Strona 1 z 1

Nauka języka

: 29 cze 2019, 18:52
autor: bulbulator
Chciałbym się nauczyć języka angielskiego, tym bardziej zależy mi na czasie. Nie ukrywam, że chcę wybrać rozwiązanie wakacyjne. Z tego co czytam to takie kursy https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-ang ... wakacyjne/ są szczególnie polecane.

Re: Nauka języka

: 29 lip 2019, 19:25
autor: MarioPP
Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić szkołę tutlo. Ja co prawda wziąłem kurs długoterminowy ale lekcje są fajnie prowadzone i choć trwają po 20 min to można się wiele nauczyć.

Re: Nauka języka

: 07 sie 2019, 19:31
autor: Iza
Już chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego, że znajomość języka to w dzisiejszych czasach podstawa, zwłaszcza języka angielskiego. Przydaje się to nie tylko w pracy, ale również w życiu osobistym, na przykład na wakacjach. Jeśli zależy Wam na szybkiej i skutecznej nauce, to polecam kurs intensywny https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/intensywne. Jest to doskonałe wybór dla niecierpliwych, którzy na efekty nauki nie chcą długo czekać ;)

Re: Nauka języka

: 27 sie 2019, 15:33
autor: Olkka
faktycznie tutlo ma fajną ofertę. Dla mnie samej lekcje online to super rozwiązanie. Zależy mi przede wszystkim na ćwiczeniu rozmowy a tutaj mam taką możliwość;)

Re: Nauka języka

: 02 wrz 2019, 11:31
autor: ksieznaklara
ja również chętnie zabieram się za kolejne lekcje w tutlo, u mnie przemawia czas jaki poświęcam na naukę, w zabieganym życiu jak znalazł!

Re: Nauka języka

: 05 wrz 2019, 18:02
autor: daizy
Wiem, że ludzie korzystają z takich tematów. Liczę, że i tutaj nie będzie inaczej.

Re: Nauka języka

: 04 paź 2019, 14:07
autor: Amela22
Mnie się bardzo fajnie uczy z tutlo. Lekcje odbywam online a wybranej przez siebie godzinie, nie tracę czasu do dojazdy a dużym plusem jest tez to, że sama mogę wybierać speakerów na lekcję- przez co mam szansę osłuchać się z różnymi akcentami.

Re: Nauka języka

: 15 paź 2019, 14:25
autor: KaLipka
Jak angielski to tylko z tutlo;) Wcześniej chodziłam na zajęcia grupowe ale to zdecydowanie nie dla mnie. Tutaj mam większy komfort, a przez to, że speaker w danym momencie skupia się tylko na mnie mogę się dużo więcej nauczyć;)

Re: Nauka języka

: 22 lis 2019, 11:47
autor: Karol
Przydatne i sprawdzone książki do nauki języka angielskiego między innymi znajdziesz na https://ksiegarnia.siesta.pl/ mają doskonałe materiały, które pomogą ci podczas kursu czy indywidualnej nauki w domu. Są też tam książki beletrystyczne w tym języku to pomoże ci podnieść świadomość językową :) Ja korzystałem właśnie z ich podręczników i jestem zadowolony. Są zrozumiałe, przejrzyste i naprawdę pomagają podnieść praktyczne umiejętności w krótkim czasie.

Re: Nauka języka

: 10 gru 2019, 23:22
autor: asiek
Ja też myślę o nauce języka. Trafiłam ostatnio na wiele kursów i korepetycji na https://homefree.eu/pl i zastanawiam się nad zapisaniem się na któreś z nich. Chciałabym zacząć biegle mówić po angielsku i włosku. Próbowałam uczyć się w domu, ale bardzo słabo mi szło.

Re: Nauka języka

: 16 gru 2019, 19:24
autor: mczay
Naukę języka najlepiej podjąć w jakimś dobrym i sprawdzonym miejscu. W Warszawie lub Krakowie polecam Ci szkołę ze strony: https://lincoln.edu.pl/ . Możesz tutaj wybrać spośród wielu języków, a poziom nauczania jest wysoki, ale też dostosowany do Twoich możliwości.

Re: Nauka języka

: 04 cze 2020, 14:11
autor: lila87
Ja ostatnio dużo uczę się przez sieć. Poczytaj o tym na http://be-first.pl/jak-wykorzystac-inte ... ow-obcych/ , bo można fajnie wykorzystać naukę języka przez internet. Wszystko idzie do przodu i trzeba zwracać na to uwagę.

Re: Nauka języka

: 25 wrz 2020, 16:10
autor: nelą
Moje dziecko zaczęło naukę języków obcych już w przedszkolu . Pamiętam że kupowałam jej materiały do pomocy z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Sklep ten posiada jeszcze podręczniki do szkół podstawowych , liceum i technikum.

Re: Nauka języka

: 26 wrz 2020, 23:16
autor: justynażak
Jeśli zależy Ci na czasie, to niezastąpiony będzie intensywny kurs https://angloville.pl/intensywny-kurs-angielskiego/, na którym mówi się wyłącznie po angielsku. W zaledwie 10 dni przełamałam barierę językową, osłuchałam się z wymową i przypomniałam sobie gramatykę. Polecam z całego serca. Ta metoda naprawdę działa.

