Strona 1 z 1

jak kupujecie leki?

: 18 mar 2020, 10:44
autor: awokado
Kupujecie leki online czy stacjonarnie? Myślę, że w obecnej sytuacji światowej najlepiej kupić je przez Internet. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://www.apteka-leki.pl/ Myślę, że korzystanie z aptek internetowych to przede wszystkim wygoda. A wy co myślicie o aptekach internetowych? Korzystacie z takiego rozwiązania? Wolicie kupować leki online czy stacjonarnie? Macie jakieś sprawdzone apteki internetowe z których korzystacie?

Re: jak kupujecie leki?

: 26 mar 2020, 21:43
autor: amiii2
Ja stacjonarnie, dla mnie to jest wygodniejsze, a dodatkowo znajoma poleciła mi stronkę https://olekach.pl/ gdzie wygodnie sprawdzam gdzie jest najbliższa czynna apteka, w razie wypadku kiedy potrzebujemy wykupić leki w nietypowych godzinach można wyszukać apteki czynnej całodobowo która jest najbliżej naszego miejsca zamieszkania. Stronka warta uwagi.

Re: jak kupujecie leki?

: 05 kwie 2020, 23:22
autor: Lola
Nie da się ukryć, że w tym momencie, jeśli tylko mamy taką możliwość, to najlepiej przez internet. Zamówiłam kilka najpotrzebniejszych rzeczy do mojej domowej apteczki, między innymi obowiązkowo spray na rany zawsze bezpieczniej mieć go pod ręką.

Re: jak kupujecie leki?

: 07 kwie 2020, 10:27
autor: RESOCZEWSKI
Od pewnego czasu przerzuciłem się na kupowanie leków w aptekach internetowych. Wydaje mi się, że obecnie to najlepsze rozwiązanie :)


______________________________
materace nawierzchniowe

Re: jak kupujecie leki?

: 09 kwie 2020, 10:15
autor: MargaretSmith1992
to zależy. Jeśli jest to lek, który potrzebuję na już - na teraz, bo jestem chora i właśnie wyszłam z gabinetu lekarskiego to oczywiste jest, ze idę do stacjonarnej apteki. W moim mieście jest ich kilka, także mam wybór - idę zawsze do tej najtańszej. Ale jeśli muszę zakupić np. witaminy, których nie potrzebuję tak od razu, tak na teraz to spokojnie zamawiam przez internet. W aptece online. Tam z reguły jest taniej niż stacjonarnie.

Gośka,
bezpieczne odzyskiwanie danych z dysku

Re: jak kupujecie leki?

: 17 maja 2020, 19:51
autor: Raspa
Stacjonarnie, tak jest mi najwygodniej. A tym bardziej, że mam aptekę DOZ pod domem, mam do nich zaufanie i cieszę się, że od dawna realizują e-recepty.

Re: jak kupujecie leki?

: 19 maja 2020, 8:30
autor: kabasabas213
Ostatnio coraz częściej zamawiam przez internet


______________________
przeprowadzki Warszawa tanio

Re: jak kupujecie leki?

: 19 maja 2020, 11:48
autor: piti
Już nie pamiętam kiedy ostatnio byłam w aptece, wszystko przez tego wirusa. Na szczęście mam zapas najpotrzebniejszych leków.

Re: jak kupujecie leki?

: 24 maja 2020, 23:40
autor: mczay
Najważniejsze jest to, aby wiedzieć jakie leki kupić, aby nie tylko nam nie zaszkodziły, ale też i pomogły. Jeśli chodzi o kupowanie leków on-line, to bardzo często są tak kupowane leki na wstydliwe przypadłości - jak problemy z potencją. Jeśli nie ma się pewności, co warto stosować, to na stronie: https://zdrowie.familie.pl/artykul/Spos ... 155,1.html jest artykuł na ten temat.

Re: jak kupujecie leki?

: 25 maja 2020, 8:25
autor: XhenrykoX
No ja kiedyś zastanawiałem się nad apteką internetową, ale w sumie nie wiem czy to taki bezpieczny sposób. Co o tym wszystkim myślicie?

___
Centrum Maszyn CNC

Re: jak kupujecie leki?

: 22 sie 2020, 21:10
autor: Raspa
Różnie bywa, warto porównywać ceny. Ale jeśli chodzi o tańsze leki, to np. seniorzy mogą teraz skorzystać z 20% rabatu w godzinach od 8 do 12 w DOZie, tak więc myślę, że to będzie dla nich najtańsza opcja.