Strona 1 z 1

Naprawa sprzętu AGD

: 05 lip 2019, 3:27
autor: tralala
Witam, gdzie naprawiacie sprzęt AGD? Macie jakieś sprawdzone serwisy czy sami coś próbujecie?

Re: Naprawa sprzętu AGD

: 08 lip 2019, 15:00
autor: nasino
Ja zawsze staram się naprawiać sprzęt AGD. Ostatnio zamawiałam ze sklepu http://sinkoplex.pl/ grzałkę by wymienić w jednym urzadzeniu. Ogólnie dobrze jest mieć namiary na takie firmy.

Re: Naprawa sprzętu AGD

: 15 lip 2019, 20:02
autor: Milena
To jest kwestia w której Ci nie pomożemy. Tylko Ty możesz znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Re: Naprawa sprzętu AGD

: 26 lip 2019, 7:43
autor: Iza
Mi całkiem niedawno zapsuł się w domu ekspres do kawy, na szczęście udało mi się trafić na bardzo fajny i sprawnie działający serwis https://klinikaekspresow.pl/. Okazało się, że firma ta świadczy usługi Door2Door, a to oznaczało, że nawet nie musiałam wychodzić z domu. Kurier przyjechał pod moje drzwi i odebrał ode mnie zepsuty sprzęt ;)

Re: Naprawa sprzętu AGD

: 27 lip 2019, 17:41
autor: Zefir
Gdy u mnie się coś dzieje to wolę zlecić to specjalistom z https://pomoc-agd-krakow.pl/ . Wiem, że znają się na rzeczy i bardzo dokładnie naprawią moj sprzęt. Ostatnio bardzo szybko uporali się z moją pralką.

Re: Naprawa sprzętu AGD

: 27 kwie 2020, 21:19
autor: mczay
Czasami sprzętu nie opłaca się naprawiać, a jedynym rozsądnym wyjściem jest kupienie nowego. Szeroki ich wybór jest dostępny w neonecie. Na stronie: https://www.neonet.pl/zelazka/philips-g ... 60-30.html jest dostępne żelazko marki philips w dobrej cenie, które można nawet kupić na raty 0%. Warto przejrzeć ofertę tego sklepu, bo takich okazji jest tutaj więcej.