Trener personalny

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących informacji o aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
błażena1972
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2021, 7:18

Trener personalny

Post autor: błażena1972 »

Korzystaliście kiedyś z usług trenera personalnego? Zastanawiam się nad tym, czy nie oddać się w ręce takiego specjalisty, który będzie trzymał nade mną pieczę, bo nie ukrywam, że to na pewno mocno by mnie zmobilizowało. A może ktoś z Was jest z Poznania i powie, który trener personalny z naszego miasta jest rzetelny i którego usługi możecie polecić?
jeżyk

Re: Trener personalny

Post autor: jeżyk »

Ja już kilka lat temu przekonałem się, że warto korzystać z usług takiej osoby. Mnie trener, którego znalazłem na stronie https://michalpoklitar.pl/ bardzo pomógł pozbyć się zbędnych kilogramów i wyrzeźbić ciało. Dzięki odpowiednio dobranym ćwiczeniom i odpowiednio wykonywanym można naprawdę zdziałać cuda. A prawda jest taka że jak człowiek zacznie widzieć po sobie efekty to ma wiele zaparcia do dalszej walki. Śmiało mogę powiedzieć, że było warto.
kanella

Re: Trener personalny

Post autor: kanella »

Aby osiągnąć zdrowe i atrakcyjne ciało, konieczne jest regularne ćwiczenie. Nie trzeba tego robić codziennie, ale warto pamiętać o tym co jakiś czas. W takich sytuacjach potrzebny może okazać się trener personalny Warszawa Bielany, który zaproponuje odpowiednie ćwiczenia oraz zaoferuje efektywny plan treningowy.
ODPOWIEDZ