Re: Nauka języka

: 23 paź 2020, 14:29
autor: opór
Moim zdaniem angielski jest podstawą. Można wręcz powiedzieć, że w dzisiejszych czasach ciężko egzystować bez znajomości tego języka. Dlatego polecam takie miejsce jak to: http://www.szkolajezykowa-opole.pl/ofer ... opole.html gdzie w bezproblemowy sposób nauczycie się języka! Polecam.

Re: Nauka języka

: 08 lis 2020, 21:53
autor: mantra
Jest to bardzo ważne i uważam, że nie tylko warto znać angielski, ale i też drugi dodatkowy jezyk. Zastanawialiście się nad nauką przez internet? Tu na stronie https://jntutorpro.pl znajdziecie tego typu kursy językowe. Stawiają na wygodną, ciekawą formę nauki.

Re: Nauka języka

: 09 lis 2020, 12:22
autor: MiręczekCZAS
Myślę, że jeżeli komuś zależy na szybkiej nauce języka to powinien zapisać się na jakiś kurs językowy. To zdecydowanie będzie najlepsze rozwiązanie. Zgadzacie się ze mną?

___
https://galter.pl/aktualnosci/szafy-metalowe-na-ubrania-bhp/

Re: Nauka języka

: 11 lis 2020, 17:35
autor: lowestą
Polecam wejść w tą stronę, opisali tutaj ten problem https://presscontent.pl/

Re: Nauka języka

: 15 gru 2020, 18:03
autor: feel09
Nauka języka to zawsze doskonała inwestycja w rozwój Twojej kariery i możliwość zabłyśnięcia na rynku pracy. Jeśli więc myślisz w tym wypadku bardzo przyszłościowo i zależy Ci na zadbaniu o wszelkie działania w tym zakresie, postaw na https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie znajdziesz profesjonalną pomoc, a także sporą dawkę wiedzy i wsparcia.

Re: Nauka języka

: 27 lut 2021, 21:24
autor: ully
W nauce języka w tym przypadku angielskiego ważne jest to żeby nie tylko się uczyć, ale co ważniejsze nauczyć. Mi zależało na swobodnym mówieniu, opanowaniu gramatyki, co nie było dla mnie proste. Nie liczyłam ile mam książek, płyt z kursami, do szkoły językowej też chodziłam. Teraz mogę powiedzieć, że gdybym zaczęła od metody aktywnego mówienia, na który to kurs trafiłam dzięki https://youtu.be/HJ5hjobQYg8 , to język miałabym opanowany już dawno. Przez to, że cały czas się mówi dużo więcej się zapamiętuje. Nauka jest bardzo prosta i efektywna.

Re: Nauka języka

: 28 lut 2021, 9:17
autor: PatryczunięK
Myślę, że teraz bardzo dobrym pomysłem na naukę języka obcego jest po prostu poszukanie sobie jakichś lekcji przez internet. Z tego co wiem to dość dużo osób korzysta z takiego rozwiązania i bardzo sobie to chwali. Ja zaczynam taką naukę już za dwa tygodnie i nie mogę się doczekać :)

___
https://motoryzacjaonline.pl/ile-kosztuje-oc-na-poczatku-2021-roku/

Re: Nauka języka

: 09 mar 2021, 9:53
autor: bartlomiejusięK
Nauka języka obcego jest bardzo ważna i zdecydowanie powinniśmy uczyć się języków. Oczywiście nie liczę tutaj angielskiego, który powinniśmy znać prawie jak nativowie. Ja sam jestem w stanie biegle posługiwać się angielskim oraz francuskim. Całe szczęście mam tam rodzinę i mogę stale ćwiczyć :)

___
Łożyska bielsko

Re: Nauka języka

: 10 mar 2021, 9:58
autor: AlberccccccćiK
Od pewnego czasu po głowie chodzi mi pomysł, żeby nauczyć się języka chińskiego. Obecnie na studiach przerabiamy pewny temat związany z tym krajem i widzę, że tam leży przyszłość i prędzej czy później Chiny będą pełniły funkcję USA. Dlatego dobrze byłoby znać język chiński.

___
https://askarprotect.pl/oferta/serwis-ppoz

Re: Nauka języka

: 22 cze 2021, 13:29
autor: feel09
Na pewno nauka angielskiego powinna być dopasowana do konkretnych potrzeb, a także oczekiwań danej osoby. Dlatego tak ważne jest zwrócenie uwagi na kwestie znalezienia rozwiązań, które spełnią wszelkie potrzeby. Ja stosuje kurs online od https://speakingo.com/kurs-jezyka-angielskiego-online który bardzo mocno wpłynął na zmniejszenie mojej bariery językowej, co jest na mega plus :)

Re: Nauka języka

: 28 cze 2021, 20:06
autor: syluś
Mnie do nauki indywidualnej i to w domu przekonał tak naprawdę ten wpis - https://speakingo.com/jak-nauczyc-sie-m ... mu-w-domu/. Speakingo to świetny kurs, bardzo szybko można się nauczyć rozmawiać, a to chyba najważniejsze. Mega fajna opcja :)