Strona 1 z 1

plotbud

: 10 paź 2019, 10:50
autor: lena
Szukam namiaru na niedrogą firmę produkującą płoty i ogrodzenia w Katowicach..słyszałam dobrą opinię na temat firmy plotbud..Ma może ktoś ogrodzenie z tej firmy? Co o nich sądzicie?

Re: plotbud

: 14 paź 2019, 14:41
autor: Saskia
Jeśli chodzi o ogrodzenia do budynków firmowych to chyba najkorzystniejszą opcją jest takie ogrodzenie kratowe, jak oferuje ta firma: https://www.mati-met.eu/. Jest łatwe w montażu, robi się to szybko, nie kosztuje majątku, a w dodatku łatwo to utrzymać w doskonałym stanie przez lata. Napisz do tej firmy, na pewno przygotują dla Ciebie wycenę!

Re: plotbud

: 17 paź 2019, 11:36
autor: lena
dzięki, ktoś jeszcze coś podpowie?

Re: plotbud

: 22 paź 2019, 17:33
autor: uncja
Ja od siebie mogę polecić tego wykonawcę: https://expert-ogrodzenia.pl/ogrodzenia-panelowe/ Znajomi mieli robione ogrodzenie panelowe przez nich i są bardzo zadowoleni. My niedługo będziemy zmieniać nasze stare ogrodzenie bo słupki nam się już sypią w rękach. W sumie to mają prawo bo mają około 20 lat. Chcemy zamówić z Expert Ogrodzenia ogrodzenie kute firmy Wiśniewski. To będzie taka wisienka na torcie po tym jak wyremontowaliśmy cały dom i zrobiliśmy porządny granitowy podjazd.

Re: plotbud

: 11 lis 2019, 13:54
autor: adusia8
Tej firmy nie znam, ale my mamy własnie ogrodzenie od Joniec, bardzo solidne i porządne mają te konstrukcje, co mi się bardzo podoba w naszym ogrodzeniu, że nie rdzewieją elementy metalowe

Re: plotbud

: 14 lis 2019, 16:38
autor: cann
Jak coś znajdę to dam znać. Teraz nie przychodzi mi nic do głowy.

Re: plotbud

: 09 gru 2019, 21:02
autor: Elisa
U mnie jeszcze nie ten etap, ale na pewno będę się za rok interesować ogrodzeniem. Nie chce kupować byle czego, czegoś taniego, co nie będzie mi się podobać. Na pewno będą to ogrodzenia wykonane z metalu, jednak jakie konkretnie wybiorę tego jeszcze nie wiem. Zerknijcie sobie tu może na stronkę http://betto.pl/ogrodzenia/bramy-furtki-palisadowe Znajdziecie tu spory wybór ogrodzeń, bram, furtek w przeróżnych stylach i z różnych materiałów. Ja tu szukałam inspiracji na ogrodzenie swojej posesji.

Re: plotbud

: 19 gru 2019, 11:55
autor: Chass
Podobno są to bardzo solidne ogrodzenia.Wytrzymują wiele i są bezpieczne. A to najważniejsze.