrodka Primum Vivere koło Bielska Białej, a dokładnie przy ulicy Działy 47 w Kozach. Poczytajcie sobie w sieci o tym miejscu, zresztą traficie na wiele dobrych opinii tych, którzy odbyli tam terapię. Ja wam polecam ten ośrodek, bo naprawdę warto zadbać o swoich bliskich.